طراحی تراکت (Tract design) به معنای طراحی و دیزاین کاغذی است که همراه با متن و عکس، محصول و شرکتی را تبلیغ می‌کند. در طراحی تراکت باید تصاویر و متن‌ها به زیبایی در کنار هم بنظر برسند تا مخاطب وادار به خواندن شود. به طور معمول ترکت بر روی کاغذ گلاسه  که جنس سخت و مقاومی دارد یا کاغذ تحریر چاپ می‌شود. با سفارش طراحی تراکت حرفه‌ای در معرفی و تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید تا به سرعت درآمد شما افزایش بیابد. شرکت میانبر، طراحی تراکت را به قیمتی ارزان و به صورت آنلاین برای شما عزیزان انجام می‌دهد.

طراحی تراکت حرفه ای

ساخت تراکت باید به صورت حرفه‌ای و سفارشی صورت بگیرد تا قادر به جلب توجه افراد باشد. تراکت‌ را می‌توان یکی از مرسوم‌ترین و قدیمی‌ترین شیوه‌های تبلیغات محیطی دانست اما تراکت‌های ساده و بدون طراحی معمولا مورد توجه افراد قرار نمی‌گیرند. از آنجایی که ساخت تراکت یکی از روش‌های قیمت مناسب تبلیغات است، می‌تواند فواید زیادی در مسیر بازاریابی و تبلیغات کسب‌وکارتان داشته باشد اما به شرط آنکه به صورت کاملا حرفه‌ای طراحی شده باشد. طراحی خلاقانه تراکت را به استودیو میانبر بسپارید. برای اطلاع از قیمت طراحی تراکت با ما تماس بگیرید.

ثبت سفارش طراحی تراکت

برای ساخت تراکت تبلیغاتی ابتدا باید با ما تماس بگیرید و هدف خود از سفارش تراکت را با ما در میان بگذارید. طبق انتظارات شما از درست کردن تراکت، ما بهترین نمونه‌های تراکت‌های طراحی شده را برای شما ارسال می‌کنیم و سپس طراحی تراکت فوری صورت می‌گیرد. برای ثبت سفارش با شماره‌های موجود در سایت خدمات طراحی گرافیک تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)