سه بعدی سازی (3D modeling) به استفاده از نرم افزارها و ابزارهای مختلف برای ایجاد و ساخت اشکال و اشیا به شکل سه بعدی می‌گویند. این فرایند به طراحی و ایجاد مدل‌های سه بعدی در دنیای مجازی کمک می کند. سه بعدی سازی یکی از خدمات گرافیکی پرطرفدار محسوب می‌شود. 

کاربرد سه بعدی کردن بسیار بالاست زیرا منجر به ایجاد درک عمیق تر افراد از یک سازه می‌شود. در صنایع مهندسی یا هنری از مدل سازی سه بعدی برای پرزنت کردن طرح ها استفاده می‌شود. 

بهینه سازی ساخت از دیگر کاربر های 3D کردن مدل ها است به این معنا که ایرادات کار را می‌توان بر طرف کرد و سپس به تولید محصول پرداخت.

شرکت میانبر با به کارگیری نرم افزار های مختلف، کار سه بعدی کردن عکس را انجام می‌دهد. حتی اگر از طرح خود هیچ تصویری ندارید، با توضیح مشخصات طرح، در مدت زمان کوتاهی سفارش خود را تحویل بگیرید.

سفارش مدل سازی سه بعدی

سفارش مدل سازی سه بعدی با شرکت میانبر به سرعت و دقت انجام خواهد شد و تجربه همکاری بسیار عالی را خواهید داشت. گرافیست های با تجربه ما تخصص بالایی در دیزاین های گرافیکی دارند و برای سه بعدی کردن طرح های گرافیکی آماده هستند. برای ثبت سفارش سه بعدی سازی با ما در تماس باشید. قیمت مدل سازی سه بعدی با استودیو میانبر به صرفه است و ما دیزاین های گرافیکی را به طور کامل پوشش می‌دهیم و هر موردی که در این زمینه باشد، برای سه بعدی سازی پذیرش می‌کنیم.

سه بعدی ساز

یک فرد سه‌بعدی ساز توانایی دارد که یک شیء بی‌جان را با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی با دستکاری اضلاع، رئوس و چند ضلعی‌ها در یک فضای سه‌بعدی شبیه‌سازی شده تبدیل به یک جاندار کند که حرکت دارد. شما اسم این فرد را ممکن است به عنوان یک هنرمند سه‌بعدی یا یک مدل‌ساز سه بعدی بشنوید. توانایی فرد مدل‌ساز سه‌بعدی این است که یک تصویر دو بعدی را از طریق فرآیندی به نام رندرینگ سه بعدی به نمایش درآورد یا در شبیه‌سازی کامپیوتری از پدیده‌های فیزیکی برای نمایش آن استفاده کند.

نکات مهم انتخاب یک سه بعدی ساز

یک فرد سه‌بعدی ساز معمولا می‌تواند با استفاده از نرم‌افزارهای این حوزه تصویر دوبعدی را تبدیل به یک تصویر سه‌بعدی کند، این نرم‌افزارها شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. 3D-Coat
  2. 3D Slash
  3. 3DVIA Shape
  4. AC3D
  5. Alibre Design
  6. Anim8or
  7. Animation:Master
  8. و…

یک فرد ایده‌آل در حوزه سه‌بعدی سازی باید شناخت و درک خوبی از پرسپکتیو (Perspective) و فضای 3D داشته باشد. اگر برای استخدام این فرد یا بکارگیری‌اش به مسئله قیمت برای قرارداد سه بعدی برخورد کردید، می‌توانید با مراجعه به صفحه قیمت سه بعدی سازی به این مهم دست پیدا کنید.

4.7/5 - (6 امتیاز)