سئو در مشهد

سئو در مشهد را با آژانس تبلیغات میانبر تجربه کنید. ما با تخصص و تجربه وب سایت شما را بهینه سازی می‌کنیم. 

آژانس مارکتینگ میانبر با تیمی خبره از کارشناسان سئو، وب سایت‌های زیادی را با موفقیت بهینه‌سازی کرده است.

سئو در مشهد

خدمات سئو در مشهد توسط میانبر؛ کامل و موثر

خدمات سئو مشهد عبارت است از انجام موارد موثر در بهبود رتبه صفحات، که طبق مرحله بندی حساب شده در سه دسته سئوی داخلی، خارجی و تکنیکال انجام می‌شوند. شرکت میانبر برای افزایش ترافیک ارگانیک، تمام کار های لازم در این مورد را انجام می‌دهد.

اصلاح ساختار سایت

ساختار سایت به معنای این است که صفحات می‌بایست به درستی تفکیک شده باشند تا کاربر سایت و خزنده های گوگل به محتوای قسمت های مختلف دسترسی آسانی داشته باشند.

 

رفع پنالتی وب سایت

اگر وب سایت شما به دلیل نقض قوانین گوگل پنالتی شده و از نتایج جستجو کاملا حذف شده است یا افت رتبه چشمگیر پیدا کرده است، رفع این مشکل را به ما بسپارید.

رفع مشکل رنک نگرفتن سایت

گاهی وب سایت دارای مشکلاتی است که مانع بهبود رتبه نزد گوگل می‌شوند. در این حالت انجام بهینه سازی مطابق با آخرین اصول سئو، تنها راه چاره است. در خدمات سئو سایت در مشهد با آژانس میانبر، تمام این مشکلات پیدا و رفع خواهند شد.

ایجاد اقتدار موضوعی

Topical Authority یکی از قدرتمند ترین عوامل تاثیر گذار بر سئوی سایت می باشد. میانبر با ایجاد تاپیکال آتوریتی باعث می‌شود وب سایت در موضوع فعالیت خود، مرجع کاملی شناخته شود و پیشرفت زیادی در سئو وب سایت مشهد رخ دهد. 

رفع مشکلات کنیبالیزیشن

کنیبال شدن صفحات منجر می‌شود شناخت درستی از محتوای آن ها نزد گوگل ایجاد نشود و بنابراین تشخیص صفحه مفید برای کاربر دشوار خواهد شد. تیم سئوی میانبر با رفع این مشکل در تمام سایت، رشد قابل توجهی در بازدید ارگانیک به وجود خواهد آورد.

کمپین رپورتاژ آگهی

پس از اتمام مراحل سئوی داخلی و تکنیکال، اگر لازم باشد از رپورتاژ آگهی استفاده می شود تا امتیاز دامنه سایت ارتقا یابد و رتبه برتر کسب شود.

تولید محتوای ارزشمند

میانبر با تولید محتوای مفید که بتواند به کاربر ارزش افزوده ارائه دهد، گام بزرگی در کسب اعتبار سایت نزد گوگل بر می دارد. تیم سئو محتوای میانبر از متخصصین با تجربه ای تشکیل شده است.

بهبود امتیاز Core Web Vitals

پارامتر های Core Web Vitals شامل CLS، FCP، LCP و INP بهینه سازی می شوند تا عملکرد سایت سریع و صحیح باشد.

اصلاح UI و UX سئوی سایت

رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) سایت، در کسب رتبه های عالی سئو بسیار مهم هستند. به عبارتی محتوای سایت باید برای کاربر جذاب باشد و نیاز او را به خوبی بر‍‌طرف کند. 

قیمت سئو سایت در مشهد؛ ارزنده و به صرفه

قیمت سئو وب سایت در مشهد تعرفه‌ای است که بابت بهینه سازی رتبه سایت و بازاریابی رایگان در گوگل می‌پردازید و از 15 میلیون تومان تا 25 میلیون تومان است. بهای سئو وابسته به نوع وب سایت، میزان سختی کلمات کلیدی، اعتبار دامنه، میزان محتوا، آنالیز رقبا و… متفاوت است. پس از بررسی دقیق این عوامل، پرپوزال سئو نوشته می‌شود که در آن قیمت و مدت زمان لازم برای رسیدن به نتیجه آورده می‌شوند. پلن های هزینه سئو در مشهد به صورت زیر است.

