دی اکتیو تلگرام

اگر شما هم به تازگی تصمیم به دی اکتیو تلگرام خود گرفته‌اید و مدام می‌پرسید چطوری تلگرام دی اکتیو کنم؟ ما اینجا هستیم تا به شما در این زمینه کمک کنیم. در واقع در ادامه این مطلب در رابطه با نحوه دی اکتیو کردن تلگرام، طریقه و آموزش آن اطلاعات بیشتری به دست خواهید آورد. گذشته از این موضوع می‌توانید دی اکتیو تلگرام اندروید و آیفون را به راحتی انجام دهید. همه اقدامات لازم جهت دی اکتیو تلگرام از طریق لینک مستقیم امکان‌پذیر خواهد بود، بنابراین شما را به مطالعه ادامه این مطلب دعوت می‌کنیم.

آموزش دی اکتیو تلگرام اندروید و آیفون

طریقه دی اکتیو تلگرام بسیار راحت بوده در کوتاه‌ترین زمان ممکن و کمتر از چند دقیقه به طول می‌انجامد. قبل از هر چیز باید سایت دی اکتیو تلگرام را در بخش جستجوی گوگل سرچ کرده و وارد شوید پس از آن به سایت ما وارد خواهید شد که چگونگی دی اکتیو تلگرام را به طور کامل شرح داده‌ایم در واقع دی اکتیو تلگرام اندروید و آیفون به صورت مراحل زیر انجام می‌شود:

  1. دیلیت اکانت تلگرام از طریق لینک مستقیم امکان‌پذیر بوده که در مرحله اول باید وارد لینک مستقیم دی اکتیو تلگرام شوید.
  2. در این مرحله لازم است شماره تلفن اکانتی که می‌خواهید دی اکتیو تلگرام بر روی آن انجام شود را وارد نمایید.
  3. پس از چند ثانیه یک کد برای شما ارسال می‌شود این کد دقیقاً در اکانت تلگرام شما وجود دارد که با ورود به آن اولین پیامی که مشاهده می‌کنید را باز کرده و کدی که ارسال شده را در کادر مشخص شده در سایت وارد نمایید و گزینه sign in را لمس کنید.
  4. پس از گذر از این مرحله، سایتی که قرار است دیلیت اکانت را برای شما انجام دهد در این مرحله از شما یک دلیل برای دیلیت اکانت می‌خواهد. در قسمت Why are you leaving باید یک دلیل برای دیلیت اکانت بنویسید. هرچند که نوشتن دلیل اختیاری بوده و شما می‌توانید یکی از گزینه‌های پیشنهادی این مرحله را نیز انتخاب نمایید.
  5. پس از اینکه مرحله دلیل برای دیلیت اکانت را گذراندید باید Delete My Account انتخاب نمایید.
  6. در این مرحله سایت از شما می‌پرسد که آیا برای دیلیت اکانت تلگرام خود مطمئن هستید شما مجدداً باید yes, Delete My Account را انتخاب کنید.

پس از گذشت چند ثانیه دیلیت اکانت شما به صورت کاملا موفقیت آمیز انجام می‌شود. نکته قابل توجه در رابطه با دیلیت اکانت تلگرام این است که تمام دیتاها و اطلاعاتی که در آن اکانت وجود داشته باشد به طور کامل حذف شده و دیگر قابل دسترسی نخواهد بود. به همین دلیل است که تلگرام دو بار از شما سوال می‌پرسد که از دیلیت اکانت مطمئن هستید یا خیر. پس از تایید دیگر هیچ راه برگشتی نیست و همه دیتاهای موجود در اکانت از بین خواهند رفت.

دی اکتیو موقت تلگرام به چه صورت است؟

تلگرام را به صورت موقت هم می‌توانید دی اکتیو کنید. در واقع ممکن است شما تصمیم بگیرید که مدتی را بدون فعالیت در فضای مجازی بگذرانید. در این صورت می‌توانید تلگرام را نیز به صورت موقتی دیلیت اکانت کنید. برای این کار کافی‌ست از طریق مراحل زیر اقدام کنید:

  • برنامه تلگرام را باز کرده و قسمت سه خط بالایی را لمس کنید تا گزینه‌های مختلف به شما نمایش داده شود در میان گزینه‌ها setting را انتخاب کنید.
  • در این مرحله نیز مجدداً سه خط بالای صفحه را لمس کنید تا منوی دیگری به شما نمایش داده شود.
  • در میان گزینه‌ها بر روی گزینه Log out کلیک کرده و منتظر بمانید که دیلیت اکانت موقت تلگرام برایتان ممکن شود.

در دیلیت اکانت موقت امکان بازیابی اکانت وجود داشته و شما مجدداً می‌توانید به همه دیتاهای موجود در اکانت دستیابی پیدا کنید.

نکات مهم در رابطه با دی اکتیو تلگرام

نکته مهمی که در رابطه با دی اکتیو تلگرام وجود دارد این است که هیچ تفاوتی میان دی اکتیو تلگرام آیفون و دی اکتیو تلگرام اندروید نیست. در واقع همه مراحلی که برای دی اکتیو تلگرام اندروید ذکر شد را اگر برای دی اکتیو تلگرام آیفون به کار بگیرید، دیلیت اکانت مورد نظر با موفقیت انجام خواهد شد. نکته دیگر این است که برای دی اکتیو تلگرام هیچگونه اپلیکیشنی لازم نبوده و فقط از طریق لینک مستقیم دی اکتیو تلگرام انجام خواهد شد. دسترسی و بازیابی دیتاهای اکانت دیلیت شده غیر ممکن است.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب