طراحی استرابورد یکی از خدمات گرافیکی است و هدف آن، طراحی یک سازه تبلیغاتی است که به صورت ایستاده در کنار معابر و دیگر مکان‌های پررفت و آمد قرار می‌گیرد. طراحی استرابورد از طراحی بیلبورد ارزان‌تر است به همین خاطر طرفدار بیشتری میان برندها پیدا کرده است. این استندهای تبلیغاتی کوچک در صورت داشتن طراحی حرفه‌ای، در بیشتر دیده شدن یک برند در سطح شهر نقش بزرگی خواهند داشت. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه طراحی استرابورد با شرکت میانبر تماس بگیرید.

سفارش طراحی استرابورد

سفارش طراحی استرابورد با ارزنده ترین قیمت دیزاین استرابورد را در وب سایت آژانس میانبر خواهید یافت. راه های ثبت سفارش در وب سایت از طریق فرم و یا تماس با ما از طریق شماره های ذکر شده امکان پذیر است.

طراح استرابورد

یک طراح استرابورد یا طراح Straboard قابلیت‌های زیادی باید داشته باشد، این موارد به عواملی همچون تخصص در حوزه طراحی گرافیک، نمونه طراحی استرابورد و… ختم می‌شود. همچنین یک طراح استند ایستاده تبلیغاتی باید شناخت خوبی از تبلیغات محیطی داشته باشد که بتواند نسبت به آن محیط یک طرح وِیژه برای معرفی محصول و خدمت به نمایش بگذارد.

نکات مهم انتخاب طراح استرابورد

نکات مهم انتخاب یک طراح استرابورد به موارد زیادی بستگی دارد، او باید شناخت خوبی نسبت به قواعد و اصول داشته باشد تا بتواند خدمات یا محصول شما را در یک چهارچوب خاص به مشتری هدف نشان دهد. اصولی که باید توسط یک طراح استند ایستاده تبلیغاتی به خوبی پوشش داده شود، موارد زیر است:
• او باید به خوبی از تمامی المان‌های در اختیارش مانند عکس در استرابورد استفاده کند.
• استرابورد طراحی شده توسط فرد متخصص باید قابلیت باز شدن در نرم‌افزارهای گرافیکی مختلف مانند فتوشاپ و سایر موارد را داشته باشد.
• شناخت کافی از سلیقه و نیاز مشتری و پیاده‌سازی طرحی مطابق با این موارد.
• باید توانایی استفاده از حروف بزرگ در طرح خویش را داشته باشد (به جهت کانون توجه قرار دادن محصول یا خدمت نزد عابرین)
• رنگ‌های به کار برده شده در نمونه کارهای فرد باید همخوانی و هماهنگی داشته باشد.

4.4/5 - (5 امتیاز)