چاپ بسته بندی فرآیند پس از دیزاین بسته بندی توسط شرکت طراح بسته بندی است. روند چاپ بسته بندی می‌تواند توسط خود شرکت طراح یا توسط چاپخانه‌های دیگر انجام شود. در صورتی که شرکت طراحی بسته بندی میانبر خدمات چاپ شما را انجام دهد، تمام هزینه‌های احتمالی در رابطه با خطای کار را بر عهده خواهد گرفت. در صورتی که نیاز به پرینت بسته بندی محصولات خود دارید کافی است با ما در آژانس میانبر تماس بگیرید.

سفارش خدمات طراحی گرافیکی

انواع چاپ بسته بندی

  1. چاپ افست یا لیتوگرافی
  2. چاپ فلکسوگرافی
  3. چاپ اسکرین یا سیلک
  4. چاپ دیجیتال
  5. چاپ طلاکوب یا نقره کوب
  6. چاپ طلقی
  7. چاپ هلیوگراور
  8. چاپ تامپو
  9. چاپ لیزری

قوانین چاپ بسته بندی

چاپ بسته‌بندی بخش بسیار مهمی از یک کالا و محصول است. طیف گسترده‌ای از روش‌های مختلف چاپ وجود دارد که هر یک دارای نقاط قوت و ضعف متفاوتی هستند. استفاده از چاپ صحیح و مناسب برای بسته‌بندی مهم است و بهترین گزینه انتخابی به عوامل مختلفی بستگی دارد. با درک و دانستن بهتر این تنوع، می‌توان بهترین انتخاب را برای نیازهای منحصر به فرد محصول انجام داد.

انتقال حس، مقبولیت و جذابیت محصول بر عهده‌ بسته‌بندی است. کیفیت چاپ زیر مجموعه‌ بسته‌بندی به حساب می‌آید. در واقع این دو عامل با هم رابطه مستقیم دارند. یعنی هر اندازه کیفیت چاپ بالاتر برود، کیفیت بسته‌بندی هم نیز بالا می‌رود. در مقابل هر اندازه کیفیت چاپ ضعیف‌تر باشد وضوح، ماندگاری، شفافیت و جذابیت کار نیز کمتر می‌شود.

شرکت‌های تجاری و تولیدکنندگان انواع محصولات دوست دارند تا از پیشرفت‌‌های به وجود آمده در صنعت چاپ به نفع بسته‌‌بندی محصول خود استفاده کنند. وجود کیفیت، جذابیت، زیبایی و ماندگاری برای جلب مشتری و فروش بیشتر بسیار حائز اهمیت است. اینگونه نیست که یک روش چاپی خاص یا استفاده از یک تکنیک متفاوت برای بسته‌بندی وجود داشته باشد.

بلکه عوامل و شرایط متفاوتی در چاپ بسته‌بندی مؤثر هستند. نوع محصول، طراحی، بودجه چاپ، تیراژ مورد نظر و نوع ماده چاپی همگی در انتخاب روش چاپ برای بسته‌بندی تاثیر بسیار زیادی دارند.

طراحی سایت چاپخانه از خدمات شرکت میانبر است که در حوزه چاپ ارائه می‌شود.

سفارش چاپ بسته بندی

برای سفارش پرینت بسته بندی تنها با دادن اطلاعات دقیق از خواسته خود به همکاران گرافیست ما، بسته بندی خاص را از ما تحویل بگیرید. هدف شرکت چاپ و بسته بندی ارائه قیمت‌های متنوع، پکیچ‌های متفاوت و اقتصادی، دیزاین خاص به مشتریان است. برای شروع کار کافیست تا با یکی از شماره‌های درج شده در وبسایت تماس حاصل کنید. اگر با نحوه قرارداد طراحی بسته بندی آشنایی ندارید، از صفحه مربوطه دیدن کنید؛ همچنین بابت هزینه طراحی بسته بندی با ما تماس بگیرید.

5/5 - (7 امتیاز)