ماشین لباسشویی و ظرف شویی جزو پرکاربردترین لوازمی هستند که در اغلب خانه و آشپزخانه‌ها به چشم می‌خورند. طراحی بسته بندی ماشین لباسشویی و ظرف شویی همانند دیگر لوازم خانه با هدف محافظت از محصول و حمل و نقل ساده‌تر آن صورت می‌گیرد. جابه‌جایی این لوازم در اسباب کشی و آسیب ندیدن آن‌ها بزرگ‌ترین دغدغه افراد است از همین‌رو شرکت‌های تولیدکننده این محصولات، باید از بسته بندی‌های مقاوم و جذابی استفاده کنند. تمنامی برندهای نام آشنای موجود در بازار مانند لباسشویی پاکشوما یا ظرفشویی بوش از بسته‌بندی‌های شیک و محکمی برخوردار هستند.

انواع مدل‌های بسته‌بندی ماشین لباسشویی و ظرفشویی

ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی از جمله وسایل ضروری آشپزخانه هستند که نسبتا وزن سنگینی دارند. به همین علت هنگام خرید، جابه‌جایی آن‌ها کمی با مشکل مواجه است. ازاین‌رو بسته‌بندی درست ماشین لباسشویی و ظرفشویی کمک می‌کند تا این لوازم خانگی راحت‌تر جابه‌جا شوند و در حین نقل و انتقال آسیب نبینند.

معمولا در بسته‌بندی ماشین لباسشویی و ظرفشویی از کارتن‌های 5 یا 7 لایه استفاده می‌شود که استحکام بالایی در برابر ضربه از خود نشان می‌دهند و آستانه تحمل بالایی دارند. این نوع کارتن‌ها به راحتی پاره نمی‌شوند و از محصول محافظت می‌کنند. همچنین برای بسته‌بندی در اطراف این کالاها از یونولیت‌های محکم استفاده می‌شود که از آسیب دیدن محصول جلوگیری می‌کند.

قوانین طراحی بسته‌بندی ماشین ظرفشویی و لباسشویی

طراحی بسته‌بندی ماشین لباسشویی و ظرفشویی نه تنها اطلاعات مفید و کافی را به مشتری می‌رساند؛ بلکه از عوامل موثر در تبلیغات برند سازنده محصول به‌شمار می‌رود. به‌طور معمول برای طراحی و چاپ بسته‌بندی این نوع کارتن‌ها، از چاپ فلکسو کمک می‌گیرند که کیفیت مطلوبی دارد و مقرون به صرفه است. از جمله توضیحاتی که بر روی بسته‌بندی ماشین لباسشویی و ظرفشویی چاپ می‌شود، می‌توان به نحوه نصب و کار ماشین، آموزش استفاده، تصویر محصول و توان مصرفی اشاره کرد. البته علائمی همچون رو به سمت بالا، نحوه قرار دادن کارتن بسته‌بندی و دور از باران نیز بر روی بسته‌بندی ماشین لباسشویی و ظرفشویی درج می‌گردد.

دیزاین بسته بندی لوازم خانه و آشپزخانه

دیزاین بسته بندی محصولات

خدمات طراحی گرافیک

شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر

5/5 - (2 امتیاز)