طراحی آیکون (Icon design) به معنای ساخت علائم و نشانه‌هایی هستند که در تمامی کشورها و فرهنگ‌ها، معمولا معنا و مفهوم یکسانی دارند. آیکون‌ها ترکیبی از چند شکل و تصویر هستند که مفهوم و بصری را به افراد منتقل می‌کنند. طراحی آیکون قسمتی از معرفی محصول، سایت ، اپلیکیشن و … است که در گرفتن توجه نقش مهمی دارد؛ این موضوع مانند زمانی است که کودکان کتاب‌های عکس‌دار برایشان جالب‌تر است. در شرکت طراحی میانبر ساخت و دیزاین آیکون به صورت با کیفیت و کاملا حرفه‌ای طراحی می‌شود.

طراحی آیکون اختصاصی

خدمات طراحی آیکون در میانبر به صورت کاملا تخصصی انجام می‌شود. شما می‌توانید یک مجموعه از آیکون را به صورت تخصصی و سفارشی داشته باشید. همان‌طور که در تعریف آیکن خواندید، این نشانه‌های گرافیکی عموما در تمامی کشورها مفهوم یکسانی دارند. بنابراین طراحی آن‌ها نیز باید مطابق با الگوهای رایج صورت بگیرد. اما این بدین معنی نیست که ساخت آیکون با الگوبرداری از اشکال رایج آن‌ها صورت می‌گیرد. ما در شرکت خدمات گرافیکی میانبر، آیکون‌هایی کاملا اختصاصی را برای شما طراحی خواهیم کرد.

شرکت طراحی آیکون

چنانچه به دنبال خدمات طراحی آیکون هستید، کافیست با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن آیکون‌هایی سفارشی و حرفه‌ای برای کسب و کار و سازمان شما در مشهد یا سایر شهرهای ایران طراحی شود. میانبر یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌ها در حوزه ارائه خدمات گرافیکی است که خدمات خود را به صورت آنلاین در تمامی شهرها از جمله مشهد، تهران اصفهان و تمام شهرهای ایران ارائه می‌کند. طراحی آیکون گرافیکی یکی از خدمات تخصصی این شرکت به شمار می‌رود. خدمات ما محدود به همین مورد نبوده و ما می‌توانیم معرفی شرکت و معرفی خدمات شما را با استفاده از یک آیکون حرفه‌ای و یا محصولاتتان را با استفاده از طراحی کاتالوگ در مشهد انجام دهیم.

سفارش طراحی آیکون

سفارش طراحی آیکون برای انجام دیزاین یک آیکون توسط گرافیست‌ها انجام می‌شود. در این مرحله، سفارش شما به دست کارشناسان ما می‌رسد و آنها پس از بررسی آن با شما تماس می‌گیرند تا از اطلاعات دقیق آیکونی که می‌خواهید طراحی شود، مطلع شوند. پس از ثبت سفارش، برای شما فایل بریفی ارسال می‌شود تا آن را تکمیل کنید. در این فایل، مواردی که نیاز است طراح به آن توجه کند، نوشته می‌شود تا دیزاین از ابتدا به صورت حرفه‌ای انجام گردد. طراحی استیکر نیز از خدماتی است که در استودیو میانبر با قیمتی عالی قابل انجام است. قیمت طراحی آیکون در میزان مناسبی تعیین شده است تا بتوانید سفارش خود را به راحتی ثبت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)