طراحی دعوتنامه (Invitation design) به معنای طراحی کارت دعوت به صورت گرافیکی است که شرکت‌ها، کسب‌وکارها و… برای دعوت افراد به مراسمی خاص، دعوت به همایش‌ها، سمینارها و… می‌توانند از آن استفاده کنند. درست کردن دعوتنامه تنها مختص به بیزینس‌ها نیست چراکه عموم افراد نیز می‌توانند برای دعوت دوستان و اقوام خود به مراسم عروسی، تولد و… یک کارت دعوت شیک و اختصاصی طراحی کنند. اگر جزو کسب‌وکارهایی هستند که در نمایشگاه‌های مختلفی حضور پیدا می‌کنید، برای دعوت دیگران به بازدید از غرفه شما در نمایشگاه‌ها می‌توانید اقدام به طراحی دعوتنامه نمایشگاه کنید. ما در شرکت طراحی گرافیک میانبر صفرتاصد طراحی کارت دعوت رسمی را برای شما انجام می‌دهیم.

آیا طراحی دعوت نامه الزامی است؟ زمانی که مراسم یا مهمانی‌ای دارید نیاز به مهمانانی دارید که در آن حضور یابند؛ برای مراسم‌های رسمی و لاکچری از دعوتنامه اختصاصی استفاده می‌شود. دعوتنامه‌ انواع گوناگونی دارد و وابسته به هر مناسبت نوع متن و تصاویر داخلی آن تغییر می‌کند. طراحی و دیزاین دعوت‌نامه باید توسط یک طراح کارت دعوت حرفه‌ای صورت بگیرد تا حس خوبی را به مهمانان شما بدهد. در شرکت میانبر، طراحی کارت دعوت به صورت دیجیتال و فیزیکال با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

سفارش طراحی کارت دعوت

برای سفارش درست کردن دعوت نامه ابتدا باید با ما تماس بگیرید و در یک جلسه مشاوره با طراحان میانبر، هدف خود از ساخت دعوتنامه را با ما در میان بگذارید. پس از درک نیاز و انتظارات شما از یک کارت دعوت، ما نمونه‌هایی را جهت تصمیم‌گیری راحت‌تر برای شما ارسال می‌کنیم. با مشاهده چند قالب دعوتنامه رسمی به خوبی متوجه خواهید شد که چه طرح و سبکی مد نظرتان است. سپس فرایند طراحی آغاز شده و ما اقدام به ساخت کارت دعوت دیجیتال یا چاپی برای شما می‌کنیم. ساخت دعوتنامه آنلاین از سوی میانبر برای شما کاملا اختصاصی و سفارشی سازی شده صورت می‌گیرد. برای اطلاع از قیمت طراحی کارت دعوت کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)