طراحی بدنه وسایل نقلیه عمومی ترفندی برای تبلیغات محیطی و گسترده در سطح شهر است. با طراحی تبلیغات بر روی بدنه وسایل نقلیه مانند اتوبوس‌های شهری، روزانه صدها نفر تبلیغ شما را خواهند دید. اگر فکر می‌کنید اجاره بیلبورد هزینه سنگینی دارد با هزینه کمتری نسبت به طراحی بیلبورد، می‌توانید طراحی تبلیغاتی خود را بر روی بدنه وسایل نقلیه انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌به خدمات طراحی گرافیک با شرکت میانبر تماس بگیرید.

سفارش طراحی بدنه وسایل نقلیه

سفارش طراحی بدنه وسایل نقلیه با پیشرفته ترین نرم افزار ها و به صرفه ترین قیمت دیزاین بدنه وسایل نقلیه تنها با انجام چند مرحله ساده قابل ثبت شدن است. اگر می‌خواهید بهترین طرح را داشته باشید سفارش خود را با تماس تلفنی به اطلاع ما برسانید.

طراح بدنه وسایل نقلیه

طراح بدنه وسایل نقلیه، فردی است که ظاهر و بدنه خودرو، ماشین و … را به شیوه‌ای خلاقانه و جدید با ابزارهای طراحی گرافیک، طراحی می‌کند. دیزاینر بدنه وسایل نقلیه باید مهارت ترسیم سه بعدی را داشته باشد و خودروهای زیادی را دیده باشد. در واقع طراحی بدنه وسایل نقلیه مانند ماشین و اتوبوس، عملی بسیار سخت و پیچیده است در نتیجه دیزاینر آن باید فردی ماهر و حرفه‌ای باشد. ما در شرکت میانبر، طراحان متخصص در حوزه دیزاین بدنه وسایل نقلیه را در میانبر گرد هم آورده‌ایم تا بتوانیم بهترین تحویل کار را به شما عزیزان داشته باشیم.  برای سفارش دیزاین بسته بندی صنعتی بر روی لینک کلیک کنید.

 

نکات مهم انتخاب طراح بدنه وسایل نقلیه

مهم‌ترین ویژگی‌های یک طراح بدنه وسایل نقلیه را در بخش زیر بیان می‌کنیم:

  • آشنایی با انواع طراحی بدنه خودرو
  • مهارت در طراحی با نرم افزارهای گرافیکی
  • تحویل به موقع دیزاین بدنه
  • ظرافت در طراحی
  • اشتیاق برای یادگیری اصولی که نمی‌‌داند.

4.5/5 - (2 امتیاز)