قیمت طراحی بسته بندی

قیمت طراحی بسته بندی؛ وابسته به نوع بسته بندی می‌تواند متفاوت باشد. هزینه طراحی بسته بندی محصول از 2.000.000 تومان تا 10.000.000 تومان می‌تواند متفاوت باشد. عوامل مختلفی در تعرفه طراحی بسته بندی تاثیرگذار است که از جمله این عوامل می‌توان به شرکت طراحی بسته بندی، شیوه طراحی، اندازه طراحی و… .

بسته بندی فلزی
قیمت طراحی بسته بندی قوطی فلزی

6.000.000 تومان

انواع مدل‌های قیمت گذاری بسته بندی

  1. قیمت بسته‌بندی پایه
  2. تعرفه طراحی بسته‌بندی استاندارد
  3. قیمت طراحی بسته‌بندی حرفه‌ای

قوانین قیمت طراحی بسته بندی

قیمت طراحی بسته‌بندی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. ابعاد و وزن محصول، نوع مواد بسته‌بندی، پیچیدگی طراحی و سطح جزئیات آن و نوع چاپ از جمله این موارد هستند.

همچنین می‌توان به تکنولوژی مورد استفاده برای تولید بسته‌بندی، نوع پوشش و چاپ و بسته‌بندی نهایی نیز اشاره کرد. علاوه بر این موارد، تعیین میزان هزینه برای طراحی بسته‌بندی به سابقه و تجربه شرکت طراحی بسته‌بندی، میزان حرفه‌ای بودن طراح بسته‌بندی و نوع طراحی بسته‌بندی نقش پررنگی در این زمینه دارند.

جنس بسته‌بندی، تیراژ بسته‌بندی و مدت زمان لازم برای طراحی و اجرا هم از عوامل تاثیرگذار بر قیمت طراحی بسته‌بندی محصولات هستند.

بسته‌بندی‌های ساده با طراحی و چاپ ساده و استفاده از مواد ارزانتر می‌توانند با قیمت کمتری طراحی شوند. اما هر اندازه بسته‌بندی‌ها پیچیده‌تر باشند، نیاز به طراحی و چاپ پیشرفته‌تر بوده و طبیعتا استفاده از مواد هم گرانتر است؛ بنابراین قیمت تمام شده بالا می‌رود.

 همچنین اگر طراحی بسته‌بندی برای محصولاتی با تعداد واحدهای تولیدی کم طراحی شود، هزینه بیشتری نسبت به بسته‌بندی‌هایی با تعداد واحدهای بالا خواهد داشت.

عوامل تعیین کننده تعرفه طراحی بسته بندی محصول

تعرفه طراحی بسته بندی نیز همانند تعرفه طراحی گرافیک دارای معیارهای برای قیمت گذاری است که در ادامه آن‌ها را بیان خواهیم کرد.

  • نوع و سبک طراحی بسته

نوع سبک طراحی گرافیکی بسته بندی تاثیر زیادی روی هزینه طراحی بسته بندی محصول دارد، این طرح هرچه پیچیدگی کمتری داشته باشد هزینه ارزان‌تر خواهد بود.

  • شرکت طراح جعبه محصول

شرکت‌های طراحی گرافیک وابسته به میزان تخصص و همچنین سابقه کاری خود پایه هزینه بسته بندی و  طراحی آن را مشخص می‌کنند اگر بخواهید با شرکت گرافیکی سلام گرافیک همکاری داشته باشید احتمالا هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد.

  • پیچیدگی‌های طراحی گرافیک طرح

هر چه طرح پیچیده و سختی بیشتری داشته باشد در اجرا هزینه کار بیشتر خواهد شد، این پیچیدگی می‌تواند در استراکچر بسته بندی، نوع طراحی و… باشد.

  • تعداد سفارش بسته

تعداد سفارش چاپ بسته بندی تاثیر زیادی در قیمت نهایی کار خواهد داشت، هرچه این تعداد بیشتر باشد هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد.

  • اندازه و المان‌های مورد نیاز بسته بندی

بسته بندی که نیاز به تصویر سازی داشته باشد حتما باید هزینه بیشتری را شامل شود، اصولا پس از پرکردن بریف بسته بندی می‌توانید هزینه نهایی را مشاهده کنید.

  • تعداد دفعات ویرایش کار

شرکت‌های مختلف وابسته به هزینه تعداد دفعات ویرایش معدودی را روی پروژه اجرا می‌کنند در استودیو میانبر شما می‌توانید بدون دردسر هر تعداد ویرایش را روی طرح از ما بخواهید.

خدمات طراحی گرافیک

شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر

4.9/5 - (14 امتیاز)