مشاوره سئو

مشاوره سئو عبارت است از جلسه ای که بین متخصص سئو و مشتری برگزار می‌شود و در طی آن نکاتی در مورد بهینه سازی سایت از سوی متخصص سئو ارائه می‌شود. شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر ارائه دهنده خدمات سئو به صورت تخصصی آماده ارائه مشاوره سئو است. مشاوران سئو ما با کوهی از تجربه به راحتی می‌توانند کسب و کار شما را در میان انبوهی از رقبا به سمت صفحه اول گوگل هدایت کنند. 

مشاوره سئو

ارائه راهکارهای عالی برای رسیدن به نتایج مناسب در مدت زمان معقول از جمله خدمات مشاوران سئو میانبر است. ما در دنیای سئو میانبرهایی بلد هستیم که شما را تا رسیدن به نتیجه دلخواه یاری می‌کند. یک مشاور سئو دارای وظایف مختلفی است که عدم آگاهی به این وظایف می‌تواند مشکلات مختلفی برای شما در روند پروژه به وجود آورد. در حالت کلی وظایف یک مشاور سئو را می‌توان موارد زیر در نظر گرفت. اگر به دنبال یک مشاوره سئو در مشهد به صورت حضوری هستید، می توانید با آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر ارتباط بگیرید. در غیر این صورت به صورت آنلاین یا تماس پاسخگوی شما هستیم.

 • توانایی دادن سرنخ‌هایی برای بر طرف کردن مشکلات فنی وب سایت
 • توانایی درک درست از بیزینس
 • توانایی کار با ابزارهای سئویی
 • توانایی تدوین استراتژی سئو
 • توانایی درک درست از سئو داخلی
 • توانایی تحلیل سئو خارجی وب سایت
 • توانایی برقراری ارتباط با تیم‌های مختلف
 • توانایی انتقال درست مفاهیم به تیم
 • و…

مشاور سئو کیست؟

مشاور بهینه سازی سایت چه کسی است؟ یک سئوکار کی می‌تواند شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مشاور سئو کیه؟ مشاوره سئو چیست؟ چه وظایفی دارد؟ قرار است چه خدماتی به مجموعه یا وب سایت ما ارائه دهد. مشاور سئو فردی است که به شما کمک می‌کند تا در پروژه سئو خود به رتبه‌های دلخواه دست یابید. توجه داشته باشید که یک مشاور سئو حرفه‌ای باید خود پروژه‌های مختلف سئو را تجربه کرده باشد و بداند بالا و پایین یک پروژه سئو به چه مواردی بستگی دارد. عموما مشاوره سئو کاری زمان بر و طولانی است که در ابتدای امر نیاز به بررسی وب سایت به صورت کامل دارد تا بتوان بهترین راهکار  برای کسب و کار (وب سایت اینترنتی) ارائه شود. توجه به سابقه سئوکار و همچنین نمونه کارهای سئو شده باعث خواهد شد که بدانید مشاور سئو چه روندی را در پروژه‌های قبلی خود در پیش گرفته است و قرار است به چه صورتی پروژه شما را به موفقیت برساند.

استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر با انجام بیش از 100 پروژه سئو و فعایت 7 ساله در زمینه سئو آماده ارائه هر گونه مشاوره سئو برای وب سایت و کسب و کار شماست.

مشاور سئو کسی است که با استفاده از دانش و تجربه خود می‌تواند دید درستی به پروژه شما داشته باشد و به این صورت در مدت زمان کوتاهی آنچه که از وب سایت در زمینه سئو انتظار دارید، انجام دهید. ابوالفضل ملاکی مشاور سئو استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای در حوزه بهینه سازی وب سایت است.

مشاور سئو؛ ابوالفضل ملاکی
مشاوره سئو

وظایف مشاور سئو در پروژه سئو

یک مشاور سئو با توجه به سابقه و همچنین نوع قراردادی که به مجموعه ارائه می‌دهد وظایف مختلفی را می‌توان برای آن در نظر گرفت. اما در حالت کلی یک فرد که به عنوان مشاوره سئو در یک پروژه یا یک مجموعه مشغول به فعالیت است باید توانایی وظایف زیر را بر عهده بگیرد.

توانایی تحلیل تکنیکالی وب سایت

رفع مشکلات تکنیکالی در سئو یکی از مهم‌ترین مواردی است که اگر مشاور سئو به آن مسلط نباشد نمی‌توان گفت که ارائه مشاوره ارائه شده درست و مناسب است. برای آشنایی با سئو تکنیکال پیشنهاد می‌کنیم سری به صفحه سئو فنی بزنید.

توانایی درک مناسب از کسب و کار

یک مشاور سئو این وظیفه را دارد که به درستی کسب و کار را سمت درآمدزایی بیشتر پیش ببرد. مشاور سئویی که از کسب و کار چیزی ندارد نخواهد توانست راهکارهای مناسب سئویی برای آن کسب و کار در جهت رشد فروش و افزایش میزان درآمد داشته باشد.

توانایی انتقال درست مفاهیم به تیم فنی و دیگران

یکی دیگر از وظایف یک فرد که با عنوان مشاوره سئو شناخته می‌شود، توانایی انتقال درست و مناسب مفاهیم است. در صورتی که مشاور نتواند به درستی مفاهیم را به تیم‌های فنی سئو و همچنین تیم محتوا انتقال دهد به هیچ عنوان نخواهد توانست پروژه سئو را به صورت مناسب به هدف نهایی برساند.

توانایی اجرای استراتژی‌های مختلف سئو

توانایی درک استراتژی‌های مناسب سئو یکی از مواردی است که اگر فرد مشاور بهینه سازی وب سایت به آن توجه نداشته باشد به هیچ عنوان نخواهد توانست به صورت مناسب پروژه را مدیریت کند، در حالت کلی می‌توان گفت که یک مشاور سئو باید به صورت مناسب توانایی تدوین استراتژی سئو را داشته باشد.

توانایی کار با ابزارهای سئویی

ابزارهای مختلفی برای سئو وجود دارند که کارکردن با این ابزارها می‌تواند باعث افزایش سرعت کار مشاور و همچنین توانایی تحلیل مناسب سئو می‌شود. ابزارهای مختلف برای سئو وجود دارد که ما در صفحه ابزارهای سئوی وب سایت به معرفی کامل این ابزارها پرداخته‌ایم.

مشاور رایگان سئو

نیاز به مشاوره رایگان سئو دارید؟ قبل از سپردن وب سایت خود به شرکت سئویی کافی است با ما تماس حاصل کنید و در رابطه با روند مشاوره سئویی اطلاعات کاملی دریافت کنید. عموما مشاوران سئو به صورت ساعتی ارائه خدمات می‌کنند. استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر در نظر دارد برای مدتی محدود خدمات مشاوره‌ای سئو خود را به صورت رایگان ارائه دهد. برای دریافت مشاوره مجانی سئو کافی است همین حالا با شماره 09158989340 تماس حاصل کنید.

نکات مهم در انتخاب مشاور سئو

موارد و نکاتی وجود دارد که در زمان انتخاب مشاور سئو از اهیمت بالایی برخوردار می‌شود. در زیر لیست نکات انتخاب بهترین مشاور بهینه سازی را بیان کرده‌ایم.

ارائه نمونه کار

وجود نمونه کار سئویی می‌تواند به راحتی این قدرت را به شما بدهد که کسب و کار شما در نتایج گوگل نتیجه کسب کند. شرکت‌های مختلفی در حال حاضر اقدام به ارائه خدمات سئو هستند که از این میان می‌توان گفت شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر یکی از بهترین‌ شرکت‌های سئویی است که نمونه کارهای سئویی فراوانی دارد.

تجربه کافی در مشاور بهینه سازی

داشتن تجربه در ارائه مشاوره بهینه سازی از آن دست موارد است که عدم وجود آن می‌تواند روند یک پروژه سئو را با چالش رو به رو کند. مشخصا هرچه تجربه سئوکار بیشتر باشد، نتایج و خروجی کار سئویی بهتر و مناسب‌تر خواهد بود.

تسلط کامل بر سیستم‌های مدیریت محتوا

یکی از مهارت‌هایی که باعث می‌شود یک فرد مشاور که در حوزه سئو مشغول به فعالیت است حرفه‌ای کار کند، تسلط بر سیستم‌های مدیریت محتوا است. عدم داشتن این دانش می‌تواند در برخی از موارد سئوکار را با چالش‌های جدی رو به رو کند.

تسلط کامل بر دیجیتال مارکتینگ

شاید در نگاه اول یک راهنمای سئو دلیلی نداشته باشد که تسلطی بر دیجیتال مارکتینگ داشت باشد اما تسلط کامل بر دیجیتال مارکتینگ می‌تواند این ویژگی را با خود به همراه داشته باشد که کسب و کار شما را در مدت زمان کوتاهی به فروش و سودهی برساند. شاید هر سئوکاری بتواند کسب کار شما را در نتایج اول گوگل به نمایش بگذارد، اما تنها سئوکاری می‌تواند به درستی فروش شما را افزایش دهد که تسلط کامل بر دیجیتال مارکتینگ داشته باشد، بابک بنیادی یکی از افراد معروف و شناخته شده در این حوزه است.

انواع روش‌های ارائه سئو مشاوره‌ای

در حالت کلی مشاوره سئو را می‌توان به دو صورت انجام داد. مشاوره حضوری سئو و مشاوره آنلاین سئو. در ادامه به بررسی این دو روش ارائه مشاوره اشاره خواهیم کرد.

مشاوره حضوری سئو

در این روش مشاور پس از دریافت آدرس وب سایت و بررسی‌های لازم، با حضور در شرکت یا در میان تیم سئویی شرکت کارفرما، اقدام به ارائه خدمات می‌کند. مشخص است که هرچقدر تخصص و تجربه و قدرت بیان مطالب در سئوکار بیشتر باشد، روند مشاوره حضوری بهینه سازی بهتر و مناسب‌تر انجام خواهد شد.

مشاور سئو آنلاین

نیاز به مشاوره آنلاین سئو دارید؟ مشاوران سئو یکی از خدماتی پس از به وجود آمدن کرونا ارائه می‌دهند، مشاوره آنلاین سئو است. مشاور پس از بررسی وب سایت شما و همچنین تحلیل وب سایت رقیبان به خوبی می‌تواند به صورت آنلاین نکات و مواردی که باعث رشد وب سایت شما می‌شود را انتقال دهد. شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر در حال حاضر با اضافه کردن خدمت مشاوره آنلاین سئو سعی دارد به کسب و کارهای مختلف در جهت رسیدن به رتبه‌های بالا و کسب جایگاه مناسب کمک کند. اگر نیاز به راهنمایی آنلاین سئو دارید کافی است همین حالا با شماره 09158989340 تماس حاصل کنید.

مشاور سئو و مجری پروژه سئو

شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر ارائه دهنده انواع خدمات سئویی در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه سئو و بهینه سازی شناخته می‌شود. در صورتی که نیاز به مشاور سئو و همچنین مجری پروژه سئو دارد کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید، ما مشاور و مجری پروژه‌های بهینه سازی وب سایت شما هستیم.

مدت زمان مشاوره seo

مدت زمان مشاوره بهینه سازی وب سایت وابسته به بزرگی وب سایت می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود. اگر وب سایت دارای صفحات زیادی باشد مشخصا تایم مشاوره seo بیشتر خواهد شد. اگر می‌خواهید از خدمات مشاوره ما به صورت رایگان استفاده کنید کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

یک وب سایت چه زمانی نیاز به مشاور سئو دارد؟

در حال حاضر استفاده از خدمات درون سازمانی سئو شاید برای همه کسب و کارها مشکل و هزینه بردار باشد، به همین خاطر از همان اول کار می‌توان به راحتی با استخدام کردن مشاور سئو، اقدام به سئو وب سایت کرد. اگر نیاز به مشاور seo دارید می‌توانید از خدمات سئویی استودیو میانبر استفاده کنید.

مشاور بهینه سازی تضمینی برای ارائه خدمات انجام می‌دهد؟

از آنجایی که مشاور تنها وظیفه ارائه راهکار را برعهده دارد، تقریبا می‌توان گفت ارائه تضمین وابسته به نحوه اجرای فرآیند سئو است. در صورتی که نیاز به تضمین برای خدمات سئو هستید خوشحال می‌شویم که در این رابطه با شما صحبت کنیم. در صورتی که درخواست مشاوره seo دارید می‌توانید با شماره 09158989340 تماس حاصل کنید.

هزینه مشاوره سئو

قیمت مشاور seo به پارامترهای گوناگونی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به تجربه سئوکار، نمونه کارهای سئوکار، موضوع سایت، گستردگی و پیچیدگی وب سایت و… اشاره کرد.

استراتژی سئو

خدمات سئو

سئو تکنیکال

سئو خارجی

سئو داخلی

سئو محلی

قرارداد سئو

قیمت سئو

کارآموزی سئو

کارشناس سئو

مدرس سئو

مشاوره سئو

نمونه کار سئو

بهترین تیم مشاور سئو

شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر با تجربه بیش از 100 سئو وب سایت به عنوان بهترین تیم مشاوره سئو شناخته می‌شود، مشاوران سئو ما را تجربه کنید.

مشاوره رایگان سئو می‌خواهید؟

نیاز به مشاوره رایگان سئو هستید؟ شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر برای مدت زمان کوتاهی مشاوره سئو ارائه می‌دهد، همین حالا با ما تماس بگیرید.

4.7/5 - (11 امتیاز)

5 پاسخ

 1. مشاوره سئو فقط آقای امین اسماعیلی، یکی از بهترین مشاوران حرفه.ای حوزه سئو هستند

 2. وقت بخیر میخواستم بدونم سئو رو بعد از چه مدتی از ساخت سایت میتونیم استفاده کنیم تا نتیجه بگیریم؟

  1. سلام سحر عزیز:
   وابسته به حوزه کاری وب سایت شما، سختی کلمات، میزان رقابت توی اون حوزه و پارامترهای دیگه مشخص میشه، اما در حالت کلی میشه گفت بین 6 تا یک سال تقریبا توی اکثر مواقع میشه نتیجه سئو رو دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *