kwfinder چیست؟

kwfinder چیست؟ ابزار تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی برای بهینه سازی سئو سایت است. این ابزار از سوی وبسایت Mangools ارائه شده تا افراد بتوانند کلید واژه‌های کم رقابت یا Search Volume یک کلمه را پیدا کنند. با این ترفند می‌توانید ترافیک ورودی از سوی موتور جستجوی گوگل به سایت خود را افزایش دهید. امکانات Kwfinder در حوزه خدمات سئو سایت شامل موارد زیر است:

  • جستجو بر اساس کلمه کلیدی
  • جستجو بر اساس دامنه
  • لیست رقبا و کشورهای پیشنهادی
  • معیارهای سنجش کلمات کلیدی
  • معیارهای سنجش سرپ

آیا ابزار kwfinder رایگان است؟

ابزار kwfinder بعد از ثبت نام شما در این سایت تا 10 روز رایگان است و پس از آن باید برای خدمات آن‌ها پول پرداخت کنید. با استفاده از امکانات رایگان آن می‌توانید به سرعت کلمات کلیدی کم رقابت را با حجم جستجوی بالا کشف کنید. این ابزار از یک الگوریتم منحصر به فرد مخصوص به خود استفاده می‌کند که فاکتورهای مختلفی مانند ارتباط کلمه کلیدی، رقابت و حجم جستجو را در نظر می‌گیرد تا دقیق‌ترین پیشنهادات کلیدواژه را به شما ارائه دهد.

آیا سایت KWFinder دقیق است؟

طبق تحقیقات انجام شده توسط Authority Website Income 8 روی سایت KWFinder، ابزار را با نمونه‌های مشابه سنجیده است. در نهایت همبستگی بین دشواری کلمه کلیدی و رتبه بالا در گوگل را تجزیه تحلیل کرده است. طبق تحقیقات صورت گرفته، Kwfinder در نهایت دقیق‌ترین ابزار نام گرفته است.

برای دریافت خدمات سئو در مشهد با ما تماس بگیرید

09158989340

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب