طراحی سایت شرکتی با قیمت مناسب و طراحی حرفه‌ای با شرکت میانبر. توسعه اینترنت و پیشرفت روزافزون تکنولوژی تغییرات زیادی در زندگی روزمره همگان ایجاد کرده است. این تغییرات شامل کسب و کارها و شیوه فعالیت آن‌ها نیز شده است. بسیاری از کسب و کارها به دلیل حضور پررنگ کاربران در فضای مجازی از اینترنت برای فروش بیش‌تر خود استفاده می‌کنند. هر روزه شرکت‌ها و مجموعه‌های بیش‌تری به دنیای اینترنت ورود پیدا کرده و سعی می‌کنند در رقابت میان دیگر کسب و کارهای اینترنتی پیروز شوند. شما نیز می‌توانید اولین گام ورود خود به دنیای اینترنت را با طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای، محکم بردارید. شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر در خدمت شماست.

با طراحی وبسایت شرکتی منحصر به فرد و جذاب می‌توانید جلوه‌ای زیبا و ماندگار از تجارت خود در ذهن مخاطبان ثبت کرده و فروش خود را افزایش دهید. در این مسیر می‌توانید با توجه به شیوه فعالیت خود و همچنین نیاز مخاطبان از امکانات و ویژگی‌های خاصی در وبسایت استفاده کنید. با مراجعه به مجموعه‌ای معتبر در زمینه طراحی سایت می‌توانید از داشتن وبسایتی منحصر به فرد با پشتیبانی قدرتمند و سئو حرفه‌ای اطمینان کافی داشته باشید. علاوه بر این مجموعه‌های معتبر قادرند بهترین طراحی واکنش‌گرا را نیز به شما ارائه دهند.

طراحی سایت شرکتی چیست؟

امروزه بسیاری از افراد با داشتن یک تلفن همراه هوشمند و همچنین دسترسی آسان به شبکه جهانی اینترنت بسیاری از اطلاعات مورد نیاز خود را در وبسایت‌های اینترنتی جستجو می‌کنند. کسب و کارها و مجموعه‌های گوناگون نیز با در نظر داشتن این مورد سعی دارند فعالیت بیش‌تری در فضای مجازی داشته باشند تا بیش‌تر دیده شوند. بسیاری از کاربران برای دریافت خدمات مورد نظر خود ابتدا اینترنت را جستجو کرده و شرکت‌های ارائه دهنده آن خدمات را می‌یابند. به همین دلیل هم محبوبیت طراحی سایت‌های شرکتی رو به افزایش است. طراحی وبسایت شرکتی را می‌توان یکی از مهم‌ترین اقدامات شرکت‌ها برای ورود به دنیای دیجیتال دانست. کاربران با جستجو در اینترنت بهترین شرکت‌های ارائه‌ دهنده خدمات مورد نظر خود را یافته و سپس آن‌ها را با یکدیگر مقایسه می‌کنند تا بتوانند در انتها بهترین مورد را انتخاب کنند. به همین دلیل هم کیفیت طراحی وبسایت شرکتی اهمیت زیادی دارد.

اگر کاربران در اولین برخورد خود متوجه خلاقیت و کارایی وبسایت شرکتی شما شوند تصویری ایده‌آل از مجموعه شما در ذهن آن‌ها شکل خواهد گرفت. این برندینگ تنها می‌تواند با داشتن یک سایت باکیفیت و جذاب امکان‌پذیر باشد. به خاطر داشته باشید که اگر مخاطبان تصویری ایده‌آل از کسب و کار شما در ذهن داشته باشند به طور قطع از خدمات شما نیز استفاده نخواهند کرد. در واقع داشتن یک وبسایت شرکتی مناسب  همانند داشتن یک خانه یا پایگاهی اینترنتی است که می‌تواند فرصتی طلایی برای معرفی برند و خدمات شما به مخاطبان باشد. بدین ترتیب می‌توانید ارتباطی بی‌واسطه و دوسویه میان خود و مخاطبانتان ایجاد کنید. علاوه بر این با توجه به اینکه امروزه شرکت‌ها و مجموعه‌های گوناگون با قدرت تمام در فضای مجازی فعالیت دارند، نداشتن سایتی مناسب و حرفه‌ای تنها موجب عقب افتادن شرکت شما از عرصه رقابت خواهد شد.

طراحی سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟

همانطور که اشاره کردیم امروزه می‌توان به عینه مشاهده کرده که اکثر افراد برای یافتن کالا یا خدمات مورد نیاز خود پیش از هر چیز در اینترنت به جستجو می‌پردازند. پس داشتن یک سایت شرکتی حرفه‌ای و منحصر به فرد می‌تواند پل ارتباطی میان شما و مخاطبان بوده و به برندینگ بهتر کسب و کارتان کمک زیادی کند. با این وجود متاسفانه برخی افراد و کسب و کارها قدرت اینترنت و فضای مجازی را دست کم گرفته و تمایلی برای حضور در این فضا از خود نشان نمی‌دهند. بهتر است بدانید که فضای مجازی و محبوبیت آن روز به روز در حال افزایش است و کسانی که از این محبوبیت استفاده نمی‌کنند در واقع فرصت‌های بی‌شماری را از دست خواهند داد. برخی از مزایای طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای عبارت است از:

افزایش اعتبار و برندسازی

یکی از مهم‌ترین مزایای داشتن یک وبسایت حرفه‌ای افزایش اعتبار کسب و کارتان خواهد بود. طراحی گرافیکی جذاب و حرفه‌ای سایت می‌تواند توجه هر کاربری را به خود جلب کند. محتوایی که با دقت و به دست نویسندگان حرفه‌ای تولید شده باشد می‌تواند مخاطبان را درگیر کرده و آن‌ها را به جستجوی بیش‌تر در وبسایت شما تشویق کند. بسیاری از کاربران در جستجوی یک کسب و کار معتبر و مناسب در فضای اینترنت گشت و گذار می‌کنند. اگر شما حضور در فضای مجازی و داشتن یک وبسایت شرکتی حرفه‌ای را دست کم بگیرید اعتبار کم‌تری میان مخاطبان کسب و کرده و در واقع کسب و کار خود را به رقبایتان هدیه می‌دهید.

توسعه بازار هدف

ارائه خدمات و محصولات در بستر اینترنت به این معنا است که فعالیت شما دیگر به زمان و مکان محدود نخواهد شد. در حالی که تمام کسب و کارهای فیزیکی تنها می‌توانند در مکان و زمان‌های مشخصی فعالیت داشته باشند، پلتفرم‌های اینترنتی چنین محدودیتی نداشته و در تمام روزها در دسترس تمام کاربران در سرتاسر جهان خواهند بود. بدین ترتیب داشتن یک وبسایت شرکتی به معنای فرصتی طلایی برای داشتن یک بازار هدف گسترده‌تر خواهد بود.

افزایش فروش و بهبود بازاریابی

با طراحی سایت شرکتی می‌توانید از فرصت‌های بیش‌تری برای بازاریابی و تبلیغات استفاده کنید. کسب و کارهای فیزیکی باید هزینه زیادی برای ارائه خدمات به مشتریان صرف کنند؛ در حالی که طراحی یک وبسایت اینترنتی و مدیریت آن به هزینه‌ای به مراتب کم‌تر نیاز داشته و می‌تواند نتایج بسیار بهتری به دنبال داشته باشد. با حضور در فضای مجازی می‌توانید بیش‌تر دیده شده و بدین ترتیب تعداد مشتریان بالقوه خود را افزایش دهید. علاوه بر این برای دیده شدن در فضای اینترنت روش‌های زیادی وجود دارند که استفاده از آن‌ها نتایج شگفت‌انگیزی برای کسب و کار اینترنتی شما به دنبال خواهد داشت.

سایت‌های شرکتی به چه امکاناتی نیاز دارند؟

یکی از موارد مهمی که باید پیش از سفارش طراحی سایت شرکتی به آن توجه داشته باشید امکانات و ویژگی‌های لازم است. هر وبسایت حرفه‌ای باید برای فعالیت در زمینه‌ای خاص از امکانات مخصوصی برخوردار باشد تا بتواند به بهترین وجه ممکن به نیاز کاربران پاسخ دهد. البته آیتم‌هایی وجود دارند که باید در تمام سایت‌ها رعایت شوند؛ اما آیتم‌هایی نیز هستند که برای هر صنعت و کسب و کار متفاوت و ویژه خواهند بود. شما می‌توانید با در نظر گرفتن نوع فعالیت کسب و کار و همچنین نیازهای مشتریان خود از امکانات ویژه استفاده کنید. توجه داشته باشید که تمام این امکانات را باید به هنگام ثبت سفارش به صورت کاملاً دقیق با تیم طراحی سایت در میان گذارید. در ادامه برخی از امکاناتی که باید در طراحی سایت شرکتی وجود داشته باشند را معرفی می‌کنیم:

صفحات کلی

بخش محتوا

قیمت طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

همانطور که گفته شد سایت‌های شرکتی می‌توانند امکانات گوناگونی داشته باشند که استفاده از آن‌ها به هدف مدیر از طراحی سایت و نیاز مخاطبان آن بستگی خواهد داشت. علاوه بر این سایت‌ها می‌توانند با استفاده از تکنولوژی‌های گوناگون و زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی طراحی و پیاده‌سازی شوند. تجربه و تخصص شرکت‌ها و مجموعه‌های طراحی سایت نیز با یکدیگر متفاوت بوده و بر نتیجه نهایی کار تاثیرگذار خواهد بود. تمام این موارد می‌توانند به صورت مستقیم یا غیرمستقیم بر هزینه نهایی طراحی سایت شرکتی تاثیرگذار باشند. به همین دلیل هم نمی‌توان عددی دقیق برای تعرفه طراحی سایت ارائه داد. علاوه بر این ممکن است بخواهید سایت خود را در مدت زمان کوتاه‌تری تحویل بگیرید. تحویل پروژه در زمان کوتاه‌تر می‌تواند هزینه انجام آن را افزایش دهد.

ممکن است تصور کنید که پرداخت هزینه کم‌تر برای طراحی سایت به نفع شما خواهد بود. اما به خاطر داشته باشید که هیچگاه هیچ تعرفه کمی بی‌دلیل نیست. متاسفانه بسیاری از افراد سودجو با دریافت هزینه‌ای پایین‌تر از عرف پروژه‌های طراحی سایت را با کیفیتی بسیار پایین انجام می‌دهند. اگر در دام این افراد بیفتید متاسفانه در آینده‌ای نزدیک ناچار به صرف زمان و هزینه‌ای بیش‌تر برای جبران خسارت‌های وارده خواهید شد. مطمئن باشید که صرف کمی هزینه‌ی بیش‌تر در ابتدا می‌تواند شما از دردسرهای زیادی نجات دهد.

آیا پشتیبانی وبسایت شرکتی اهمیت دارد؟

یکی از موارد بسیار مهمی که باید به هنگام ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی به آن توجه داشته باشید پشتیبانی فنی است. همانطور که می‌دانید هر وبسایت فعالی به نگهداری و پشتیبانی مناسب نیاز دارد. پشتیبانی سایت می‌تواند حتی از طراحی آن هم مهم‌تر باشد. زمانی که کار طراحی سایت به پایان می‌رسد، تیم پشتیبانی در صورت بروز هرگونه خطا آن را یافته و رفع می‌کنند. یافتن مشکلات ایجاد شده و همچنین رفع آن‌ها به تخصص و تجربه بالا در این زمینه نیاز دارد. به همین دلیل هم توصیه می‌شود طراحی سایت مورد نظر خود را بر عهده شرکتی گذارید که بتواند در صورت بروز هر گونه مشکل سریع‌تر برای رفع آن اقدام کند.

خدمات پشتیبانی سایت‌ها به تعداد کاربران و امکانات آن‌ها بستگی دارد. بدون شک وبسایت‌های بزرگی که کاربران و مخاطبان بیش‌تری دارند به پشتیبانی قوی‌تری هم نیاز خواهند داشت. البته این حرف بدین معنا نیست که وبسایت‌های کوچک‌تر به هیچگونه پشتیبانی نیاز ندارند. وبسایت شما باید به صورت دائم و در تمام زمان‌ها ویترین خدمات و محصولاتتان باشد. به خاطر داشته باشید که پایان طراحی سایت به معنای پایان کار نخواهد بود و در واقع آغازی برای تعهد میان شما و شرکت طراحی سایت است.

آیا رسپانسیو بودن وبسایت شرکتی مهم است؟

از دیگر مسائل مهمی که باید برای طراحی سایت شرکتی به آن توجه داشته باشید واکنش‌گرا یا همان رسپانسیو بودن سایت است. زمانی که تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند به جهان معرفی شدند در واقع راهی جدید برای گشت و گذار در فضای مجازی و اینترنت ارائه شد. اینجاست که اهمیت طراحی رسپانسیو پلتفرم‌های اینترنتی مشخص می‌شود. طراحی واکنش‌گرا به معنای توانایی سایت برای تطابق با صفحه دستگاه‌های گوناگون با اندازه‌های متفاوت است. بدین ترتیب هر کاربری با هر دستگاهی می‌تواند به راحتی از وبسایت‌های اینترنتی دیدن کند.

امروزه بسیاری از کاربران ترجیه می‌دهند به سرعت و با استفاده از تلفن همراه خود از خدمات فضای مجازی استفاده کنند. با توجه به این موضوع اگر طراحی وبسایت شرکتی شما به صورت رسپانسیو انجام نگیرد در واقع شمار زیادی از مشتریان خود را از دست خواهید داد. این موضوع می‌تواند اثری منفی بر پیشرفت و توسعه کسب و کار اینترنتی شما داشته باشد. خوشبختانه امروزه تقریباً تمام شرکت‌های طراحی سایت خدمات مربوط به طراحی واکنش‌گرا نیز ارائه می‌دهند.

سئو سایت شرکتی چه مزایایی دارد؟

سئو سایت یکی از عباراتی است که امروزه زیاد به گوش می‌رسد. سئو (SEO) به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو است. با بهبود سئو می‌توانید ورودی‌های هدفمند و در نتیجه فروش خود را افزایش دهید. البته سئو سایت را نمی‌توان روشی برای تبلیغ دانست، اما انجام آن به اندازه هر تبلیغی به انرژی، زمان، و هزینه نیاز دارد.  بهتر است اشاره کنیم که بهبود سئو سایت باید به دست متخصصان در این زمینه انجام شود. بسیاری از مدیران کسب و کارهای اینترنتی نیز با پرداخت مبلغی کار سئو سایت خود را به دست افراد باتجربه در این زمینه می‌سپارند.

مسئله‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که سئو سایت باید به هنگام طراحی آن نیز مورد توجه قرار گیرد. به همین دلیل هم توصیه می‌شود که کار طراحی سایت شرکتی خود را به دست مجموعه‌ای متبحر و باتجربه بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

سوالات متداول

طراحی سایت شرکتی به چند روز زمان نیاز دارد؟

زمان لازم برای طراحی سایت شرکتی به وسعت آن و امکاناتی که مد نظر دارید بستگی خواهد داشت. به طور کلی زمان لازم می‌تواند میان چند هفته تا چندین ماه متغیر باشد.

چه هاستی برای سایت شرکتی مناسب است؟

انتخاب هاست مناسب می‌تواند به عوامل گوناگونی بستگی داشته باشد. به طور کلی بهتر است از هاستی استفاده شود که با تکنولوژی طراحی سایت سازگار بوده و آپتایم بالایی نیز داشته باشد.

چگونه بهترین مجموعه طراحی سایت شرکتی را بیابیم؟

برای یافتن بهترین شرکت طراحی سایت می‌توانید نمونه کارهای پیشین، سوابق، و همچنین افتخارات مجموعه‌های طراحی سایت را بررسی کرده و بهترین مورد را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنید.


سایت شرکتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک سایت شرکتی در صفحات خود باید صفحه درباره ما، تماس با ما، صفحات لندینگ محصولات یا خدمات، بخش بلاگ، دسته بندی و… را داشته باشد. 

پیاده سازی سایت شرکتی چقدر زمان می‌برد؟

بسته به تعداد صفحات و همچنین نوع طراحی وب سایت، از 30 تا 50 روز طراحی وب سایت شرکتی زمان خواهد برد. 

خدمات پشتیبانی رایگان سایت شرکتی ارائه می‌شود؟

بله، پس از پیاده سازی و راه اندازی وب سایت شرکتی تمامی خدمات پشتیبانی وب سایت به مدت یک سال برای شما رایگان اناجم خواهد شد. 

کدام پلن سایت شرکتی مناسب من است؟

وابسته به نیاز خود می‌توانید یکی از سه پلن طراحی طراحی سایت شرکت (ساده، اقتصادی و حرفه‌ای) انتخاب خود را انجام دهید. 

در زمان طراحی سایت شرکتی ورود اطلاعات هم انجام می‌شود؟

بله؛ تمامی اطلاعات اولیه مورد نیاز برای راه افتادن وب سایت در زمان طراحی توسط تیم محتوا شرکت میانبر پیاده سازی خواهد شد. 

برای طراحی سایت شرکتی چه هاستی مناسب است؟

به دلیل آن که وب سایت‌های شرکتی عموما اطلاعات زیادی ندارند خرید یک هاست لینوکسی یک ساله با حجم یک گیگ مناسب است. 

آیا سایت شرکتی در آینده قابل ارتقاء است؟

بله؛ شما به راحتی می‌توانید هر زمان که خواستید فرآیند ارتقاء  وب سایت شرکتی را انجام دهید. 

در طراحی وب سایت شرکتی از چه تکنولوژی استفاده می‌شود؟

پیاده سازی وب سایت شرکت نیاز به تکنولوژی‌های مختلفی از قبیل آژاکس، جی کوئری، پایگاه داده و… دارد. 

طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت استارت آپی

طراحی سایت املاک

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پنل اس ام اس

طراحی سایت تالار

طراحی سایت ترجمه

طراحی سایت تفریحی

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت دانشگاهی

طراحی سایت دانلود فیلم

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت روانشناسی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت فروش فایل

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت کاریابی

طراحی سایت کافی شاپ

طراحی سایت کودکان

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت نمایشگاهی

طراحی سایت هنری

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت وکلا

5/5 - (2 امتیاز)