طراحی پیکسل (Pixel design) به معنای طراحی و ساخت بج سینه یا پیکسل‌هایی فلزی یا پلاستیکی است که با سنجاق بر روی لباس، کیف، کوله پشتی و… نصب می‌شوند و کاربرد تزئینی دارند. امروزه پیکسل‌ در سطح جهان طرفداران بسیاری پیدا کرده است. شرکت‌ها و سازمان‌هایی مانند مدارس می‌توانند طراحی پیکسلی را برای کارکنان و دانش‌آموزان خود سفارش بدهند تا آنها را از دیگر افراد متمایز کند. این پیکسل می‌تواند لوگو، نام، آیکون یا نمادی از آن محیط باشد. پیکسل‌‌ها به سه نوع مگنتی، سوزنی و جاکلیدی وجود دارند که هر کدام کاربرد متناسب به خود را دارد. برای سفارش طراحی پیکسل با هزینه کم و کیفیت بالا با شرکت طراحی میانبر همراه باشید.

سفارش پیکسل با طرح دلخواه

پیکسل‌ها ممکن است کاربردهای گوناگونی داشته باشند. اولین کاربرد آن‌ها چیزی مشابه با سنجاق سینه بودند. افراد پیکسل‌هایی با طرح‌های دلخواهشان را همانند سنجاق سینه بر روی لباس خود نصب می‌کردند. اما به مرور زمان پیسکل نیز توانست به ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات تبدیل شود. امروزه ارگان‌ها و سازمان‌های مختلفی می‌توانند پیکسل تبلیغاتی سفارش داده و آن‌ها را به مخاطبان و مشتریان خود هدیه دهند. پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از ثبت سفارش، از صفحه لیست قیمت طراحی پیکسل دیدن کنید.

طراحی پیکسل تبلیغاتی متفاوت از پیکسل‌های معمولی صورت می‌گیرد. برای مثال بر روی بج سینه تبلیغاتی باید لوگو، نام برند یا شعار برند درج شود. با سفارش طراحی پیکسل گرافیکی با هزینه‌ای بسیار مناسب یک هدیه تبلیغاتی خواهید داشت. برای سفارش خدمات طراحی گرافیک با ما تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)