بهترین جنس برای طراحی بسته بندی آبمیوه گیری چیست؟ آبمیوه گیری یکی از لوازم مورد استفاده در آشپزخاته است که معمولا در بسته‌ بندی‌های جعبه‌ای به بازار عرضه می‌شود. یونولیت بسته بندی آبمیوه گیری از مهم‌ترین اجزای بسته بندی این محصول به شمار می‌رود. استفاده از بسته بندی یونولیتی برای محصولات برقی، برای جلوگیری از وارد شدن آسیب یا ضربه به آن‌‎هاست. برای طراحی حرفه ای بسته بندی هر محصولی بهتر است به شرکت متخصص در این زمینه مراجعه کنید. ما در آژانس میانبر آماده ارائه مشاوره بسته بندی به شما هستیم.

انواع بسته‌بندی دستگاه آبمیوه گیری

  • جعبه و کارتن سه لایه
  • کاورهای نایلونی
  • یونولیت مناسب

قوانین بسته‌ بندی آبمیوه گیری

طراحی و بسته‌بندی دستگاه آبمیوه گیری بایستی با توجه به فاکتورهای حفاظت از دستگاه، سلیقه مشتری و ارائه توضیحات کافی انجام شود. ازاین‌رو در مرحله اول برای بسته‌بندی این نوع دستگاه‌ها به جعبه‌هایی نیاز است که بتوانند در اخر از تمامی قطعات محافظت کند. سپس با طراحی برچسب‌های لازم می‌توان اطلاعات و توضیحات مربوط به دستگاه آبمیوه گیری را بر روی بسته‌بندی چاپ کرد.

همچنین علاوه بر کارتن سه لایه باکیفیت، در بسته‌بندی دستگاه آبمیوه گیری از یونولیت نیز استفاده می‌شود. به‌طور معمول این یونولیت‌ها با توجه به اندازه قطعات دستگاه ساخته می شوند و در درون جعبه قرار می‌گیرند. سپس قطعات دستگاه در کاورهای نایلونی پیچانده شده و در بخش مربوطه گذاشته می‌شوند. استفاده از یونولیت در بسته‌بندی با پر کردن فضای خالی در جعبه و میان قطعات، آسیب‌پذیری دستگاه را در برابر ضربه به حداقل می‌رساند و با مقاوم بودن در برابر رطوبت نیز از آن محافظت می‌کند.

برای طراحی ظاهری بسته‌بندی دستگاه آبمیوه گیری باید به نکاتی همچون درج تصویر محصول، آموزش نصب و استفاده از آن، ویژگی و کارایی‌های دستگاه و برند سازنده آن نیز اشاره کرد. همچنین مواردی مانند توان مصرفی دستگاه، داشتن علامت استاندارد، شیوه حمل و نگهداری نیز باید در طراحی ظاهری بسته‌بندی دستگاه آبمیوه گیری مورد توجه قرار گیرند.

بسته بندی لوازم خانه و آشپزخانه

سفارش طراحی گرافیک

5/5 - (2 امتیاز)