طراحی برچسب سی دی یکی از زیرمجموعه‌های خدمات طراحی گرافیک است که با هدف درج اطلاعات بر روی یک دیسک یا سی دی انجام می‌شود. سی دی های آموزشی، پکیج‌هایی که در قالب سی دی ارائه می‌شوند و… همگی از یک برچسب برخوردار بوده که نه تنها حاوی اطلاعاتی راجع‌به محتویات سی دی هستند، بلکه موجب زیباتر شدن سی دی شده و به جلب توجه افراد کمک می‌‍‌کنند.

نیاز به مشاوره دارید؟ با استودیو خلاق میانبر تماس بگیرید.

سفارش طراحی برچسب سی دی

سفارش طراحی برچسب سی دی در کمترین زمان ممکن در وب سایت استودیو میانبر ثبت می‌شود. ما از دانش و مهارت دیزاین گرافیکی خود در زمینه اجری سفارش برچسب سی دی استفاده مناسبی خواهیم کرد و در ازای انجام این خدمت هزینه طراحی برچسب سی دی را به میزان مناسب دریافت خواهیم کرد.

طراح برچسب سی دی

طراح برچسب سی دی، با توجه به محتوای سی دی، تصویری طراحی می‌کند که نشان دهنده محتوای سی دی است. این فرآیند مانند طراحی بدنه وسایل نقلیه با ابزارهای گرافیکی مانند این دیزاین، کورل، ایلاستریتور و فتوشاپ انجام می‌شود. دیزاینر برچسب سی دی، باید طرح جدید ایجاد کند که جذابیت بالایی دارد زیرا افراد در نگاه اول به محتوای سی دی دسترسی ندارند بلکه ابتدا ظاهر آن را می‌بینند. این مهارت دیزاینر برچسب سی دی است که این جذابیت را ایجاد کند.

نکات انتخاب طراح برچسب CD

نکات مهم در انتخاب طراح برچسب سی دی، شما را در برگزیدن برترین طراحان این حوزه راهنمایی می‌کند تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید. نکات مهم در انتخاب طراح برچسب CD به شرح زیر است:

  • آفرینشگری و نوآوری در دیزاین سی دی
  • تخصص در طراحی
  • داشتن رزومه و نمونه کار قوی
  • تحویل سروقت طراحی خواسته شده
  • توجه به جزئیات در ایجاد طرح

 

 

5/5 - (3 امتیاز)