طراحی اسم یک خدمت گرافیکی است و به معنای طراحی اسم برای یک کسب‌وکار، برند و بیزینس می‌باشد. اسم یک کسب‌وکار تاثیر بسیار زیادی در میزان دیده شدن و شناخته شدن آن برند خواهد داشت. با انتخاب یک اسم مناسب و طراحی گرافیکی آن می‌توانید برند خود را در حافظه مخاطب ثبت کنید. استودیو میانبر، ارائه کننده انواع خدمات گرافیکی، سفارشات طراحی اسم را در سریعترین زمان ممکن انجام می‌دهد.

سفارش طراحی اسم

سفارش طراحی اسم برای تمامی افرادی که می‌خواهند در کسب و کار و بازاریابی عملکردی موفق داشته باشند نیاز است. پس فرصت را از دست ندهید و برترین طراحی اسم را با استودیو میانبر داشته باشید. دیزاین طراحی اسم را می‌توانید به صورت آنلاین و با پر کردن فرم در وبسایت ما انجام دهید. برای اطلاع از قیمت طراحی اسم روی لینک مربوطه کلیک کنید.

طراح اسم

طراح اسم، فردی است که با مهارت‌هایی که دارد، نامی خاص و کاربردی برای یک کسب و کار انتخاب کرده و آن را دیزاین می‌کند. طراح اسم باید خلاقیت و نوآوری خوبی داشته باشد تا بتواند در شغل خود جایگاه مناسبی کسب کند. دیزاینر اسم مانند دیزاینر امضا، حروف را به شکلی جذاب و شکیل به نمایش می‌گذارد. طراح نام با نرم افزارهای گرافیکی مانند ایلاستریتور و فتوشاپ، کار طراحی اسم را انجام می‌دهد و در پایان مبلغی بابت دیزاین انجام شده از کارفرما دریافت می‌کند.

نکات مهم انتخاب طراح اسم

انتخاب طراح اسم، اصول و نکاتی دارد که اگر به آن توجه شود، در نهایت طراحی اسم مناسبی خواهید داشت. این نکات به شرح ذیل است:

در شرکت میانبر، ما بهترین طراحان را برای دیزاین نام برای برند شما، استخدام کرده‌ایم.

5/5 - (3 امتیاز)