طراحی بسته بندی مواد شوینده با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین شیوه طراحی را از شرکت طراحی گرافیک حرفه‌ای میانبر بخواهید. در طراحی بسته بندی مواد شوینده استفاده از طرح‌های سفید و مواردی که تمیزی و پاکیزگی را به ذهن مخاطب القا می‌کند، می‌تواند مناسب باشد. در صورتی که نیاز به طراحی برای محصولات شوینده مانند ریکا، مایع دست شویی، مایع ظرف شویی و… دارید کافی است با ما تماس بگیرید.

انواع بسته‌بندی مواد شوینده

قوانین بسته بندی مواد شوینده

با توجه به نیاز انسان برای داشتن محیطی پاکیزه و اهمیت نظافت، مواد شوینده نقش مهمی در زندگی روزمره ایفا می‌کنند. ازاین‌رو افراد همواره به دنبال نوعی باکیفیت از این کالا هستند. معمولا مواد شوینده پرطرفدار، علاوه بر کیفیت بالا بسته‌بندی مطلوبی دارند که در درجه اول توجه مشتری را به خود جلب می‌کنند و به راحتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین بسته‌بندی مواد شوینده بایستی متناسب با نوع آن‌ها انجام شود تا کارایی لازم را ارائه دهد.

بسته‌بندی مواد شوینده همچون دیگر کالاها نیازمند پیروی از اصولی است تا رضایت مشتری را به دست آورد. در ادامه به مهم‌ترین نکات طراحی بسته‌بندی مواد شوینده پرداخته شده است.

قیمت طراحی بسته بندی مواد شوینده

بسته بندی مواد شوینده در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. قیمت دیزاین باکس مواد شوینده حدود 5.000.000 تا 10.000.000 میلیون تومان است. هزینه مذکور به المان‌های مختلفی بستگی دارد.

المان‌های تاثیر گذار بر قیمت:

طراحی بسته بندی محصولات بهداشتی

شرکت طراحی بسته بندی

استودیو میانبر

5/5 - (3 امتیاز)