طراحی لوگو به دیزاین نشانی گفته می‌شود که از حروف و تصاویر به طرز هنرمندانه ای استفاده کرده است تا هویت برند را به تصویر بکشد. در فرآیند طراحی لوگو، طراح لوگو سعی می‌کند یک هویت بصری واحد برای مجموعه شما ایجاد کند. لوگوها در مدل‌های مختلفی طراحی و ایجاد می‌شوند که لوگو تصویری، لوگو تایپ و لوگو ترکیبی از مهم‌ترین شیوه‌های دیزاین نشان تجاری است. استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر تمام این انواع را به خوبی و در مدت زمان اندک طراحی می‌کند. خدمات طراحی لوگو شامل بازطراحی آرم و دیزاین کردن لوگو است که برای کسب و کار های مختلف اجرا می‌شود. قیمت طراحی لوگو یکی از مواردی است که مشتریان در هنگام سفارش مدنظر دارند و در این مورد هزینه های شرکت میانبر به روز و در میزان متعادل است.

سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگو در شرکت میانبر به سادگی و تنها به وسیله برقراری تماس تلفنی انجام می‌شود. بعد از تماس تلفنی و اعلام سفارش، فرم بریف لوگو برای شما ارسال خواهد شد تا با تکمیل آن از خواسته شما به طور کامل و دقیق مطلع شویم. در بریف اطلاعاتی از کسب و کار دریافت می‌شود که در دیزاین آرم استفاده خواهند شد. ما بهترین سبک دیزاین نشان واره را برای بیزینس شما تعیین می‌کنیم تا بیشترین میزان تاثیرگذاری بر مخاطب را داشته باشد. طراحی لوگو مشاغل یکی از تخصص های ماست که به طور حرفه ای آن را اجرا خواهیم کرد.

طراحی کارت ویزیت از خدماتی است که در شرکت ما برای مشتریان انجام می‌شود و کارت ویزیت موردی است که چاپ لوگو روی آن ضرورت دارد.

4.7/5 - (7 امتیاز)