ابزارهای سئو

kwfinder چیست؟

kwfinder چیست؟ ابزار تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی

ahrefs چیست؟ کاربردهای ابزار ای اچ رفس

دنیای سئو دنیای ابزارهاست، کار کردن با ابزارهای سئو می‌تواند زمان زیادی را از شما ذخیره کند. ahrefs یکی از ابزارهای عالی سئویی است که به خوبی توانایی تحلیل سئو خارجی وب سایت‌ها را انجام می‌دهد. یعنی شما با استفاده از این ابزار سئو خارجی به راحتی می‌توانید تحلیل مناسبی از استراتژی سئو خارجی وب سایت به شما ارائه دهد.

کیورد تول (keywordtool.io) چیست و چه کاربردی دارد؟

کیوورد ریسرچ یکی از مهم‌ترین مواردی است که اگر به درستی انجام نشود می‌تواند مشکلات مختلفی ایجاد کند. ابزار keywordtool.io یکی از ابزارهای عالی برای جستجوی کلمات کلیدی است. در این مقاله قصد داریم در رابطه با ابزار حرفه‌ای کیوورد تول اطلاعاتی را ارائه دهیم. کارکردن با ابزار keywordtool بسیار راحت و آسان است و شما پس از خواندن یا دیدن این آموزش ویدئویی خواهید توانست یک کیوورد ریسرچ حرفه‌ای را برای پروژه‌های سئو خود در اختیار داشته باشید. در آموزش کار با ابزار کیورد تول همراه ما باشید.

خدمات سئو میانبر
آشنایی با سرچ کنسول (google search console)

سرچ کنسول (search console) ابزاری قدرتمند و رایگان است که در سال 2015 توسط گوگل معرفی شد. به سرچ کنسول، ابزار وب مستری گوگل و وبمستر تولز هم می‌گویند. این ابزار برای مدیران و مالکین سایت‌ها و افرادی که برای بهبود وضعیت  وب سایت‌ها برای موتورهای جستجو تلاش می‌کنند (متخصصین سئو)؛ ارائه شده است.  

ابزارهای سئو

اگر مدتی است که در حوزه دیجیتال و طراحی وب سایت مشغول به کار هستید حتما با جایگاه بندی سایت ها در لیست موتورهای جستجو از جمله گوگل آشنا شده اید و حتما نام تعدادی از این ابزارهای سئو به گوشتان خورده است. گوگل و سایر منتشرکنندگان ابزارهای دیجیتال؛ این ابزارها را برای افزایش کیفیت خدمات سئو وب سایت، بهینه سازی محتواهای مختلف اعم از متن، عکس، ویدیو و غیره  برای سئوکاران و مدرسین سئو طراحی و ارائه کرده اند. با بهره گیری از این ابزارها می‌توانید به راحتی به همه صفحات سایت دسترسی داشته و عملکرد هر کدام را بررسی کنید و نقاط ضعف در هر بخش را رفع و یا بهبود داده و نقاط قوت را تقویت کنید. این ابزار ها برای سئو در مشهد استفاده می‌شوند و به کمک آن ها می‌توان آنالیز رقبا و تحقیق کلمات کلیدی را به راحتی انجام داد. البته لازم به یادآوری است که نحوه کار و استفاده با هرکدام نیاز به تسلط و آموزش دارد که در همین راستا استدیو دیجیتال مارکتینگ میانبر مقالاتی آموزشی برای علاقه مندان به یادگیری این ابزارهای سئویی را ارائه داده است.