طراحی اینفوگرافیک که به آن گرافیک اطلاع رسان نیز گفته می‌شود یکی از بهترین شیوه‌های تبلیغات محسوب می‌شود. با دیزاین حرفه ای اینفوگرافیک که ترکیبی از طراحی گرافیکی + انتقال اطلاعات است، می‌توانید مضمون یک محتوا را به خوبی به مخاطب خود منتقل کنید. هرچه جذابیت یک اینفوگرافی بیشتر باشد، در جلب توجه و انتقال پیام و اطلاعات خود نیز موفق‌تر عمل می‌کند. اگر بتوانید از خدمات گرافیک در راستای تبلیغات برند یا کسب و کار خود به صورت اصولی استفاده کنید، از دیگر رقبای خود چندین قدم جلوتر خواهید بود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌به خدمات طراحی اینفوگرافیک، با شرکت دیجیتال میانبر تماس بگیرید. 

سفارش طراحی اینفوگرافیک

سفارش دیزاین اینفوگرافیک با وب سایت میانبر فرایند راحتی برای ثبت دارد. به این طریق که اطلاعات لازم درخواست شده در فرم را وارد می‌کنید و یا با شماره تماس ما نسبت به اعلام درخواست خود عمل خواهید کرد. حداقل هزینه دیزاین اینفوگرافیک را در میان فعالان بازار دریافت خواهیم کرد.

طراح اینفوگرافیک

طراح اینفوگرافیک ( Infographic designer) فردی است که می‌تواند با استفاده از توانایی‌های گرافیکی که دارد، یک مطلب را به صورت چکیده در یک نمودار، تصویر و… به نمایش بگذارد. درنتیجه دیزاینر اینفوگرافیک یا همان اطلاع نگاشت، مهارت بالایی در طراحی و نوع آفرینی با استفاده از فتوشاپ، این‌دیزاین،کورل و ایلاستریتور را دارد. یکی از مهم‌ترین افراد در این حوزه آلبرتو کایرو است.  گرافیست‌های ما در میانبر، در طراحی اینفوگرافیک، حرفه‌ای و متخصص هستند؛ برای داشتن یک اینفوگرافیک عالی با ما همکاری کنید. طراحی اوراق ادری نیز باید توسط افراد متخصص و آگاه به این مهارت انجام شود.

نکات مهم انتخاب طراح اینفوگرافیک

یک طراح اینفوگرافیک حرفه‌ای و کاربلد باید ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

  • توانایی خلاصه نویسی مفید
  • مهارت در کار با ابزارهای گرافیکی
  • تجربه و تعهد کاری در تحویل دیزاین
  • تجربه کاری در اینفوگرافیک
  • داشتن دقت بالا و ریزکاری
5/5 - (2 امتیاز)