بسته بندی اولیه به تنها بسته بندی یا لفاف یک محصول گفته می‌‍شود. طراحی بسته بندی اولیه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چراکه این بسته اولین و تنها بسته‌ای است که مصرف کننده با آن مواجه می‌شود به همین خاطر باید در نهایت ظرافت و با رعایت قوانین و استانداردهای بسته بندی طراحی شده باشد.

بسته‌بندی اولیه، اولین لایه محافظتی برای کالا و آخرین بسته‌بندی است که مصرف‌کننده باز می‌کند. در واقع این نوع بسته‌بندی، اولین و آخرین بسته‌بندی برای یک محصول به حساب می‌آید. این نوع بسته‌بندی در تماس مستقیم با محصول قرار دارد و آن را از باکتری‌ها یا ذرات خارجی محافظت می‌کند.

 امروزه دیگر بسته‌بندی اولیه تنها برای حفاظت از محصول استفاده نمی‌شود، بلکه به عنوان ابزاری برای افزایش فروش و همچنین شناخته شدن برند مورد استفاده قرار می‌گیرد. بر همین اساس طراحی بسته‌بندی اولیه باید از بهترین کیفیت برخوردار باشد. پیاده کردن ایده‌های نو و خلاقانه برای این نوع بسته‌بندی باعث می‌شود تا کسب وکار شما بسیار سریع برندینگ شود. بسته‌بندی اولیه یک فرصت بازاریابی بسیار خوبی به وجود می‌آورد. اگر خلاقیت و جذابیت بالایی در پیاده‌سازی به کار برده شود، فروش بسیار بهتری اتفاق می‌افتد. اگر به عنوان یک شرکت زرشک یا زعفران در شهر مشهد فعالیت دارید، باید بدانید که چگونه می‌توان رقبای سرسخت را کنار زد، میانبر می‌تواند با شناخت کافی از سلیقه مشتری و استاندارد طراحی روز شما را به خواسته‌تان برساند. بر همین اساس بسته بندی در مشهد یا هر شهر دیگری را مطابق با سلیقه مشتریان هدف طراحی کرده و می‌توانید روی برندینگ، فروش بالای محصول و قیمت اقتصادی حساب کنید.

ویژگی‌ های بسته بندی اولیه

بسته‌بندی اولیه باکیفیت و مرغوب باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد:

·  عدم انتقال بو و رطوبت به محصول

·  نفوذناپذیری هوا و اکسیژن

·  پیاده کردن خلاقیت و نوآوری در طراحی

·  توانایی تحمل تغییرات دما

·  داشتن صرفه اقتصادی

·  زیبایی و چاپ‌پذیری

سفارش طراحی بسته بندی اولیه

برای سفارش Print بسته بندی اولیه کافیست اطلاعات دقیقی از محصول خود به همکاران ما در آژانس تبلیغاتی میانبر ارائه دهید، طراحان ما داده‌های شما را دریافت کرده و بهترین نتیجه را به شما پیشنهاد می‌دهند. در صورت ادامه همکاری قطعا به چاپ بسته بندی نیاز پیدا خواهید، برای دریافت این خدمت کافیست به لینک مربوطه بروید. قطعا از همکاری با ما برای جذب مشتریان بیشتر خرسند خواهید شد.

دیزاین بسته بندی محصول کاملا سلیقه‌ای است، زیرا امکان دارد بسته بندی با یک شکل و شمایل جدید و جذاب طراحی شود یا این که طرحی بسیار ساده و شیک داشته باشد بر همین اساس دستمزد طراحی بسته بندی نیز متفاوت است و بستگی به سختی و آسانی طرح دارد. سفارش خدمات گرافیکی توسط تیم خوش ذوق میانبر انجام می‌شود.

شرکت‌های طراحی بسته بندی اولیه زیادی در ایران وجود دارد، اما تجربه و میزان موفقیت سطح و Level هر شرکت را بیان می‌کند، ما می‌توانیم به عنوان یک شرکت بسته‌بندی تراز در ایران و به خصوص بسته بندی در تهران شما را به نیازتان برسانیم و تضمین موفقیت شما را در بین رقبا بدهیم.

شرکت دیجیتال میانبر

5/5 - (4 امتیاز)

9 پاسخ

  1. من محصولم زعفرونه با وجود رقبای سرسختی مثل سحرخیز و قائنات و… شما راهکاری دارین که بتونم متفاوت‌تر بنظر بیام یا مثلا مشتری جلب محصول من شه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *