صابون نوعی شوینده و جزو اقلام آرایشی و بهداشتی محسوب می‌شود که چگونگی طراحی بسته بندی آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. طراحی بسته بندی صابون به معنای ساخت جعبه صابون یا کارتن صابون است. صابون تکی نیز به بسته بندی نیاز دارد. همان طور که به احتمال بسیار زیاد در فروشگاه‌ها دیده‌اید، صابون‌ها یا به صورت تکی یا به صورت کارتنی به فروش می‌رسند. برای صابون تکی نیز می‌توان بسته بندی کارتنی یا کاغذی طراحی کرد. برخی از صابون‌ها مانند صابون گلنار با جعبه مقوایی به فروش می‌رسند درحایل که صابونی مانند صابون عروس را معمولا با بسته بندی های کاغذی دیده‌اید. تصمیم گیری برای انتخاب دیزاین بسته بندی دارویی و بهداشتی بیش از هر چیزی به نوع محصول بستگی دارد.

اگر نیاز به خدمات طراحی گرافیکی دارید، از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان بسته بندی ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ میانبر تماس بگیرید.

قیمت طراحی بسته بندی صابون

صابون از جمله لوازم بهداشتی است که تمام قشر جامعه از آن استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل باید قیمت به صرفه‌ای داشته باشد. قیمت طراحی بسته بندی صابون حدود 7.000.000 تومان است. قیمت گفته شده حدودی است و به پارامتر‌های به کار رفته در پروژه مانند جنس جعبه صابون، مدل جعبه، نمونه کار‌های طراح و… بستگی دارد.

5/5 - (2 امتیاز)