خدمات طراحی پرچم (Flag design) به معنای طراحی انواع پرچم رومیزی پایه‌دار، پرچم ایستاده، پرچم اهتزاز یا پرچم‌های ملی، پرچم ساحلی و… است. پرچم پارچه‌ای است که یک طراحی‌ روی آن صورت می‌گیرد تا هویت مشخصی را به دیگران معرفی کند و به روش‌هایی مانند تشریفاتی، رومیزی و ساحلی به تولید می‌رسد. برای هر سازمان و شرکتی داشتن پرچم الزامی است چراکه طراحی پرچم مناسب، به کسب و کار شما اعتبار می‌دهد و به ارزش آن می‌افزاید. سفارش طراحی پرچم حرفه‌ای، به کانون تبلیغاتی میانبر اعتماد کنید تا بهترین را با قیمتی پایین‌ به خود هدیه دهید.

سفارش پرچم با طرح دلخواه

برای ساخت پرچم گرافیکی باید ابتدا یک طراح پرچم پیدا کنید تا پرچمی مطابق با انتظارات شما طراحی کند. ما در استودیو میانبر با حضور طراحان گرافیک حرفه‌ای و باتجربه، بهترین خدمات طراحی پرچم برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی را انجام می‌دهیم. اصلی‌ترین کاربرد طراحی پرچم‌ برای شرکت، هویت دادن به آن سازمان و فعالیتش است. احتمالا تاکنون در مراکز دولتی و خصوصی بر روی میز مدیر و سایر کارمندها پرچم‌های زیادی را مشاهده کرد‌ید.

سفارش پرچم با طرح دلخواه می‌تواند در قالب یک ابزار تبلیغاتی نیز صورت بگیرد. برای مثال پرچم‌های ساحلی نوعی از پرچم‌های پایه‌دار هستند که کاربرد اصلی آن‌ها، تبلیغات است. این پرچم‌ها به صورت عمودی در معابر یا مقابل فروشگاه‌ها، مراکز خرید و… نصب می‌شوند. پرچم ساحلی را می‌توانید با طرح، رنگ و سایز دلخواه خود به میانبر سفارش دهید. خدمات طراحی گرافیکی در میانبر با حضور کارشناس ارشد طراحی گرافیک ارائه می‌شوند.

در صورتی که نیاز به لیست قیمت طراحی پرچم دارید همین حالا روی لینک کلیک کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)