طراحی سایت قرعه کشی (Lottery site design) به معنای دیزاین و طراحی سایتی است که از آن برای برگزاری و اجرای قرعه کشی‌های آنلاین استفاده می‌شود. کسب‌وکارهای زیادی این روزها برای جذب مخاطب و افزایش فروش خود اقدام به قرعه کشی و اهدای جوایز میان مخاطبان و مشتریان خود می‌کنند. از همین‌رو می‌توان با ساخت سایت قرعه کشی، این خدمت را به افراد ارائه داد. آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر یکی از بهترین تیم‌های ساخت سایت قرعه کشی در کشور است.

سفارش طراحی سایت قرعه کشی

سفارش طراحی سایت قرعه کشی، امری الزامی برای راه انداختن یک قرعه کشی معتبر است. با سفارش طراحی سایت قرعه‌کشی، اعتماد کاربران شما آسانتر جلب خواهد شد و موجب می‌شود افراد بیشتری در قرعه کشی شرکت کنند. برای سفارش طراحی سایت می‌توانید با کارشناسان ما در میانبر تماس بگیرید تا آنها سفارش شما را ثبت کنند. طراحی سایت مهاجرتی از دیگر خدمت‌هایی است که در استودیو میانبر انجام می‌شود.

قیمت طراحی سایت قرعه‌کشی

قیمت طراحی سایت قرعه‌کشی، میان 20 الی 50 میلیون تومان است. طراحی سایت قرعه‌کشی می‌تواند وردپرسی یا تخصصی باشد از این رو هزینه این دو نوع سایت با یکدیگر متفاوت است. سایت‌های وردپرسی چون قالب آماده دارند، وقت کمتری روی آن صرف می‌شود برای همین تعرفه کمتری دارند. اما سایت‌های تخصصی نیاز به برنامه نویس و حداقل صرف 5 ماه وقت را دارند به همین دلیل نرخ آنها بالای 50 میلیون تومان است. هزینه طراحی سایت فرهنگی را از طریق لینک درج شده می‌توانید مشاهده کنید.

5/5 - (1 امتیاز)