چگونه بیزینس اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟

همانطور که می‌دانید، صفحات تجاری یا بیزینس اکانت‌ها در اینستاگرام امکانات ویژه‌ای برای کاربران خود دارند. کاربرد این نوع صفحات از اسم آنها مشخص است. این صفحات صرفا برای کسب و کارها و با اهداف تجاری طراحی شده‌اند. به همین دلیل امکان خصوصی کردن حساب وجود ندارد. این موضوع ممکن است برای برخی کاربران ناخوشایند باشد و تصمیم به تبدیل اکانت کسب و کار به شخصی را بگیرند. اما ممکن است این سوال برایشان پیش آمده باشد که چگونه بیزینس اینستاگرام را غیر فعال کنیم؟ اگر شما نیز بنا به هر دلیلی قصد تبدیل اکانت بیزینس به معمولی اینستاگرام را دارید در ادامه نحوه تبدیل اکانت بیزینس به معمولی را آموزش می‌دهیم.

مراحل خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام

برای تبدیل اکانت بیزینس به اکانت شخصی مراحل زیر را انجام دهید:

  • اول وارد اینستاگرام شوید و روی پروفایل خود بزنید.
  • روی سه خط سمت راست بالای صفحه بزنید تا وارد بخش تنظیمات شوید.
  • در صفحه تنظیمات گزینه Business tools and controls را انتخاب کنید.
  • در صفحه جدید روی Switch account type کلیک کنید.
  •  بعد از آن گزینه Switch to personal account را انتخاب کرده و آن را تایید نمایید تا مراحل تبدیل اکانت بیزینس به شخصی کامل شود.

پس از انجام مراحل بالا صفحه شما به یک صفحه معمولی تبدیل می‌شود.

نکاتی درباره تبدیل اکانت بیزینس به شخصی اینستاگرام

بعضی مواقع پس از تبدیل اکانت کسب و کار به شخصی ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که بهتر هست قبل از اقدام به ساخت حساب تجاری از آن آگاه باشید. شما باید به این نکته توجه کنید که به احتمال زیاد پس از تبدیل اکانت بیزینس به معمولی اینستاگرام، تعداد بازدیدها، لایک‌ها و کامنت‌ها کاهش پیدا می‌کند. در نتیجه ممکن است صفحه شما و پست‌هایتان کمتر دیده شوند و تعامل کاربران با پیج شما کاهش یابد. در صورتی که این موارد برای شما اهمیت دارند، قبل از اقدام به تبدیل اکانت بیزینس به شخصی، کلیه موارد را در نظر بگیرید تا آسیبی به پیج شما وارد نشود.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب