طراحی پاکت آزمایشگاهی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ قیمت در شرکت تبلیغات میانبر. پاکت‌های آزمایشگاهی اگر به خوبی طراحی و دیزاین شوند می‌توانند راهی باشند که آزمایشگاه و مرکز بهداشت به خوبی دیده شود و به نوعی یک تبلیغات خاموش برای برند خواهند بود. برای دریافت خدمات گرافیک حرفه‌ای در زمینه پاکت‌های مورد نیاز برای آزمایشگاه کافی است با ما تماس بگیرید.

طراحی پاکت آزمایشگاهی (Laboratory envelope design) به معنای ساخت یک پاکت کاربردی و شیک برای ارائه جواب آزمایش‌های پزشکی از سوی مراکز آزمایشگاهی است. طراحی پاکت برای آزمایشگاه یکی از انواع خدمات طراحی گرافیک است که می‌تواند به بخشی از هویت بصری یک مرکز آزمایشگاهی تبدیل شود. برای ارائه جواب آزمایش به بیماران از پاکتی با پنجره استفاده می‌شود تا نام و فامیلی مراجعه کننده از آن دیده شود. در این پاکت نتیجه نهایی آزمایش قرار می‌گیرد که به آن پاکت آزمایشگاهی می‌گویند. در استودیو میانبر، نمونه پاکت آزمایشگاهی به صورت حرفه‌ای و نوین طراحی شده است. همچنین پاکت آزمایشگاهی وظیفه محافظت از برگه‌های آزمایشگاهی را دارد بنابراین در طراحی باید به جنس و متریال آن توجه کرد به گونه‌ای که ضدآب و سخت باشد.

طراحی انواع پاکت آزمایش

ساخت پاکت برای قرار دادن جواب آزمایش در آن می‌تواند با سبک‌های متفاوتی صورت بگیرد. طراحی متفاوت سبب می‌شود که مرکز آزمایشگاهی شما در نگاه افراد یک مرکز حرفه‌ای جلوه کند. این روزها جوابدهی آزمایشگاه ها به شکلی متفاوت از گذشته صورت می‌گیرد. در سال‌های گذشته آزمایشگاه‌ها جواب آزمایش‌ها را در کاور و پاکت‌هایی ساده و بدون طراحی خاص به دست مراجعه‌کننده می‌دادند؛ درحالی‌که امروز شاهد رقابت آزمایشگاه‌ها در نحوه جوابدهی آزمایشگاه هستیم. اغلب مراکز سعی می‌کنند با طراحی پاکت جواب توجه شمار بیشتری از افراد را به سوی خود جلب کنند.

سفارش طراحی پاکت آزمایشگاهی

برای ثبت سفارش طراحی و دیزاین پاکت آزمایشگاهی کافی است همین حالا با شماره‌های موجود در وب سایت میانبر تماس حاصل کنید. پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از ثبت سفارش ساخت پاکت آزمایشگاهی، در رابطه با قیمت طراحی پاکت آزمایشگاهی اطلاعات کافی بدست آورید.

5/5 - (2 امتیاز)