نمونه کارهای محتوا

0

digital marketing

نمونه کارهای محتوا

پروژه آریو تجارت
لورم اپیسوم
لورم اپیسوم
پروژه آریو تجارت
لورم اپیسوم
لورم اپیسوم
پروژه آریو تجارت
لورم اپیسوم
لورم اپیسوم
پروژه آریو تجارت
لورم اپیسوم
لورم اپیسوم

چه لزومی دارد که نمونه کار محتوای ارائه شده توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ مورد نظر خود را بررسی کنید؟ مشاهده نمونه کارهای محتوا این فرصت را به شما می‌دهد که به خوبی با کم و کاستی‌های شرکت تولید محتوا آشنایی پیدا کنید. شاید بتوان محتوا را یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک سایت دانست. محتوای نامناسب و بی‌کیفیت با هیچ روشی شما را در صفحه اول نتایج گوگل جای نخواهد داد. بنابراین لازم است از کیفیت محتوای ارائه شده اطمینان حاصل کنید. پس دیدن نمونه محتوا قبل از شروع هر گونه همکاری بسیار حائز اهمیت است. فارغ از نوع محتوا، دیدن سبک نگارش محتوای ارائه شده می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب داشته باشد. برای انتخاب یک نمونه محتوای مناسب از میان انبوه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات محتوایی، کافی است به موارد زیر توجه داشته باشید. تولید محتوا را به بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ بسپارید.

  • نحوه نگارش محتوا
  • لحن محتوای تولید شده
  • نحوه چینش کلمات در محتوا
  • سابقه شرکت تولید کننده محتوا
  • سئویی بودن یا نبودن محتوا
  • تعرفه محتوا
  • و…
نمونه کار تولید محتوا
نمونه کار تولید محتوا در حال تایپ

چند نمونه محتوای تولید شده در استودیو میانبر

داشتن یک محتوای یونیک و خاص می‌تواند کاربر را به سایت شما جذب کند. در نتیجه با زیاد شدن کاربران سایت، تعداد مشتریان احتمالی نیز افزایش می‌یابد. جالب است بدانید که در بسیاری از موارد استفاده از یک محتوای کپی شده و بی اصالت باعث ریزش کاربران و عدم اعتماد آنها به برند و هویت کاری شما خواهد شد. لذا این را در نظر داشته باشید که دیدن نمونه محتوای تولید شده توسط یک تیم محتوانویس در شرکت دیجیتال مارکتینگ می‌تواند تا حد زیادی به شما دید خوبی نسبت به کیفیت محتوای ارائه شده، بدست دهد. استدیو خلاق میانبر جهت تولید محتوا از تیم خلاق و متخصص محتوانویس برای تولید محتوای خاص و یونیک بهره می‌برد. در بحث تولید محتوا علاوه بر یونیک بودن و کیفیت بالا، ارتباط مفهومی صحیح محتوای تولید شده با حوزه کسب‌وکار مورد نظر نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه چند نمونه کار محتوای تولید شده در استودیو میانبر را مشاهده می‌کنید، در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با تولید محتوای می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

نمونه کار تولید محتوای وب

محتوای وب همان طور که می‌دانید باید لحن رسمی داشته باشد و از این نظر می‌توانید نمونه‌های زیر را مشاهده کنید.

نمونه کار تولید محتوای اینستاگرام

در اینستاگرام به دلیل اهمیت پیدا کردن سرگرمی برای کاربر، وجود لحن ساده و روان یکی از مهم‌ترین المان‌هایی است که باید برای این نوع از محتوا در نظر گرفت.

نمونه کار تولید محتوای سئویی

بخش بزرگی از محتوای تولیدی در سطح وب، صرفا با هدف سئو و کسب جایگاه در نتایج گوگل نوشته می‌شود. اگر به دنبال محتوای سئویی هستید کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

نمونه کار تولید محتوای رپورتاژ

رپورتاژها باعث می‌شوند که جایگاه ما در نتایج گوگل بهتر شوند. اگر برای وب سایت خود نیاز به رپورتاژ دارید، قبل از سفارش کافی است نمونه کارهای رپورتاژ ما را ببینید.

بهترین نمونه کار محتوا

اگر به دنبال محتوای حرفه‌‌ای و خاص هستید، اگر دوست دارید که از نمونه کارهای محتوای عالی با خبر شوید، همین حالا وارد وب سایت میانبر شوید.

المان‌هایی که یک نمونه محتوا باید داشته باشد چیست؟

پارامترهای گوناگونی برای سنجش نوع محتوا و کیفیت آن وجود دارد که از جمله این موارد می‌توان به محتوای نوع نگارش، استفاده از لحن مناسب و… اشاره کرد.

5/5 - (9 امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *