طراحی بسته بندی در تهران

طراحی بسته بندی در تهران با بهترین شیوه و مناسب‌ترین قیمت را از استودیو میانبر بخواهید. بسته بندی کردن محصولات در شهر تهران یکی از راه‌های مناسب و تقریبا ارزان قیمت است که تولید کنندگان و وارد کنندگان محصولات می‌توانند با استفاده از آن فروش چندین و چند برابری را برای محصولات خود به ارمغان بیاورند. استفاده از خدمات شرکت گرافیکی میانبر در شهر تهران موفقیت را برای شما به ارمغان می‌آورد. مزیت‌های مختلفی برای تولیدکنندگان محصول در تهران وجود دارد که پس از بسته بندی کردن کالاها می‌توانند از آن برخوردار شوند، قابلیت افزایش قیمت محصول، بازاریابی ارزان قیمت، فروش بیشتر و… .

 1. فروش بالا
 2. کیفیت بهتر محصول
 3. نگهداری طولانی‌تر محصول
 4. افزایش قیمت

در صورتی که نیاز به خدمات گرافیکی بسته بندی در شهر تهران دارید کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید. 

قیمت طراحی بسته بندی در تهران

بسته بندی در تهران با توجه به وجود مجموعه‌های مجری زیاد دارای تنوع قیمتی بالایی است. مطمئنا یافتن جایی که بتواند این کار را با کیفیت بالا و هزینه مناسب انجام دهد برای تمام متقاضیان مطلوب است.

قیمت طراحی بسته بندی در شهر تهران بین 5.500.000 تومان تا 9.000.000 تومان است. عوامل مختلفی در هزینه بسته بندی تهران تاثیرگذار است که از جمله این موارد:

 • نوع طراحی گرافیکی بسته بندی
 • نمونه کارهای طراح یا شرکت طراح
 • نوع محصول
 • تعداد و تیراژ چاپ
 • کیفیت چاپ

سفارش طراحی بسته بندی در تهران

سفارش دیزاین بسته بندی در تهران از حساسیست خاصی برخوردار است، گرافیست‌های ما با درک درستی از این حساسیت سفارش بسته بندی شما را با دیزاین‌های خاص روز و تعرفه‌های متفاوت انجام می‌دهند. ضمنا طراحی بسته بندی اولیه هم بخشی از خدمات ما است که با فشردن یک کلیک، می‌توانید به آن دست یابی داشته باشید.

شرکت طراحی بسته بندی در تهران

شرکت‌های طراحی بسته بندی‌های مختلفی در تهران وجود دارد که این مورد می‌تواند تولید یک بسته بندی مناسب را برای تولید کنندگان در تهران را دچار چالش کند. این رقابت شدید در شهر تهران باعث شده است که استودیو میانبر، طرح‌های خلاقانه بسته بندی حرفه‌ای را برای محصولات تولیدکنندگان شهر تهران تولید کند.

4.7/5 - (8 امتیاز)

4 پاسخ

 1. شاید جالب باشه براتون ولی من توی یه کشور عربی عدس میفروشم.
  یه بسته بندی فوق لاکچری میخوام براش، اعتماد کنم بهتون یا نه؟

  1. سلام جناب ایمانی عزیز، بله ما کارهای خارجی متعددی انجام دادیم، بچه‌های مشاور خدمتتون تماس می‌گیرند.

  1. بله، بی زحمت به تلگرام شرکت پیام بدین تا براتون نمونه کارها رو ارسال کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *