طراحی ست اداری در مشهد به معنای دیزاین کردن اقلام ست اداری در شهر پایتخت معنوی ایران است که شامل تقویم، پوستر، کاتالوگ، فولدر و … است. طراح گرافیک ست اداری با مهارت دیزاینی که دارد و با استفاده از نرم افزار های طراحی مانند ایندیزاین، اقلام ست اداری را در بهترین حالت طراحی می‌کند. شرکت تبلیغات میانبر با داشتن سابقه زیاد در زمینه بازاریابی و برندینگ می‌تواند بهترین ست اداری را برای شما تولید کند. طراحی بروشور در مشهد در مدت زمان مناسب را با میانبر داشته باشید.

قیمت طراحی ست اداری در مشهد

قیمت طراحی ست اداری در مشهد از 7 میلیون شروع می‌شود و تا 12 میلیون تومان ادامه می‌یابد. این هزینه برای طراحی تک تک اجزای یک ست اداری مانند سربرگ، دفتریادداشت و … پرداخته می‌شود. بهای طراحی ست اداری به عوامل مختلفی مانند تعداد اجزای ست اداری، سابقه و تجربه گرافیست، سابقه شرکت طراحی کننده و نوع طراحی بستگی دارد. قیمت طراحی ست اداری از قیمت طراحی فولدر و دیگر اجزای ست اداری بیشتر است اما اگر آنها را به صورت تک به تک سفارش دهید این مبلغ بیشتر می‌شود.

نوع طراحی
مدت زمان طراحی – روز
تعداد اتود – ویرایش
قیمت – تومان

پاکت نامه
72-3
6.000.000

کارت ویزیت
42-3
5.000.000
سربرگ
63-3
5.400.000

فولدر
93-4
7.000.000
دفترچه یادداشت
53-4
5.700.000

سررسید
72-4
7.600.000
تقویم
82-4
8.000.000

سفارش طراحی ست اداری در شهر امام رضا(ع)

سفارش طراحی ست اداری در دومین شهر پرجمعیت ایران به روش آنلاین نیز قابل انجام است. به شماره تماسی که در داخل سایت وجود دارد تماس بگیرید تا همکاران ما تمامی نکات طراحی را برای شما توضیح دهند. همچنین می‌توانید فرمی که در داخل سایت وجود دارد را پر کنید تا با شما تماس گرفته شود. سفارش ست اداری از مهم‌ترین اقدامات برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی است که می‌خواهند کار خود را حرفه‌ای ادامه دهند و تبلیغات خود را بهبود بخشند. به همین دلیل توصیه می‌کنیم اگر تا کنون طراحی ست اداری اختصاصی نداشته‌اید، آن را در شرکت میانبر سفارش دهید.

عوامل تاثیر گذار در تعرفه طراحی ست اداری در کلانشهر شمال شرقی ایران

عوامل و ویژگی‌های متفاوتی وجود دارد که در دستمزد دیزاین گرافیکی ست اداری موثر است، در زیر لیست قیمت طراحی ست اداری بر طبق مواردی که متخصص گرافیک مشخص می‌کند آورده شده است.

5/5 - (1 امتیاز)