سئوی خارجی فرایندهایی است که در بیرون از وب سایت انجام می‌شوند تا سرعت نتیجه بخشی خدمات سئو افزایش یابد. فرایند های سئو خارجی که باید بیرون از سایت انجام شوند شامل ساخت و به دست آوردن بک لینک هستند. هرچقدر هم محتوای تولیدی شما عالی و با کیفیت بالا باشد، هر چقدر هم که به صورت حرفه‌ای و کاربرپسند محتوای درون سایت خود را بنویسید، از عکس، ویدئو و عنوان محتوا برای وب سایت خود استفاده کنید اما برنامه‌ای برای سئو خارجی وب سایت خود نداشته باشید بدون شک وب سایت شما رتبه خوبی نخواهد گرفت. داشتن استراتژی سئو خارجی برای وب سایت از همان ابتدای شروع فعالیت وب سایت لازم و ضروری است. گوگل از طریق راه‌های مختلفی اقدام به شناسایی و اعتبار دادن وب سایت شما می‌کند و بک لینک یکی از راه هایی است که با آن صفحات جدید را کشف می‌کند. (Semrush)

برای داشتن یک سئو خارجی اصولی و حرفه ای اقدامات و استراتژی های سئو در ابعاد مختلفی وجو دارد که می‌توان به صورت خلاصه به مهم ترین آنها اعم از:

از کاربردهای سئو خارجی چه می‌دانید؟
سئو خارجی چیست و چه کارکردی دارد؟

سئو خارجی با سئو داخلی چه تفاوت هایی دارد؟

به صورت کلی خدمات سئویی سایت شامل سه بخش مهم سئو داخلی، سئو خارجی و سئو فنی میشود. سئو خارجی به تمام فعالیت و کارهایی گفته میشود که به کمک سایت های دیگر جایگاه سایت مورد نظر خود را در صفحات نتایج گوگل بهبود می‌دهید. سئو در مشهد و تهران به صورت حرفه ای تر انجام می شود؛ پس بهتر است پروژه های سئویی خود را به شرکت های مقیم مشهد یا تهران بسپارید.

اگر با خدمات سئو و به صورت کلی با مبحث‌های مرتبط به سئو آشنا باشید حتما نام بخش‌های اصلی سئو به گوشتان خورده است که شامل سئو داخلی، سئو خارجی و سئو فنی می‌شوند. اما سئو خارجی چه تفاوتی با سئو داخلی دارد؟ چرا در هر گروه و تیمی اگر به صورت تخصصی کار شود حتما متخصصی به صورت جداگانه برای هرکدام از این نقش ها تعیین میکنند؟ باید بگوییم همان طور که مشخص است هرکدام دارای وظایفی متفاوت و با اهمیت هستند که اگر فرد تعیین شده در هریک از این جایگاه‌ها کارش را به درستی انجام ندهد سئو پروژه به خوبی و در مسیر درست پیش نخواهد رفت. سئو داخلی برعکس سئو خارجی به هر اقدامی که در راستای سئو سایت در داخل وب سایت مورد نظر انجام پذیرید؛ گفته می‌شود. در سئو داخلی شما از هر پتانسلی که در داخل سایت وجود دارد برای بهینه سازی وبگاه استفاده می‌کنید از نوشتن محتوای سئو محور گرفته تا بهینه سازی تصاویر مورد استفاده در سایت. جالب است بدانید که حتی طراحی سایت نیز در سئو داخلی سایت تاثیرگذار خواهد بود که از دیگر تفاوت‌های سئو خارجی با سئو داخلی می‌توان به آن اشاره کرد. اما باید گفت که سئو خارجی و سئو داخلی سایت با اینکه عملکرد متفاوتی با یکدیگر دارند اما بسیار به هم وابسته هستند. برای دریافت مشاوره با ما در استودیو میانبر تماس بگیرید.

چرا استفاده از سئو خارجی ضرورت دارد؟

سئو خارجی چیست؟

به هر فعالیتی که در خارج از سایت به منظور جایگاه گرفتن سایت انجام می‌شود سئو خارجی سایت می‌گویند که در این پست به هر کدام از این فعالیت‌ها و چگونگی انجام‌شان به صورت کامل اشاره کرده‌ایم.

بهترین استراتژی در سئو خارجی

داشتن برنامه ریزی قوی برای سئو خارجی سایت می‌تواند هزینه ها را به صورت قابل توجهی کاهش دهد. استدیو دیجیتال مارکتینگ میانبر با ارائه یک استراتژی سئو خارجی کم هزینه آماده همکاری با شماست.

4.8/5 - (9 امتیاز)

5 پاسخ

  1. خیلی ساده و روان به موضوع سئو خارجی اشاره کرده بودین و تفاوت سئو خارجی با سئو داخلی رو بیان کرده بودین. مرسی از میانبر برای اطلاعاتی مفیدی که در اختیارمون میذاره.

  2. توضیحات مختصر و بسیار مفیدی بود. علارقم اینکه آشنا شدن با سئو و بخش های مختلف اون و همینطور فهمیدن تفاوت هاشون مقداری مشکل هست، اما این مقاله کامل سریع و اسون یکی از این بخش هارو، یعنی سئو خارجی رو تفهیم کرد. واقعا ممنون ازتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *