قرارداد سئو(Contract) یا کنترات؛ یعنی نوشتن یک عقد یا پیمان بین یک آژانس دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار شما در جهت بهینه کردن سایت و بهینه سازی صفحات وب آن برای موتورهای جستجو که شرکت بهینه سازی موتورهای جستجو طی یک توافق نامه کتبی به شما متعهد می‌شود توسط متخصصان سئو خود، کلمات کلیدی قید شده در پیمان سئویی را در لینک‌های بالای جویشگر گوگل بیاورد. ضمنا این توافق نامه به عنوان یک اثر حقوقی نیز شناخته می‌شود که به صورت توافق نامه کتبی، یک نسخه به دست شما داده می‌شود و نسخه دیگر آن نزد شرکت سئو نگه‌داشته می‌شود. (ahrefs)

اگر می‌خواهید توافق نامه‌ای غیر رسمی نداشته باشید و بتوانید یک قرارداد الزام‌آور به ثبت برسانید، باید به موارد دقت کنید:

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در زمینه قرارداد سئو هستید با مشاوران ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر در تماس باشید.

تنظیم قرارداد سئو
قرارداد سئو

بندهای قرارداد سئو

یک قرارداد استاندارد سئو از بخش‌ها و بندهای مختلفی تشکیل شده است که عدم توجه به هرکدام از این بخش‌ها می‌تواند در آینده موجب ایجاد اشکالاتی در روند پروژه سئویی شما شود. در زیر سعی کردیم در رابطه با بندهای توافق نامه سئو به صورت کامل صحبت کنیم. توجه داشته باشید که عدم وجود هر کدام از این موارد می‌تواند در آینده برای شما به عنوان یک کارشناس سئو ایجاد مشکل کند.

بندهای حقوقی قرارداد سئو

یکی از مهم‌ترین مواردی که در یک قرارداد سئویی باید به آن به صورت اختصاصی توجه کرد، بندهای حقوقی سئو است. عدم توجه به این بندها در هر قراردادی می‌تواند مشکلات حقوقی فراوانی برای شما ایجاد کند. پس حتما در زمان بستن قرارداد به این موارد توجه کنید.

بندهای تعهدات سئو

هر دو سمت یک قرارداد سئو باید یک سری تعهدات ارائه دهند، تعهدات سئویی کارفرما با تعهدات متخصص سئو شامل بندهای مختلفی می‌شود که عدم توجه کردن به این موارد می‌تواند در زمان پیاده سازی سئو وب سایت مشکلات مختلفی را ایجاد کند. نمونه هایی از نوع تعهدات را در زیر می‌بینیم:

بندهای پرداختی قرارداد سئو

بحث شیرین پرداختی سئو که با عنوان تعرفه سئو وب سایت در هر توافق نامه سئو آورده می‌شود از جمله مواردی است که اگر به درستی در نظر گرفته نشود می‌تواند باعث ایجاد چالش‌هایی با میزان اصطکاک بالا شود. در این بخش از قرارداد به موارد زیر دقت داشته باشید :

دانلود قرارداد سئو

در صورتی که به صورت فریلنسر مشغول به فعالیت هستید و می‌خواهید قرارداد سئو با شخص یا مجموعه‌های مختلفی ببندید پیشنهاد می‌کنم که حتما دانلود نمونه قرارداد سئو را از دست ندهید.

در این نمونه قرارداد آماده سئو سعی شده است که تمام بندهای لازم برای یک قرارداد سئو حرفه‌ای آورده شود. شما با دانلود این نمونه قرارداد سئو به راحتی می‌توانید بدون هیچ چالشی به صورت حرفه‌ای قراردادهای سئویی وب سایت خود را مدیریت کنید.

در صورتی که نیاز به خدمات سئو سایت در مشهد دارید با میانبر تماس بگیرید.

استراتژی سئو

خدمات سئو

سئو تکنیکال

سئو خارجی

سئو داخلی

سئو محلی

قرارداد سئو

قیمت سئو

کارآموزی سئو

کارشناس سئو

مدرس سئو

مشاوره سئو

نمونه کار سئو

دانلود قرارداد آماده سئو

چه مواردی باید در قرارداد سئو گنجانده شود؟

معمولا نیاز است که در زمان بستن قرارداد سئو یک کارشناس حقوقی همراه شما باشد که مشکلی از لحاظ حقوقی برای مجموعه یا شخص شما به وجود نیاید، بندهای مختلفی در قرارداد سئو وجود دارد که در این مقاله به آن پرداخته‌ایم.

استفاده از قرارداد آماده سئویی مناسب است؟

وابسته به آن که بودجه مورد نظر شما چقدر است پاسخ به این سوال می‌تواند متفاوت باشد، ما یک قرارداد آماده سئو پیاده سازی کرده‌ایم که شما می‌توانید به راحتی با دانلود و تغییر جزئی در آن قرارداد مناسب و حرفه‌ای سئو خود را ببنید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *