دوره آموزش رایگان طراحی سایت با وردپرس در مشهد

دعوتیت به کارگاه 3 ماهه رایگان آموزش طراحی وب سایت با وردپرس در مشهد. استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر دوره رایگان آموزش طراحی وب سایت با وردپرس را استارت زده‌ است. اگر دوست دارید وردپرس را یک بار برای همیشه با قصد کسب درآمد از طراحی سایت یاد بگیرید کافی است همین حالا در کارگاه آموزش تخصصی وردپرس در شهر مشهد به صورت رایگان شرکت کنید. در صورتی که نیاز به خدمات طراحی سایت در تبریز دارید از لینک قبل استفاده کنید.

حضور در دوره طراحی سایت استودیو میانبر

چرا شرکت در دوره طراحی سایت وردپرس 3 ماهه شرکت میانبر مناسب است؟ در این کاراگاه‌ها که صرفا با هدف تربیت نیروی کار متخصص در حوزه دیجیتال برگزار می‌شود، از تجربه چندین و چند ساله خود در حوزه طراحی سایت بیایتان می‌گوییم. در این دوره‌ها قصد داریم صفر تا صد پیاده سازی یک وب سایت وردپرسی را برایتان شرح دهیم. در طول مدت دوره طراحی سایت با وردپرس که هفته‌ای 2 جلسه برگزار می‌شود شما کار روی یک وب سایت را آغاز می‌کنید و به این صورت کامل طراحی وب سایت را خودتان انجام می‌دهید. 

در دوره طراحی وب سایت با وردپرس در شرکت میانبر، شما از نقطه صفر به سمت حرفه‌ای شدن در طراحی وب سایت قدم بر می‌دارید. اگر تا به حال دوره‌های زیادی از وردپرس دیده‌اید و هنوز طراحی سایت نشده‌اید، اگر با وجود شرکت در کلاس‌های طراحی سایت با وردپرس هنوز در پیاده سازی وب سایت به صورت اصولی مشکل دارید، این کار دوره 3 ماهه ساخت سایت با وردپرس برای شماست. فرصت را از دست نده!

مسلط به انواع وب سایت شوید
وردپرس را در 3 ماه یاد بگیرید
وب سایت اصولی طراحی می‌کنید
آموزش همراه با پروژه
دوره طراحی سایت

چرا شرکت در دوره طراحی سایت

شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر چند سالی است که با تشکیل تیم تخصصی خود دوره‌های مختلفی را برگزار کرده است. در حال حاضر قصد داریم با برگزاری دوره رایگان طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی سایت را به صورت تخصصی از قدم صفر تا صد برایتان شرح دهیم. 

سرفصل دوره طراحی سایت با وردپرس

ماه اول آموزش طراحی وب سایت با وردپرس

0

ماه دوم دوره آموزش وردپرس حضوری

0

ماه سوم دوره رایگان وردپرس در مشهد

0

آژانس مارکتینگ میانبر

فاطمه وطن دوست

مدیر دپارتمان طراحی سایت استودیو میانبر با 3 سال سابقه در حوزه طراحی سایت. آشنا به اصول طراحی سایت، سئو، یو ایکس و طراحی رابط کاربری

ابوالفضل ملاکی

مدیر عامل و مشاور سئو شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر، با بیش از 9 سال سابقه در حوزه دیجیتال در سمت‌های مشاور و متخصص سئو و برنامه نویس به زبان وب 

چه کسانی تدریس دوره طراحی سایت را بر عهده دارند؟

با مدرسان دوره طراحی سایت

یکی از پارامترهایی که باعث می‌شود یک دوره، هرچه که باشد مناسب و حرفه‌‌ای ارائه شود، تدریس کنندگان دوره هستند. سعی کردیم در دوره اول حضوری طراحی وب سایت با وردپرس که به میزبانی استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر اجرا می‌شود، از مدرسان حرفه‌ای و با تجربه در حوزه وردپرس استفاده کنیم. 

در این دوره که یک دوره صفر تا صد طراحی وب سایت با وردپرس است سعی می‌کنیم یک وب سایت را از 3 دیدگاه وب سایت استاندارد برای سئو، وب سایت با ظاهر گرافیکی مناسب و همچنین وب سایت بر اساس اصول طراحی سایت پیاده سازی کنیم. مدرسان این دوره از افرادی هستند که تجربه پیاده سازی بیش از 100 سایت در رزومه خود را دارند. 

چند آمار از دوره رایگان طراحی سایت

+100
ساعت آموزش رایگان
+9
تجربه تخصصی
+50
متقاضی تاکنون
100%
پروژه محور و حرفه‌ای
ثبت نام در دوره طراحی سایت رایگان!
نظرات شرکت کنندگان دوره‌های قبلی
می‌دانید شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی چه گفته‌اند؟
شرکت کننده دوره اول
زهرا سادات علوی

تخصص بالا و همچنین تجربه عالی در ارائه مفاهیم باعث شد که توی 3 ماه بتونم اولین وب سایت حرفه‌ای خودم رو راه اندازی کنم. 

شرکت کننده دوره اول
میثم جهانی زاده

دوره عالی و مناسبی بود، مخصوصا برای من که بیش از 3 دوره غیر حضوری شرکت کرده بودم و نتیجه‌ای ندیده بودم. 

شرکت کننده دوره اول
هیژان سلطانی

شرکت در این دوره باعث شد که جذب خود شرکت میانبر بشم و در حال حاضر در شرکت مشغول به فعالیت هستم. 

دومین دوره حضوری طراحی وب سایت با وردپرس در شهر مشهد شروع به ثبت نام کرد. همین حالا ثبت نام خود را نهایی کنید. 

شرکت در این دوره برای همه آزاد است. یک دوره 3 ماهه که طراحی وب سایت را به صورت صفر تا صد برایتان شرح می‌دهیم. 

4.7/5 - (4 امتیاز)