طراحی پرونده پزشکی

طراحی پرونده پزشکی یا پرونده بیمار یکی از خدمات کانون تبلیغاتی میانبر است. طراحی پرونده پزشکی یک فرایند مهم است که برای نگهداری و مدیریت اطلاعات پزشکی بیماران استفاده می‌شود. در طراحی این پرونده‌ها باید به چند نکته مهم توجه کرد:

۱. انتخاب فرمت مناسب: پرونده‌های پزشکی می‌توانند به صورت الکترونیکی (پرونده الکترونیکی) و یا فیزیکی (پرونده کاغذی) باشند. در هر دو حالت باید فرمت مناسبی را انتخاب کرد که امکان مرتب سازی و جستجوی اطلاعات را فراهم کند.

۲. برچسب‌گذاری و نام‌گذاری مناسب: هر قسمت از پرونده پزشکی باید با یک برچسب یا نام استاندارد مشخص شود تا در صورت نیاز به استفاده و یا به روزرسانی مجدد، به سرعت قابل شناسایی شوند. 

برای ارتباط با استودیو طراحی گرافیک میانبر با ما تماس بگیرید.

سفارش طراحی پرونده پزشکی

برای ثبت سفارش طراحی پرونده پزشکی کافی است از طریق فرم ثبت سفارش گرافیک شرکت میانبر، اقدام به ثبت سفارش ساخت پرونده پزشکی بیمار کنید. همچنین می‌توانید از طریق تماس تلفنی در رابطه با قیمت طراحی پرونده پزشکی اطلاعات کافی بدست آورید.

طراح پرونده پزشکی

طراح پرونده پزشکی فردی است که از نرم افزار های فتوشاپ، کورل و… استفاده می‌کند تا طرح مناسبی را برای پرونده پزشکی ایجاد کند. طراح پرونده پزشکی می‌تواند با به کار گیری دانش طراحی گرافیکی تمام انواع پرونده های پزشکی مانند برگ دستورات پزشک یا برگ گزارش رادیولوژی را به خوبی دیزاین کند. 

نکات مهم انتخاب طراح پرونده پزشکی

طراحی پرونده پزشکی کار مهمی است که باید به درستی انجام شود و برای این موضوع در انتخاب طراح دقت کنید. ویژگی های طراح پرونده پزشکی خوب شامل این موارد هستند:

  • طراحی پرونده پزشکی به طوری که اطلاعات لازم را بشود در آن وارد کرد
  • داشتن نمونه کار باکیفیت
  • سابقه مفید در طراحی گرافیکی
  • آشنایی با تایپوگرافی

طراحی پاکت آزمایشگاهی

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *