خدمات عکاسی

عکاسی یا فتوگرافی (Photography) به معنای ثبت یک تصویر با کمک سوژه‌ای در محیط است. هنر عکاسی را می‌توان یکی از پرطرفدارترین رشته‌های هنری دانست که جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. عکس برداری در قالب و شاخه‌های متفاوتی انجام می‌شود. موارد زیر اصلی‌ترین شاخه‌های عکاسی هستند:

 • عکاسی هنری
 • عکاسی تبلیغاتی
 • عکاسی علمی
 • عکاسی خبری
 • عکاسی پرتره
 • عکاسی ماکرو
 • عکاسی حیات وحش
 • و…

عکاسی را می‌توان ترکیبی از علم و هنر دانست. عکاسی تبلیغاتی یکی از مرسوم‌ترین روش‌های بازاریابی و تبلیغاتی است که زیر مجموعه‌ای از خدمات طراحی گرافیکی محسوب می‌شود. برای سفارش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از محصول و بیزینس خود می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با ما تماس بگیرید. عکاسی تبلیغاتی، صنعتی، خبری، عکاسی ماکرو و… در آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود. 

سفارش خدمات عکاسی

برای رزرو وقت عکاسی یا سفارش عکاسی کافی است زمان، مکان و اطلاعات نوع عکاسی خود را برای مجموعه میانبر ارسال کنید تا همکاران واحد عکاسی و تولید ویدئو برای انجام انواع خدمات عکاسی در محل مورد نظر شما حاضر شوند. برای ثبت سفارش عکاسی با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید. در ضمن شما می‌توانید از قیمت خدمات عکاسی تنها با یک کلیک با خبر شوید!

عکاس

عکاس به کسی گفته می‌شود که عکس می‌اندازد و عکاسی می‌کند. این فرد شغل تخصصی‌اش عکس برداری است که به صورت حرفه‌ای آن را انجام می‌دهد. یک عکاس حرفه‌ای معمولا برای روزنامه‌ها و مجلات عکس برداری می‌کند و اگر در این حوزه‌ها مشغول به کار نباشد، می‌تواند به صورت فردی عکس‌های خود را برای مصارف تبلیغاتی و هنری بفروشد. یک شخص غیرحرفه‌ای در حوزه عکاسی معمولا برای سازمان یا شرکتی کار نمی‌کند و کارهای خود را برای فروش نمی‌گذارد، او صرفا برای علاقه و لذت بردن به این تخصص رو آورده است.

نکات مهم انتخاب عکاس

خدمات و حوزه تخصصی عکاسی به موارد مختلفی ختم می‌شود و این افراد معمولا بر پایه نوع عکس‌هایشان به دسته بندی‌های متفاوتی همچون موارد زیر تقسیم می‌شوند:

 1. عکاس پرتره
 2. عکاس طبیعت
 3. عکاس خبری
 4. عکاس عروسی
 5. عکاس ورزشی
 6. عکاس کودک
 7. عکاس تبلیغاتی
 8. عکاس تجاری
 9. عکاس اروتیک

برای انتخاب یک عکاس خوب که در حوزه فُتوگِرافی مشغول به کار است باید موارد بالا را در نظر بگیرید، فرد انتخابی باید توانایی قدرت خلاقیت و چیره دستی در استفاده از دوربین عکاسی را دارا باشد و بتواند به خوبی در هر دو این موارد توانایی داشته باشد. برخی از افراد مشهور و به نام برای انتخاب بهتر یک عکاس در زیر آورده‌ایم:

 1. حسین شهابی
 2. احمد عالی
 3. فخرالدین فخرالدینی
 4. خان بابا معتضدی
 5. آزاده اخلاقی
 6. لاله اسکندری
 7. اشرف السلطنه
 8. فاطمه بهبودی

اگر حین انتخاب عکاس به مسئله قیمت برخوردید، می‌توانید با صفحه قیمت عکاسی دستمزد این اشخاص را متوجه شوید تا بتوانید یک نرخ ایده‌آل را برای همکاری پرداخت کنید.

4.9/5 - (7 امتیاز)