پلن برنزی سئو

سه ماهه
15.000.000 تومان
 • آنالیز وب سایت
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • طراحی اولیه وب سایت
 • تولید عکس
 • تولید محتوای متنی
 • سئو داخلی

پلن نقره ‌ای سئو

شش ماهه
20.000.000 تومان
 • آنالیز وب سایت (کامل) + مشاوره 
 • تحقیق کلمات کلیدی (5 حوزه)
 • طراحی کامل وب سایت 
 • تولید عکس‌
 • تولید محتوای متنی
 • سئو داخلی + سئو فنی

پلن طلایی سئو

نه ماهه
25.000.000 تومان
 • آنالیز وب سایت + مشاوره حضوری
 • تحقیق کلمات کلیدی (تمام حوزه‌ها)
 • طراحی وب سایت + پشتیبانی سالانه
 • تولید عکس‌ + ویدئو
 • تولید محتوای متنی
 • سئو داخلی + سئو فنی + سئو خارجی

مشاوره سئو در مشهد؛ راهگشای سریع بن بست های سئو

مشاوره سئو مشهد خدمتی ارزشمند است که با آنالیز محتوای سایت باعث بهینه‌سازی رتبه وب سایت می‌شود. مشاوره به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری برگزار می‌شود. کسانی که بتواند به عنوان مشاور سئو فعالیت کند قطعا تجربه و تخصص بالایی دارد. این افراد که تجربه کار در پروژه های بزرگ و متنوع سئو را در کارنامه خود دارند، بسیار انگشت شمار هستند.

خدماتی که در مشاوره SEO ارائه می‌شوند:

 • شناسایی دقیق موانع بهبود رتبه سایت
 • پیدا کردن فرصت های بکر استفاده نشده برای صعود رتبه 
 • چیدن استراتژی حرفه ای سئو توسط مشاور برای ارتقای رتبه صفحات سایت

 

این استراتژی برتر، بر اساس آنالیز رقبا و جدید ترین تکنیک های سئو تهیه می‌شود.

زمانی که پروژه های سئو به مشکل بر می‌خورند و به نظر می‌رسد دیگر راه چاره ای وجود ندارد، تلفن را بردارید و با میانبر تماس بگیرید. مشاوره سئو توسط مهندس کاوه ملاکی انجام می‌شود که سابقه ای درخشان در این زمینه دارند.

هزینه مشاوره سئو سایت در مشهد، توسط آژانس خلاق میانبر به صورت ساعتی و متفاوت از خدمات عادی سئو است. مشاوره سئو در همدان با کاوه ملاکی را تجربه کنید تا درآمد شما ارتقا یابد.

نمونه کارهای سئو در مشهد؛ درخشان و متنوع

نمونه کار های سئو در مشهد توسط متخصصان تیم سئوی آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر

مراحل سئو در مشهد؛ اصولی و تجربه شده

در هر کاری طی کردن یک سلسله مراتب درست و اصولی که با تجربه ای غنی بهینه سازی شده باشد، بسیار مهم است. ما تخصص و سابقه را ترکیب کرده ایم تا شما با صرف کمترین هزینه پولی و زمانی بتوانید به اهداف ارزشمند خود برسید.
مراحل خدمات سئو وب‌سایت در مشهد به ترتیب زیر است:

مرحله اول: تحلیل سئوی سایت

در مرحله آنالیز، ایرادات سایت از لحاظ seo تشخیص داده می‌شوند و راه حل های مناسب، در استراتژی سئو تدوین می‌شوند. علاوه بر آن، در مورد حوزه کاری و رقیبان سایت به طور کامل تحقیق می‌شود.

مرحله دوم: تحقیق کلمات کلیدی

در مرحله کیورد ریسرچ، تمام کلیدواژه هایی که برای سئو سایت موثر هستند و می توانند جذب درآمد داشته باشند تهیه خواهند شد.

مرحله سوم: تحلیل سایت رقبا

نوبت به آنالیز سئو سایت رقبا به وسیله ابزار های سئو می‌رسد. در این جامشخص خواهد شد کدامیک از کلمات کلیدی مرحله قبل، بهتر می‌توانند رتبه بگیرند و اولویت بندی خواهند شد.

مرحله چهارم: تدوین استراتژی سئو

برای اینکه صفحات و کی ورد هایی که از مرحله قبل رتبه مدنظر را کسب کنند می بایست یک استراتژی سئوی حساب شده ایجاد شود و کار ها به ترتیب اولویت اجرا شوند.

مرحله پنجم: اجرای سئوی تکنیکال

یک وب سایت زمانی به رتبه اول گوگل می رسد که load سریع و بی نقصی داشته باشد. تمام صفحات سایت در مرحله سئوی تکنیکال بهینه سازی می شوند.

مرحله ششم: اجرای سئوی داخلی

هدف از سئوی داخلی (On-Page SEO) این است که صفحات وب سایت دارای دسترسی آسان باشند و محتوای ارزشمند به راحتی و با کیفیت بالا به کاربران سایت ارائه شود. 

مرحله هفتم: اجرای سئوی خارجی

در این مرحله با استفاده از تکنیک های سئوی خارجی دامین آتوریتی وب سایت افزایش پیدا می‌کند تا رتبه کلمات کلیدی سریع تر بهبود یابد.

مرحله هشتم: کیفیت سنجی

نتایج حاصل شده را با اهداف مشخص شده در استراتژی سئو مقایسه می‌کنیم تا فرایند سئو سایت مشهد هر روز بهینه تر اجرا شود. 

مرحله نهم: ارائه گزارش دوره ای

در حین انجام سئو سایت، گزارش عملیات اجرا شده و نتایج به دست آمده به صورت دوره ای و منظم برای شما تهیه می‌شوند. 

اهمیت SEO برای کسب و کار های مشهد

محمد علی نیازی کارشناس سئوی میانبر می‌گوید:

سئو برای تمام بیزینس های مشهدی یک الزام است زیرا یک راه قدرتمند برای دیده شدن در بازار آنلاین و پیروزی در برابر رقبا می‌باشد. صفحه نتایج سرچ گوگل مانند ویترین است و ما به وسیله بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو، برند شما را در معرض دید کاربران بی شمار گوگل قرار می دهیم؛ کاربرانی که قرار است به عنوان مشتری وارد سایت شما شوند. در نتیجه سئو تخصصی باعث می شود جهشی بزرگ در میزان درآمد سایت و شهرت برند اتفاق بیافتد و این گونه فروش آفلاین بیزینس را نیز ارتقا می دهد.

درآمد وبسایت شما با خدمات سئو به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد یافت.

بهترین شرکت سئو در مشهد

اگر به دنبال بهترین متخصص سئو در مشهد هستید، شرکت میانبر با داشتن افراد حرفه‌ای در گروه سئوی سایت پاسخ گوی نیاز شماست. ما به عنوان بهترین سئوکار در مشهد هر سایتی را برای رسیدن به ترافیک ارگانیک بالا بهینه سازی می‌کنیم تا در موفقیت آن نقش بزرگی داشته باشیم. ویژگی ما در ارائه خدمات بهینه‌سازی سایت عبارت اند از:

 • رعایت حقوق و منافع مشتری
 • ارائه گزارشات کامل سئو در مشهد
 • اعمال تکنیک هایی برای کم کردن زمان نتیجه دهی خدمات سئو مشهد
 • چیدن صحیح ساختار سایت 
 • تحقیق کامل کلمات کلیدی
 • گروه بندی صحیح کلمات کلیدی بر اساس intent کاربر
 • چینش صحیح ساختار لینک سازی داخلی وب سایت
 • تولید محتوای مفید (helpful content) که با معیار های گوگل مطابقت دارد
 • ایجاد بک لینک طبیعی و مفید برای وب سایت
 • بهینه سازی فایل های CSS و JS وب سایت برای ارتقای سطح پارامتر های سرعت وب سایت

اگر به دنبال تولید محتوا در مشهد هستید ما محتوای بهینه سازی شده به شما تحویل خواهیم داد. شرکت ما سئو در یزد و سایر شهر های ایران را به انجام می‌رساند.

مزیت‌های سئو در مشهد

سئو مشهد نسبت به سایر روش های دیگر بازاریابی، دارای مزیت های بزرگی است.

سئو رایگان است 

برای دیده شدن سایت در نتایج اول، هیچ هزینه ای به گوگل نخواهید پرداخت. سئو رایگان است و تنها به شرکت ارائه دهنده خدمات سئو هزینه می پردازید اما در تبلیغات، علاوه بر طراحی تبلیغ، بابت انتشار و دیده شدن آن نیز هزینه خواهید پرداخت.

SEO هدفمند است

با سئو وب سایت در مشهد، تمام افرادی که آگاهانه و به عنوان جستجو‌گر به دنبال محصولات یا خدمات خاصی هستند، وب سایت شما را در گوگل می‌بینند و به آن توجه می‌کنند اما دیدن تبلیغات از خواسته های ارادی افراد نیست و از آن به راحتی صرف نظر می‌کنند. 

افزایش اعتبار برند

اعتبار سایت و برند با سئو در مشهد افزایش می‌یابد زیرا کاربران موتور جستجو به سایت هایی که در رتبه های بالا قرار می‌گیرند اعتماد دارند و کلیک بیشتری روی آن ها انجام می‌دهند.

مزیت خدمات تخصصی سئو مشهد توسط میانبر

سئو فرایندی تخصصی و زمان بر است بنابراین مدیریت زمان و منابع اهمیت زیادی پیدا می‌کند. علاوه بر آن، نیاز اساسی افرادی که خواهان خدمات سئو در مشهد هستند، افزایش واقعی درآمد وب سایت آن ها است.

لازمه افزایش درآمد با سئو این است که مشتریان شما (نه افراد متفرقه)، سایت را در رتبه های اول گوگل مشاهده نمایند و پس از ورود به وب سایت، با UI و UX مناسب مواجه شوند تا رغبت به خرید در آن ها ایجاد شود.

 1. میانبر با طرح استراتژی سئوی حساب شده، اهداف از پیش تعیین شده را با صرف کمترین هزینه و در مدت زمان مناسبی محقق می‌کند.
 2. تشخیص درست جامعه هدف (مشتریان) وب سایت، توسط ما انجام می‌شود. سپس با تولید محتوا و تکنیک های بهینه سازی رتبه گوگل، کاری می‌کند تا صفحات سایت برای این دسته از افراد در رتبه برتر موتور جستجو ظاهر شوند.
 3. رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) صفحات بهینه سازی می‌شوند تا هرآنچه که برای خرید کاربر لازم است، در دسترس او قرار داشته باشند.
توجه به این نکته ضروری است که هدف سایت های مختلف صرفا فروش محصول یا خدمات نیست. عده ای از افراد با نیت برندینگ به سئو نیاز دارند. تیم میانبر جامعه هدف را متناسب با نوع سایت و هدف مشتری انتخاب می‌کند.

آژانس میانبر متخصص سئو کردن کدام وب سایت ها در مشهد است؟

آژانس خلاق میانبر خدمات کاملی برای سئو در مشهد ارائه می‌دهد. ما طی سالیان متمادی با جذب نیروی انسانی کاربلد و حفظ مدیران سئوی با استعداد خود، توانسته ایم تخصص در زمینه بهینه سازی برای موتور های جستجو را حفظ کنیم و با چاشنی تجربه در سایت های متنوع بزرگ و کوچک، تخصص مان را تقویت کرده ایم. میانبر در بهینه سازی سایت های زیر استاد ماهری است:

سایت های:  1. شرکتی  2. فروشگاهی  3. وردپرسی  4. سئو محلی (local seo) 5. خبری  6. پزشکی  7. خدماتی 

نظرات مشتریان خدمات سئو وب سایت در مشهد

سئو وب‌سایت در شهر مشهد با آژانس میانبر همواره با نتایج مثبت همراه بوده است و در ادامه نظرات صاحبان کسب و کار های مختلف در این مورد آورده شده است.

حسام جلائیان؛ وب سایت آلتون نتورک

کار روی وب سایت آلتون نتورک به خوبی پیش رفت و در مدت کمتری از 4 ماه تونستیم به فروش خوبی دست پیدا کنیم. بهترین شرکت سئو هستن.

منصوره یوسفی؛ وب سایت کوچینگ

طراحی و سئو وب سایت که توسط تیم آقای ملاکی انجام شد به خوبی تونست بازار هدف ما که حوزه کوچینگ بود رو به دست بیاره.

مهندس بیرقداری؛ آکادمی شهریار

پیاده سازی وب سایت به صورت اصولی و همچنین ارائه راهکارهایی برای افزایش میزان تماس در کنار سئو عالی بود.

ثبت سفارش سئو در مشهد

آژانس خلاق میانبر آماده دعوت شما به دفتر مرکزی مشهد برای دیدار و بررسی وب سایت شماست. لطفا برای درخواست خدمات سئو در مشهد از طریق تکمیل فرم یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

تلفن تماس: 09158989340

سوالات متداول سئو سایت در مشهد

انجام خدمات سئو حداقل 6 ماه زمان می‌خواهد.

بله، در حالت عادی شما در نتایج صفحه اول گوگل خواهید بود، اما برای قرار گرفتن در بین 3 رتبه اول گوگل نیاز به پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود.

گزارشات سئویی و تمام ریز کارهایی که روی پروژه شما انجام شده است در انتهای هر ماه برای شما ارسال خواهد شد.

4.6/5 - (38 امتیاز)

4 پاسخ

 1. با عرض سلام و خسته نباشید یک سوالی که با خوندن مقالتون برا من بوجود اومد اینه که هزینه سئو به لوکیشن سایت هم بستگی داره؟ میخوام بدونم مثلا سایتی که متعلق به یک کسب و کار در مشهده با هزینه سایتی که در بوشهره متفاوته؟ و اینکه اون اختلافش تا چه مقداره؟

  1. در حالت کلی بله، مفهومی در دنیای سئو وجود دارد با عنوان سئو محلی که پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله سئو محلی را مطالعه کنید. اما در حالت کلی هزینه سئو وابسته به منقطه نخواهد بود مگر آن که تفاوت هزینه‌ای پذیرفته‌ای مثل اختلاف قیمت کالاها بین تهران و دیگر استان‌های ایران مد نظر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *