طراحی سررسید در کلانشهر شمال شرقی ایران به دیزاین یک سالنامه یا وقایع‌نامه می‌گویند که سندی برای ثبت مختص تاریخ است. در این سررسید وقایع سال بر اساس گاهشماری و به صورت مرتب نوشته می‌شود. معمولا یکی از روش‌های تبلیغاتی برای کسب و کارها طراحی سالنامه است که از طریق آن می‌توانند هم تقویم را برای مشتریان خود ارائه دهند و از طریق آن همیشه نام برند و کسب و کارشان جلوی چشم او قرار می‌گیرد. طراحی کاتالوگ در مشهد از خدمات تبلیغاتی ما در این شهر است.

سفارش طراحی سررسید در مرکز استان خراسان رضوی

سفارش طراحی سررسید در دومین شهر پرجمعیت ایران معمولا به شرکت یا سازمان خاصی خلاصه نمی‌شود، تمام کسب و کارها و سازمان‌ها اعم از نوپا و قدیمی می‌توانند با دیزاین سررسید برای شناساندن برند خودشان به مشتری انجام دهند.

شرکت طراحی سررسید در سومین شهر پهناور ایران

شما به عنوان یک شرکت طراحی سررسید در پایتخت معنوی ایران می‌توانید سررسید اختصاصی برای مشتری‌های خود طراحی کرده آن را به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به آنان بدهید، با این کار یک تیر و دونشان زده‌اید. یعنی هم برند خود را درذهن او تثبیت کرده‌اید و در پله دوم گرفتن هدیه توسط مشتری حس خوبی به او القاء می‌کند.

انواع طراحی سررسید در مشهد

انواع طراحی سررسید در دومین شهر پرجمعیت ایران را می‌توانید با شرکت میانبر تجربه کنید، زیرا در دسته‌بندی محصولات خود موارد زیادی دارد که می‌توانید از آن‌ها به عنوان یک کادو تبلیغاتی برای هدیه دادن به مشتریان خود استفاده کنید. در این سررسید یا سالنامه فضاهای خالی زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها به بهترین نحو استفاده کنید، به عنوان مثال می‌توانید محصولات یا خدمات خود را در فضاهای خاص و چشمگیری معرفی کنید که در ذهن مشتری تثبیت شوید.

قیمت طراحی سررسید در مشهد

قیمت طراحی سررسید در مرکز خراسان رضوی با شرکت تخصصی تبلیغات برند میانبر بسیار به صرفه بوده و هر کسب و کاری می‌تواند برای دادن هدیه‌ای به این صورت برای خود برنامه ریزی کند. برای دیدن قیمت دقیق محصولات می‌توانید به صفحه هزینه طراحی سررسید مراجعه کنید.

نوع طراحی
مدت زمان طراحی
تعداد اتود – ویرایش
قیمت – تومان

سررسید رقعی
5 روز
3 – 2
6.000.000

سررسید وزیری
6 روز
4 – 3
7.000.000

سررسید رحلی
4 روز
4 – 3
8.000.000

سررسید جیبی
5 روز
3 – 2
5.000.000

عوامل تاثیرگذار در بهای دیزاین سالنامه در مرکز استان خراسان رضوی

عوامل تاثیرگذار در بهای دیزاین سالنامه در مرکز استان خراسان رضوی به عوامل مختلفی بستگی دارد و برای اطلاع دقیق از قیمت آن بهتر است بدانید که رابطه مستقیمی با بهای دیزاین گرافیک دارد که مهم‌ترین موارد آن در زیر شرح داده شده است:

5/5 - (1 امتیاز)