آموزش طراحی تراکت با گوشی

طراحی تراکت با گوشی یک راه مناسب برای طراح گرافیک است که به وسیله گوشی موبایل بتواند تراکت را با کیفیت بالا دیزاین کند. با تلفن همراه می‌توان به راحتی و در زمان سریع بهترین فلایر را ساخت.

طراحی تراکت با گوشی به معنی دیزاین یک تراکت با دیوایس موبایلی است. هزینه‌های گزاف خدمات گرافیکی برای تراکت باعث شده تا افراد ساخت تراکت را خودشان به وسیله گوشی انجام دهند. طراحان گرافیک هم می‌توانند بدون استفاده از کامپیوتر و با استفاده از Mobile در سریع‌ترین زمان، بهترین فلایر را بسازند. با استفاده از اصول دیزاین گرافیکی می‌توان اهداف مورد نظر از ساخت تراکت را به درستی محقق کرد و تبلیغات برند به درستی انجام خواهد شد. چند نرم افزار تحت سیستم عامل گوشی برای اندروید و ios معرفی شده:

  • Desygner: Free Graphic Design, Photos, Full Editor
  • Digital Flyer & Poster Maker 2018
  • PosterLabs
  • Canva – Free Photo Editor & Graphic Design Tool

نرم‌افزار Desygner: Free Graphic Design, Photos, Full Editor

نرم‌افزار Desygner: Free Graphic Design, Photos, Full Editor یک Software کاربردی برای طراحی تراکت با گوشی است. این اپ رایگان به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به راحتی پوستر، تراکت و هر نوع فایل گرافیکی را طراحی و دیزاین کنید. دو ویژگی مهم Desygner باعث شده تا افراد به استفاده از آن روی بیاورند. سرعت بالا در طراحی و کیفیت خروجی بی‌نظیر، از جمله ویژگی‌های کاربردی آن است.

شما می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای ساخت تراکت با گوشی، بسیاری از هزینه‌های طراحی تراکت را به صورت قابل توجهی کاهش دهید.

نرم افزار Digital Flyer & Poster Maker 2018

نرم افزار Digital Flyer & Poster Maker 2018 به طراح گرافیک حالت‌های مختلفی ارائه می‌کند که شامل کسب و کار، تبلیغات، آگهی و … است. این اپ مزایای بسیار زیادی دارد که با استفاده از آن شما می‌توانید برای خودتان تراکت حرفه‌ای بسازید و برای دیگران هم خدمات طراحی تراکت ارائه کنید.

نرم‌افزار PosterLabs

نرم‌افزار PosterLabs بیشتر برای طراحی پوستر توسط افراد استفاده می‌شود، اما به دلیل اماکانت جذاب و زیادی که دارد در راستای طراحی تراکت حرفه‌ای هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این Software شما نمی‌توانید یک طرح را از صفر تا صد پیش ببرید، اما قالب‌های جذاب و شگفت‌انگیزی که برای شما ارائه می‌کند؛ توانایی ایجاد یک طرح حرفه‌ای برای شما فراهم می‌آورد. قالب‌های آن در سه دسته ساده، کلاسیک و شیک فراهم شده است. تنها عیب Poster lab این است که نمی‌توان تنظیمات قالب را تغییر داد و باید از مدل پیش فرض آن استفاده کرد.

نرم افزار Canva – Free Photo Editor & Graphic Design Tool

نرم افزار Canva – Free Photo Editor & Graphic Design Tool را می‌توان به عنوان یک Software در حوزه گرافیک دانست که می‌تواند امکانات زیادی برای دیزاین تراکت حرفه‌ای فراهم کند. در این اپلیکیشن بیش از 60000 الگو از پیش طراحی شده وجود دارد که با انتخاب هر کدام می‌توانید طرح منحصر به فرد خود را ایجاد کنید. ابعاد هر کدام از قالب‌های این اپ متفاوت است که برای خدماتی مانند آگهی، معرفی محصول و… کاربرد دارد. یکی از ویژگی‌های خاص آن افزودن فونت و عکس است که آن را نسبت به سایرین متمایز کرده است.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب