طراحی بسته بندی دستمال کاغذی با کیفیت عالی و قیمت مناسب را از شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر بخواهید. در طراحی و ساخت جعبه دستمال کاغذی توجه کردن به طرح روی بسته از اهمیت بالایی برخوردار است. طرح روی جعبه دستمال کاغذی عموما طرح‌های لطیف و در بردارنده تمیزی باید باشد. در صورتی که نیاز به ساخت بسته بندی دستمال کاغذی دارید کافی است همین حالا با استودیو دیجیتال میانبر تماس حاصل کنید.

انواع بسته بندی دستمال کاغذی

قوانین بسته بندی دستمال کاغذی

در این نوع بسته‌بندی از کارتون یا مقواهای باکیفیت دولایه و سه‌لایه استفاده می‌شود تا علاوه بر حفظ بهداشت برگه‌های دستمال، از آن در برابر میکروب و رطوبت محافظت کنند. همچنین این نوع بسته‌بندی قابل بازیافت بوده و به محیط زیست آسیب کمتری می‌رساند. انواع بسته‌بندی دستمال کاغذی به‌صورت جعبه‌ای، در طرح‌های مختلف مربعی، مسطیلی، مثلثی و حتی هرمی تولید می‌شوند که هر یک برای مکان‌های مخصوص همچون در خودرو، پذیرایی، هتل و ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرند.

از محبوب‌ترین نوع بسته‌بندی دستمال کاغذی در بازار، می‌توان به دستمال کاغذی‌هایی با بسته‌بندی نایلونی اشاره کرد که علاوه بر جلب رضایت مشتری، بسیار مقرون به صرفه هستند. این نوع بسته‌بندی از برگه‌های دستمال کاغذی در برابر رطوبت، آب و میکروب محافظت می‌کند و به افراد این امکان را می‌دهد تا با حفظ بهداشت از آن در جایگاه‌های دستمال کاغذی مخصوص خود استفاده کنند.

طراحی بسته‌بندی دستمال کاغذی از جمله فاکتورهایی است که توجه مشتری را به خود جلب می‌کند. ازاین‌رو باید خلاقانه و متناسب با سلیقه‌های متفاوت انجام گیرد. همچنین در طراحی و چاپ این محصول باید اطلاعات مورد نیاز کالا نیز به‌صورت مشخص و با جزئیات قید شود. توجه داشته باشید که هر چه متریال بکاررفته در بسته‌بندی دستمال کاغذی مرغوب‌تر باشد، کیفیت چاپ و ظاهر بهتری را ارائه می‌دهد.

قیمت طراحی بسته بندی دستمال کاغذی

دستمال کاغذی از محصولات بهداشتی است و هزینه طراحی بسته بندی دستمال کاغذی از رنج قیمتی 6.000.000 الی 9.000.000 تومان است.

هزینه ذکر شده تقریبی استو به مسائل مختلفی بستگی دارد.

طراحی بسته بندی دارویی

شرکت بسته بندی

شرکت گرافیک

4.7/5 - (4 امتیاز)