طراحی سایت با وردپرس که یکی از بهترین سیستم‌های مدیریت محتوا معروف دنیا است امروزه رونق فراوانی گرفته است. ساخت سایت با سی ام اس وردپرس با امکانات و قابلیت‌هایی که در اختیار ما قرار می‌دهد باعث می‌شود که روند طراحی و دیزاین سایت آسان شود و حتی تنها پس از یک روز کاری وب سایت طراحی و پیاده سازی شود.

اگر تصمیم به طراحی سایت با وردپرس گرفته اید، همین حالا با ما در آژانس مارکتینگ میانبر تماس بگیرید.

چه کسانی به وب سایت وردپرس نیاز دارند؟

مدیران فروشگاه ها: افرادی که محصولی برای فروش و ارائه دارند بسیار مناسب است که یک سایت فروشگاهی با وردپرس داشته باشند. زیرا در فروش سنتی شما محدود به موقعیت مکانی هستید و فقط افرادی که در آن منطقه زندگی می‌کنند می‌توانند از شما خرید کنند اما با طراحی یک سایت فروشگاهی با وردپرس به راحتی فروش خود را چند برابر می‌کنید.

کارهای خدماتی: طراحی سایت با وردپرس کمک شایانی به کسب و کار‌های خدماتی کرده است، با حداقل هزینه می‌توانید برای کسب و کار خود یه سایت بزنید و موفقیت بیشتری از لحاظ درآمدی و برند سازی در کار خود داشته یاشید.

برندینگ شخصی: به عنوان مثال اگر شما یک طراح سایت یا یک کارشنان سئو هستید، برای برندینگ شخصی و رزومه کاری خود بهتر است یک سایت شخصی داشته باشید.

چرا به سایت وردپرسی نیاز داریم؟

این روز‌ها تمامی مشاغل سنتی به دنبال تجارت اینترنتی و راه اندازی کسب و کار خود در فضا‌های مجازی هستند؛ راه اندازی یک سایت مرتبط به شغل خودتان می‌تواند باعث پیشرفت و افزایش درآمد شود؛ چه بهتر که این سایت با وردپرس طراحی شود.

امکانات وب سایت وردپرسی

پلتفرم وردپرس دارای قابلیت و امکانات زیادی است؛ دانستن و درک این قابلیت‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا سایت خود را توسعه دهید.

سفارش طراحی سایت وردپرس

سفارش طراحی سایت وردپرس روند پیچیده‌ای ندارد، تنها کافیست در مرحله اول نیاز خود را به صورت کامل به کارشناسان ما توضیح دهید. در مرحله بعد روند ثبت سفارش دیزاین سایت وردپرس شما انجام خواهد شد. تمام روند کار به همین آسانی خواهد بود، اما پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت درخواست صفحه قیمت طراحی سایت وردپرسی را ببینید.

4.7/5 - (3 امتیاز)