دیلیت اکانت اینستاگرام به صورت دائم و موقت

دیلیت اکانت اینستاگرام با لینک مستقیم برای اندروید، آیفون و از طریق کامپیوتر. اینستاگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی امروزه است. اما گاهی نیاز است که اکانت اینستاگرام خود را پاک کنیم. دیلیت اکانت در اینستاگرام به روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.

به عنوان مثال شما می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را به صورت موقت یا به صورت دائم پاک کنید. اگر بنابر هر دلیلی دوست دارید حساب کاربری اینستاگرام خود را حذف کنید با این مقاله از سری مقالات آموزش اینستاگرام در وب سایت میانبر همراه ما باشید.

نکته مهم در رابطه با حذف دائمی اکانت اینستاگرام آن است که در این روش دیگر هیچ عکس، فیلم، فالوورها و همچینن دیگر مواردی که در حساب کاربری شما وجود داشته است دیگر وجود نخواهد داشت به نوعی می‌توان گفت که دیگر پس از حذف اکانت اینستاگرام؛ نخواهید توانست به هیچ موردی از حساب خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام دسترسی داشته باشید و تمام اطلاعات شما به صورت کامل حذف و از بین خواهد رفت.

اگر دوست ندارید که اطلاعات نام برده شده در بالا به صورت دائمی حذف شود کافی است که حساب کاربری اینستاگرام خود را دی اکتیو کنید تا هر زمان به این داده‌ها نیاز داشتید از آن استفاده کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام چیست؟

دیلیت کردن یا همان پاک کردن برای تمامی شبکه‌های اجتماعی وجود دارد، با استفاده از حذف کردن می‌توانید به صورت دائم یا موقت حساب کاربری خود را در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی حذف کنید.

دلایل مختلفی برای پاک کردن اکانت اینستاگرام وجود دارد که از جمله این دلایل می‌توان به نداشتن وقت کافی برای دنبال کردن افراد در اینستاگرام، از بین بردن نام کاربری، پیدا کردن آشنایان فضول در اینستاگرام و… اشاره کرد.

نکته بسیار مهم و اساسی که باید حتما در رابطه با حذف کردن حساب کاربری خود به خاطر داشته باشید آن است که، پس از حذف کردن حساب کاربری خود در اینستاگرام به صورت دائم، دیگر به هیچ عنوان نخواهید توانست حسابی با نام کاربری قبلی خود در اینستاگرام باز کنید.

مراحل حذف اکانت اینستاگرام

برای حذف اینستاگرام کافی است مراحل موجود در  ادامه را دنبال کنید، به این صورت خواهید توانست در عرض کم‌تر از 5 دقیقه حساب کاربری خود را حذف کنید.

لینک دیلیت اکانت اینستاگرام

برای حذف باید ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید. (لطفا روی لینک کلیک کنید تا در صفحه دیگر لینک باز شود.)

وارد کردن اطلاعات حساب کاربری

در این باید با استفاده از نام کاربری و همچنین پسورد خود وارد حساب کاربری خود شوید.

برای وارد شدن نیاز به آدرس ایمیل یا شماره همراه خود به عنوان نام کاربری و پسورد دارید.

پس از وارد کردن روی log in کلیک کنید.

اگر پسورد یا همان گذرواژه را فراموش کرده‌اید می‌توانید روی عبارت forget password  کلیک کنید.

توجه داشته باشید که نمی‌شود بدون پسورد حساب کاربری اینستاگرام خود را حذف کنید.

انتخاب دلیل حذف اکانت اینستاگرام

در این مرحله از حذف حساب کاربری خود در اینستاگرام باید دلیل از دیلیت اکانت را وارد کنید.

فرقی ندارد کدام گزینه را انتخاب می‌کنید هر چند ما پیشنهاد می‌کنیم اگر دلیلی ندارید گزینه something else را انتخاب کنید.

وارد کردن مجدد رمز عبور برای حذف دائمی حساب اینستا

در این مرحله لازم است که پسورد خود را مجدد برای حذف کامل وارد کنید.

توجه داشته باشید که پس از وارد کردن پسورد و رفتن به مرحله بعدی دیگر نخواهید توانست حساب خود را بازیابی کنید.

یک کلیک تا حذف نهایی اکانت در شبکه اینستاگرام

پس از وارد کردن پسورد دکمه delete my account  را بزنید و روی دکمه ok کلیک کنید تا حساب کاربری شما برای همیشه حذف شود.

با این که حساب کاربری شما حذف خواهد شد.

حذف حساب کاربری در اینستاگرام فقط در موبایل ممکن است؟

خیر، با استفاده از تمام‌های دیوایس‌های از قبیل تبلت، کامپیوتر و… می‌توانید حساب خود را حذف کنید.

پس از حذف حساب در اینستاگرام پیامی مبنی بر حذف اکانت توسط من به کاربران ارسال می‌شود؟

خیر، هیچ گونه پیامی مبنی بر حذف اکانت اینستاگرام شما برای کاربران ارسال نخواهد شد.

امکان مشاهده عکس‌ها و ویدئوها و دیگر موارد موجود در اینستاگرام پس از حذف وجود دارد؟

خیر، پس از حذف دائمی اکانت اینستاگرام هیچ کدام از این موارد قابل دیدن نخواهد بود و شما دیگر به این موارد دسترسی نخواهید داشت.

امکان مشاهده پیام‌های دایرکت پس از حذف دائم وجود دارد؟

خیر، پس از آن که حساب خود را به صورت دائم از شبکه محبوب اجتماعی اینستاگرام حذف کنید، تمامی دایرکت‌های حذف خواهند شد.

آیا حذف کردن اکانت اینستاگرام ربطی به نوع گوشی (آیفون یا اندروید) بودن دارد؟

خیر، حذف کردن اکانت در پلتفرم اینستاگرام ارتباطی به نوع گوشی ندارد و حذف از دو طریق مرورگر و گوشی امکان پذیر است.

امکان حذف اینستاگرام بدون داشتن پسورد ممکن است؟

خیر، حتما باید نام کاربری و پسورد برای حذف را در اختیار داشته باشید.

امکان بازگردانی اکانت حذف شده اینستاگرام وجود دارد؟

بله بعد از مدت زمان مشخصی اماکن بازگرداندن اکانت اینستاگرام وجود دارد. پس از آپدیت سال 2021 این امکان به نسخه اینستاگرام اضافه شد.

تفاوتی میان حذف اکانت فیک با اکانت واقعی در اینستاگرام وجود دارد؟

خیر، هیچ تفاوتی بین حذف کردن اکانت فیک با اکانت واقعی وجود ندارد.

امکان حذف کردن اکانت اینستاگرام دیگران وجود دارد؟

برای آن که شما بتوانید اکانتی را به صورت دائم یا موقت حذف کنید لازم است که نام کاربری و پسورد را در اختیار داشته باشید، در غیر این صورت حذفی اتفاق نخواهد افتاد.

این سوال همچنین به صورت دیلیت اکان اینستاگرام بدون رمز امکان پذیر است مطرح می‌شود که جواب هر دو سوال خیر است. بدون داشتن رمز و نام کاربری نخواهید توانست حسابی را غیر فعال کنید.

حذف دائم اکانت اینستاگرام

دیلیت اکانت دائم اینستاگرام روشی است که شما به صورت دائمی قصد دارید حساب خود را حذف کنید و به این صورت به هیچ عنوان نخواهید توانست بازیابی حساب کاربری اینستاگرام خود را انجام دهید. نکته مهم در رابطه با دیلیت اکانت اینستاگرام برای همیشه آن است که در این روش دیگر شما نخواهید توانست حساب کاربری خود در این شبکه اجتماعی را بازگردانی کنید.

در روش دیلیت اکانت دائم اینستاگرام به صورت دائم، شما با استفاده از یک لینک حذف اکانت اینستاگرام و با وارد کردن نام کاربری و پسورد خود و پس از تایید حذف، خواهید توانست حساب کاربری شبکه اجتماعی اینستاگرام خود را به راحتی حذف کنید.

در ادامه به آموزش حذف دائمی اکانت اینستاگرام خواهیم پرداخت.

حذف موقت اکانت اینستاگرام

از دیگر روش‌های حذف پیج اینستاگرام، حذف موقت اکانت اینستاگرام است. در این روش شما می‌توانید برای مدت زمان محدودی که این زمان می‌تواند متفاوت باشد، حساب کاربری اینستاگرام خود را غیر فعال کنید.

در روش غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام به صورت موقت شما با رفتن به تنظیمات حساب کاربری اینستاگرام می‌تواند راحت‌ترین روش ممکن حساب خود را غیر فعال کنید.

توجه داشته باشید که این غیر فعال کردن پیج اینستاگرام شما موقتی است و هر زمان نیاز باشد می‌توانید اکانت خود را به حالت فعال در آورید.

در ادامه به آموزش غیر فعال کردن موقتی اکانت اینستاگرام خواهیم پرداخت.

حذف اکانت اینستاگرام با کامپیوتر

در روش دیلیت کردن اکانت اینستاگرام به وسیله کامپیوتر، شما با دنبال کردن لینکی که در ابتدای مقاله نوشته شده بود، می‌توانید تنها با داشتن نام کاربری و پسورد خود حساب کاربری خود را به صورت موقت یا دائم در اینستاگرام حذف کنید. شاید با عنوان حذف اکانت اینستاگرام از طریق گوگل گوگل نیز برخورد کرده باشید، این عنوان روش خاصی نیست و صرفا به همان روش پاک کردن اکانت اینستاگرام با کامپیوتر اشاره دارد.

حذف اکانت اینستاگرام با گوشی

یکی از راحت‌ترین روش‌های حذف اکانت در اینستاگرام، حذف پیج اینستاگرام با گوشی است. در این روش شما با استفاده از گوشی خود می‌توانید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید.

حذف اکانت اینستاگرام اندروید

اگر جزو دسته کاربران اینستاگرامی هستید که از گوشی اندروید استفاده می‌کنید تنها کافی است مراحل نام برده شده در ادامه را دنبال کنید تا بتوانید به راحتی اکانت اینستاگرام گوشی اندرویدی خود را حذف کنید.

ديليت اكانت اينستاگرام ايفون

کاربران گوشی‌های آیفون نیز می‌توانند با روش توضیح داده شده در ادامه اقدام به حذف کردن اکانت اینستاگرام خود به وسیله گوشی آیفون کنند.

دیلیت اکانت اینستاگرام به چند روش انجام می‌شود؟

برای پاک کردن حساب کاربری در اینستاگرام 3 روز وجود دارد حذف حساب کاربری از طریق موبایل در اینستاگرام، حذف حساب کاربری از طریق مروگر و همچنین حذف حساب کاربری از طریق نرم افزار قابل انجام است.

برای پاک کردن حساب کاربری به چه چیزهایی نیاز داریم؟

برای حذف دائم یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیاز است که نام کاربری و همچنین پسورد آن حساب را در اختیار داشته باشید.

تفاوت حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائم با دی اکتو کردن در چیست؟

زمانی که حساب کاربری شما به صورت دائم از اینستاگرام حذف می‌شود راهی برای بازیابی وجود ندارد (البته جدیدا تا چند ساعت بعد از حذف می‌توانید بازگردانید.) اما در دی اکتیو کردن حساب کاربری شما به صورت موقتی از دسترس خارج می‌شود و شما می‌توانید با دنبال کردن آموزش اکتیو کردن حساب کاربری اینستاگرام در زمان کوتاه به حساب خود دسترسی داشته باشید.

همچنین در حذف دائم اکانت اینستاگرام تمامی پیام‌ها، دایرکت‌ها، لایک‌‌ها و… از دست خواهد رفت، اما در دی اکتیو کردن که با نام حذف موقت حساب کاربری اینستاگرام شناخته می‌شود، تمامی لایک، کامنت و الباقی موارد در دسترس خواهد بود.

حذف فوری اکانت اینستاگرام

در 5 دقیقه به صورت فوری حساب کاربری اینستاگرام خود را حذف کنید.

آیا امکان حذف موقت و دائم اکانت اینستاگرام وجود دارد؟

بله شما می‌توانید به صورت دائم و موقت اکانت‌های اینستاگرامی خود ره حذف کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب