کارآموزی سئو یک دوره حرفه‌ای است که در آن کارآموز سئو بهینه سازی سایت در موتور جستجوی گوگل را فرا می‌گیرد. آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر با سابقه طولانی مدت در زمینه ارائه خدمات دیجیتال ازجمله برندینگ دیجیتال، انواع استراتژی های سئو پیشرفته(سئو محلی، سئو داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال) ، طراحی سایت، گرافیک دیزاین، شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا و هم‌چنین با برخورداری از تیمی متخصص و کاربلد و با داشتن نمونه کار‌های سئو به یکی از شرکت‌های درجه اول در زمینه مارکتینگ و خدمات سئو تبدیل شده است.

اهمیت کارآموزی سئو

همانطور که می‌دانید سئو یک حوزه گسترده و پیچیده است و یادگیری آن صرفا با گذراندن چند دوره ممکن نخواهد بود و برای فراگیری به صورت کامل لازم است به صورت جدی در بازار کار فعالیت داشته باشید. شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر به دلیل افزایش تقاضا در ارائه خدمات سئو قصد دارد کارگاهی در قالب یک دوره سه ماهه به منظور آموزش صفرتا صد سئو و سپس بهره‌گیری از مطالب گفته شده در پروژه‌های جدی خود کارآموز سئو جذب کند.

اگر به این زمینه علاقه‌مندید و به دنبال راه‌یابی به مسیر خدمات دیجیتال به خصوص سئو می‌باشید و می‌خواهید در مدت زمان کوتاهی به آمادگی لازم را برای ورود به بازار کار بدست آورید؛ از این فرصت بدست آمده استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر در زمینه زمان برگزاری و شرایط شرکت در دوره کارآموزی سئو با کارشناسان ما در استودیو خلاق میانبر در تماس باشید.

همه ما می‌دانیم که هر چقدر هم که مباحث تئوری در زمینه سئو را در سطح قوی بلد باشیم، باز هم آنچه که در بازار کار از اهمیت فراوانی برخوردار است، مهارت ما در کارهای عملی است. در نظر بگیرید که اگر فقط با استفاده از انواع مجلات، کلاس‌های آموزشی و بهره گیری از انواع آموزش‌های متفاوت سطح خود را در بخش تئوری بالا ببریم در واقعیت جایی در بازار کار نخواهیم داشت.

مورد بعدی این است که، هنگامی که ما هیچ دانش عملی در زمینه سئو نداریم، عملا هیچ شانسی هم برای استخدام نداریم.

اینجاست که کارآموزی سئو بهترین راه حل برای حل مشکلات این چنینی ما می‌شود. در واقع شما می‌توانید از طریق دوستان، آشنایان، سایت‌های معتبر و دیگر منابعی که سراغ دارید، به دنبال جایی باشید که جذب کارآموز سئو دارد.

در دوران کارآموزی سئو شما به طور رایگان می‌توانید تمام دانش تئوری خود را در پروژه های عملی با سرپرستی مدیر و کارشناسان سئو به کار گیرید. در این دوره شما یاد می‌گیرید که چگونه یک سایت و پروژه واقعی را بهینه سازی کنید. این دوره هم به عنوان یک سابقه کار و هم یک تجربه کاری برای شما محسوب می‌شود.

کارآموزی سئو در شرکت دیجیتال مارکتینگ
کارآموز سئو

استخدام کارآموز سئو

اگر تابحال به دنبال کارآموزی سئو در سایت های مختلف و معتبر سر زده باشید، حتما در همان آگهی های اول با این عنوان “بعد از دوره 3 ماهه کارآموزی در صورت رضایت طرفین امکان استخدام وجود دارد” روبرو شده‌اید. اگر شرکت یا محیطی که در آن به عنوان یک کارآموز سئو کار می‌کنید از عملکرد شما راضی باشد و همچنین شما به محیط آن علاقه مند شده باشید، در صورت رضایت مدیریت، امکان استخدام شما بعد از طی کردن دوره کارورزی مشخص شده، وجود دارد.

البته باید درنظر داشته باشید که الزامی به استخدام یک کارآموز سئو از جانب محیط کارورزی یا شما وجود ندارد و نخواهد داشت.

کارآموز سئو به صورت دورکاری

شرایط خاص جامعه امروزی به دلیل وجود بیماری کرونا، شرایطی را ایجاد کرده است که شاید در 3 سال گذشته وجود این شرایط خیلی کمتر بوده یا در بعضی مواقع اصلا وجود نداشته است. آموزش‌های مجازی، کارآموزی‌های سئو به صورت دورکاری یا حتی خرید‌ مایحتاج روزمره‌مان به صورت اینترنتی از نمونه‌های بارز این شرایط است.

اگر برای شما شرایط کارآموزی سئو به صورت حضوری به دلایلی همچون اینکه شما شاغل یا دانشجو هستید یا هر دلیل شخصی دیگری وجود ندارد، می‌توانید از این شرایط جامعه بهترین استفاده را ببرید و در آگهی‌های مربوطه به دنبال محیط‌هایی باشید که نیاز به کارآموز غیر حضوری یا اصطلاحا دورکار دارند.

تجربه کارآموزی سئو

کارآموزی سئو مثل یک پل، یک گذرگاه بسیار مهم برای ورود فرد به دنیای بزرگ سئو است. در طول مدت کارآموزی سئو شما می‌توانید با بخش های بسیاری از چالش هایی که در محیط کار وجود دارد آشنا شوید. حتی اگر در یک دوره کارآموزی مناسب و حرفه‌ای شروع به فعالیت کنید احتمال این که در رابطه با تبلیغ در گوگل اطلاعاتی به شما ارائه شود وجود دارد، با این که این تبلیغات در گوگل خود در حوزه دیگری است و وابسته به محیط شرکت می‌تواند این مورد اضافه شود به مواردی که می‌توانید یاد بگیرید.

اگر می‌خواهید در هر کاری حرفه‌ای و متخصص شوید لازم است که برای مدتی در آن حوزه خاص کارآموزی کنید. مشخصا یاد گرفتن حین کار بر کیفیت یادگیری اثر مثبت زیادی خواهد داشت. در بسیاری از موارد ممکن است شما یک یا حتی چند دوره آموزشی را گذرانده باشید اما تا زمانی که در یک محیط واقعی آموخته‌هایتان را مورد استفاده و ارزیابی قرار نداده باشید؛ نخواهید توانست نتیجه مطلوب را بدست آورید. در حوزه سئو هم داستان به همین روال است. حتی شاید بتوان گفت که نسبت به سایر حوزه‌ها کارآموزی سئو اهمیت بیشتری دارد. به دلیل ماهیت سئو و پیچیدگی چگونگی عملکرد الگوریتم‌های گوگل لازم است برای درک بیشتر مفاهیم اساسی، حتما در محیط کار واقعی قرار گیرید. تا بدین ترتیب به صورت عملی ظرایف کار را بیاموزید. بودن در فضایی که شما را با مشکلات واقعی سر راه سئوکاران و به طور کلی مسیر سئو یک سایت مواجه می‌کند؛ به حرفه‌ای شدن شما کمک خواهد کرد. مسلما داشتن یک تجربه کارآموزی موفق در حوزه سئو سایت، می‌تواند تاثیر شگرفی بر سرعت پیشرفت شما خواهد گذاشت. شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر با بهره‌گیری از یک تیم متخصص و حرفه‌ای در حوزه سئو، شما از هر لحاظ رشد خواهد داد. با این تفاسیر اگر شما هم به کارآموزی سئو و کسب تجربه عملی در این حوزه علاقه‌مند شدید؛ تنها کافیست با ما در ارتباط باشید.

چند مورد از فواید کارآموزی سئو

تفاوت کارآموزی و کارورزی سئو

در دوره کارورزی سئو، افراد هیچ دانشی نسبت به موضوعی که برای آن درخواست کارورزی داده‌اند ندارند و در محیط کارورزی، تحت تعلیم یک استاد قرار گرفته تا مهارتی را بیاموزند.

در دوره کارآموزی سئو نیز فرد کارآموز در کنار آموزش‌هایی که خارج از محیط کارآموزی دیده است، به دنبال جایی است که بتواند این دانش‌ها را در آنجا به کار ببرد.

کارآموزی سئو در استودیو میانبر

استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر در نظر دارد برای تکمیل کادر فنی خود از میان علاقه مندان به حوزه سئو اقدام به جذب کارآموز سئو کند. اگر علاقه دارید که سئو را به صورت حرفه‌ای آموزش ببینید و همچنین در یک تیم جوان و حرفه‌ای حضور داشته باشید و یادگیری را با سرعت بالایی انجام دهید کافی است سری به صفحه دوره آموزشی رایگان سئو بزنید و فرم درخواست کارآموزی سئو را پر کنید. همکاران و متخصصان سئو ما با بررسی با شما تماس خواهند گرفت. در مدت زمان کارآموزی شما می‌توانید روی پروژه‌های واقعی مشغول به فعالیت باشید و به این صورت در یک مدت زمان کوتاه نکات و موضوعات حرفه‌ای را آموزش ببینید. ما تا تبدیل کردن شما به کارشناس سئو در کنارتان هستیم.

در صورتی که به دنبال محلی در شهر مشهد برای کارآموزی هستید، می‌توانید تمام خدمات سئو مشهد را در استودیو میانبر در یک دوره 3 ماهه کارآموزی بگذرانید.

چرا کارآموزی سئو در استودیو میانبر

شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر با سابقه 5 ساله در حوزه سئو و دیجیتال در حال حاضر می‌تواند یکی از بهترین محیط‌ها برای کارآموزی سئو باشد.

شرکت در دوره کارآموزی سئو رایگان است؟

بله، شما در مدت زمان حضور به عنوان کارآموز به صورت رایگان آموزش‌های حرفه‌ای سئو را خواهید دید و روی پروژه‌های واقعی سئو مشغول به کار خواهید شد.

4.6/5 - (10 امتیاز)

یک پاسخ

  1. سلام
    امیر حسین هستم. تماس گرفتم باهاتون صحبت کردم برای گذروندن دوره سئو به صورت کارآموزی
    لطفا دوره شروع شد از طریق ایمیل بهم اطلاع رسانی کنید
    چندتا از سایت هایی که روشون کار کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *