شبکه اجتماعی اینستاگرام تاکنون توانسته است بیش از یک میلیارد کاربر را از سراسر جهان جذب کند، این شبکه اجتماعی بر پایه تصویر و ویدیو بنا نهاده شده است، میل افراد و برندهای مختلف به دیده شدن باعث شده است که از این فضا به عنوان فضایی برای کسب درآمد و همچنین دیده شدن بیشتر کسب و کارها استفاده شود. در این میان ارائه خدمات بهتر و اصولی‌تر در فضای شبکه اجتماعی اینستا باعث می‌شود که مخاطبان بیشتری به صفحه شما علاقه نشان دهند و به این صورت کسب و کار شما رشد چندین برابری در این فضا داشته باشد. ما متخصصان ارائه خدمات شبکه‌های اجتماعی هستیم، اگر نیاز به خدمات اینستاگرام دارید، ما اینجاییم! مجموعه دیجیتال مارکتینگ میانبر در خدمت شماست.

چرا نیاز به خدمت‌های اینستاگرام داریم؟

شبکه‌های اجتماعی مختلف روز به روز در حال گسترش و اضافه شدن هستند، افرادی می‌توانند از این شبکه‌های اجتماعی کسب درآمد داشته باشند که بتوانند مخاطبان بیشتری را به سمت صفحه خود بکشانند. روش‌های مختلفی برای رسیدن به کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد که یکی از ساده‌ترین روش‌ها استفاده از خدمات ارائه دهندگان سرویس‌های اینستاگرام است. به جای تلاش برای کسب فالوور به صورت اورگانیک می‌توانید با خرید فالوور با سرعت بالاتری فالوورهای صفحه خود را افزایش دهید. همچنین در حال حاضر عدم حضور در شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌تواند شما را از گردونه رقابت با رقیبانتان حذف کند. حضور فعال در همه شبکه‌های اجتماعی برای برندها لازم و ضروری است.

قیمت خدمات اینستاگرام

نرخ و تعرفه خدمت‌های اینستاگرام عموما به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما در حالت کلی می‌توان گفت که نرخ خدمت اینستاگرام از 10.000 تومان شروع می‌شود و تا 50.000.000 تومان ادامه دارد. وابسته به آن که نوع خدمت مورد نظر شما چیست هزینه آن می‌تواند متفاوت باشد.

برای دریافت قیمت لیست خدمات اینستاگرام کافی است از طریق فرم زیر کاتالوگ تعرفه خدمت‌های اینستاگرام ما را دانلود کنید.

عوامل گوناگونی می‌تواند در قیمت گذاری سرویس‌های اینستاگرام تاثیر گذار باشد.  از جمله این موارد گزینه‌های زیر است.

 • شرکت ارائه دهنده سرویس
 • نوع سرویس اینستاگرام
 • کیفیت ارائه سرویس
 • مدت زمان سرویس
 • نوع قرارداد اینستاگرام
 • شرکتی یا فریلنسری بودن خدمت اینستاگرام
 • و…

خدمات اینستاگرام قیمت‌های گوناگونی دارد، قیمت تولید محتوای اینستاگرام متفاوت از قیمت خرید لایک اینستا است. در صورت نیاز به مشاوره قبل از دریافت سرویس‌های مختلف اینستا می‌توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات تخصصی اینستاگرام مارکتینگ

خدمات اینستاگرام مارکتینگ را با ما تجربه کنید. صفر تا صد رساندن کسب و کار اینستاگرامی خود را به ما بسپارید، تیم حرفه‌ای استودیو میانبر با بررسی روند‌های رو به رشد در اینستا توانسته است کسب و کارهای مختلفی را به نقطه موفقیت برساند. ما با ارائه خدمات تخصصی اینستاگرام موفقیتتان را تضمین می‌کنیم.

از جمله خدمات اینستا می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • خرید لایک
 • خرید فالوور
 • خرید کامنت
 • خرید ویو
 • خرید و فروش پیچ اینستاگرام
 • تولید محتوا اینستاگرام
 • تولید ویدیو اینستا 

تمام خدمات برای اینستاگرام به صورت کامل ارائه می‌شوند.

اینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام مارکتینگ به معنای بازریابی شبکه اجتماعی اینستاگرام است که از تاکتیک ها و استراتژی های مختلفی استفاده می‌کند. برای موفقیت و جذب مشتری بیشتر در اینستاگرام نیاز است محصولات خود را با تهیه پست ها و کلیپ های باکیفیت معرفی کنید. همچنین تکنیک هایی برای افزایش ورودی صفحه اینستاگرام وجود دارد که مفید هستند. شرکت اینستاگرام مارکتینگ میانبر با رعایت تمام اصول بازاریابی با شبکه اجتماعی اینستاگرام توانسته در این پلتفرم برای کسب و کار های زیادی تولید ثروت نماید.

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ

مشاوره اینستاگرام مارکتینگ عبارت است از اقداماتی که به تحلیل پیج اینستاگرام می‌پردازد تا نقاط قابل پیشرفت پیدا شود. سپس با برنامه ریزی، اقدامات حساب شده ای برای ارتقای عملکرد و بازدهی پیج اینستاگرام انجام خواهد شد. این فرایند توسط مشاور استودیو میانبر انجام می‌شود و به طور کامل مواردی که در افزایش درآمد از اکانت اینستاگرام مفید هستند در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

خدمات پشتیبانی اینستاگرام

گروه تخصصی اینستاگرام شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر با دانش فنی بالا و بر خورداری از سابقه طولانی مدت در مدیریت صفحات اینستاگرام و سایر خدمات سوشال مدیا مارکتینگ، در حال حاضر خدمات پشتیبانی اینستاگرام نیز ارائه می‌دهد. برای دریافت خدمت‌های متنوع پشتیبانی از قبیل پاسخگویی 24 ساعته به دایرکت‌ها، تولید محتوا، ارسال پست در زمان‌های مشخص شده و… کافی است با ما در تماس باشید. قبل از دریافت خدمات پشتیبانی اینستا، مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.

شرکت خدمات اینستاگرام

آژانس میانبر یکی از با سابقه‌ترین و عالی‌ترین سامانه‌های ارائه خدمات اینستا است. این شرکت توانسته است کسب و کارهای مختلفی را در فضای شبکه اجتماعی اینستاگرام به موفقیت برساند. با ما ارزانترین خدمات اینستاگرام را با بالاترین کیفیت تجربه خواهید کرد.

5/5 - (1 امتیاز)