دیلیت اکانت دیسکورد

دیلیت اکانت دیسکورد (Delete Discord account) یا پاک کردن حساب دیسکورد؛ به معنی انجام مراحلی که طی آن حساب کاربری شما از شبکه اجتماعی Discord برای همیشه حذف خواهد شد. برای دلیت کردن حساب Discord باید مراحل زیر را در پیش بگیرید:

دیلیت اکانت دیسکورد در ویندوز و مک

اگر حساب دیسکورد شما در سیستم ویندوز و مک نصب شده و تاکنون در این سیستم بازی و چت می‌کرده‌اید، برای دیلیت اکانت نیز باید در همین صفحه اقدام کنید. نحوه دیلیت اکانت دیسکورد در ویندوز و مک به شرح زیر است:

 1. در مرحله اول باید ابتدا وارد سیستم خود شده و در قسمت ویندوز نام دیسکورد را نوشته و جستجو نمایید. پس از آن باید بر روی گزینه Run as administrator کلیک کرده و به مرحله بعد بروید.
 2. در مرحله دوم در قسمت پایین و سمت چپ صفحه سیستم خود یک نشانه‌ای از تنظیمات یا Settings (cog) می‌بینید که باید بر روی آن کلیک کنید.
 3. در مرحله سوم در بخش My Account باید بر روی گزینه Account Removal که در قسمت پایینی همین بخش وجود دارد کلیک نمایید و گزینه دیلیت اکانت را انتخاب کنید.
 4. در مرحله چهارم زمانی که بر روی Delete Account کلیک کردید در واقع کادری به شما نمایش داده می‌شود که باید رمز عبور فعلی خود را بر روی آن نوشته و مجدداً گزینه Delete Account را انتخاب کنید.
 5. در این مرحله شما حذف اکانت دیسکورد را به طور موفقیت آمیز به پایان رسانده‌اید همچنین اگر شما قبلاً در حساب دیسکورد خود تایید دو مرحله‌ای انجام داده‌اید در مرحله چهارم مجدداً باید رمز عبور مرحله دوم را نیز وارد کنید تا در نهایت دیلیت اکانت با موفقیت به پایان برسد.

همانطور که مشاهده می‌کنید حذف یا دیلیت اکانت دائمی دیسکورد از طریق مراحل فوق بسیار ساده و راحت انجام می‌گیرد بنابراین شما نیز می‌توانید بدون هیچگونه نگرانی این کار را انجام دهید.

دیلیت اکانت دیسکورد در سیستم‌های اندروید و ios

 افراد معمولاً تلفن‌های همراهی با سیستم عامل اندروید و ios دارند که دیگر سیستم عامل ios مربوط به گوشی‌های آیفون بوده و دیگر گوشی‌ها سیستم عامل اندروید را دارا هستند. حال اگر شما برنامه دیسکورد را بر روی تلفن همراه نصب کرده‌اید و امروز قصد حذف دائمی آن را دارید باید از طریق مراحل زیر پیش روید:

 • قبل از اینکه اکانت خود را به صورت دائمی حذف کنید به سراغ سرورهای اکانت رفته و آنها را مرتب نمایید تا مراحل حذف اکانت برای شما به درستی پیش رود.
 • در مرحله اول باید برنامه دیسکورد را در گوشی لمس کرده و وارد آن شوید در این لحظه باید فوراً به سراغ آیکون مربوط به خود رفته و مراحل بعد را پیش ببرید.
 • در مرحله دوم باید به قسمت حساب کاربری خود رفته و اکانت را لمس کنید.
 • در مرحله سوم در همان قسمت به پایین اسکرول کرده و گزینه Delete Account را انتخاب کرده و کلیک کنید.
 • در مرحله چهارم در بخش اعلان Delete Account باید رمز فعلی خود را وارد کنید. این رمز دقیقاً همان رمزی است که در ابتدا برای نصب دیسکورد از آن استفاده نده‌اید. از این رو باید آن را به یاد داشته باشید چرا که در مرحله دیلیت اکانت لازم خواهد شد. پس از وارد کردن رمز مورد نظر گزینه ok را لمس نمایید.
 • در این مرحله پیامی حاوی حساب شما حذف شد دریافت خواهید کرد که نشان می‌دهد دیلیت اکانت دیسکورد برای شما با موفقیت کامل انجام شده است.

همانطور که مشاهده کردید دیلیت اکانت دیسکورد نه تنها در سیستم عامل ویندوز و مک بلکه در سیستم عامل اندروید و ios هم به راحتی انجام می‌شود تنها کافی است از طریق مراحل زیر و به ترتیب پیش روید تا دچار مشکل نشوید و دیلیت اکانت مورد نظر با موفقیت انجام گیرد.

نکات مهم در رابطه با حذف دائمی اکانت دیسکورد

اگر برای حذف دائمی یا دیلیت اکانت دیسکورد اقدام می‌کنید باید بدانید که نکات مهمی در رابطه با آن وجود دارند یکی از مهم‌ترین نکات مربوط به مهلت بازیابی اکانت است. در واقع زمانی که شما دیلیت اکانت دیسکورد را با موفقیت به اتمام می‌رسانید تا ۱۴ روز فرصت دارید که اکانت را مجدداً بازیابی نمایید پس از گذشت ۱۴ روز دیگر شما هیچ گونه دستیابی به اکانت مورد نظر نخواهید داشت و به طور کامل از دسترس تان خارج می‌شود. در واقع دیسکورد این مهلت ۱۴ روزه را برای افرادی که ممکن است در این مدت زمان پشیمان شوند و بخواهند سرور و دیتای مورد نظر را بازگردانند در نظر گرفته است.

نکته دیگر این است که تا زمانی که شما سرورهای مورد نظر را مرتب نکنید قادر به حذف اکانت دیسکورد نخواهید بود. و زمانی که شما دیلیت اکانت این برنامه را انجام می‌دهید در صورتی که مجدداً دیسکورد را نصب کنید هیچ یک از سرورها و دستاوردهایی که در این بازی به دست آورده‌اید وجود نخواهند داشت. و نکته آخر این است که حتماً رمز عبور خود را به یاد داشته باشید چرا که بدون وجود آن حذف اکانت دیسکورد امکان‌پذیر نیست.

در صورتی که نیاز با ادمین در مشهد دارید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب