طراحی استند یکی از خدمات گرافیکی و به معنای طراحی بنر تبلیغاتی است که بر روی یک پایه یا استند ایستاده و عمودی نصب می‌شود. طراحی استند مناسب‌ترین گزینه تبلیغاتی برای محیط‌هایی چون نمایشگاه‌ها، مراکز خرید، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و… است. محتوای تبلیغاتی این استندها اگر به خوبی طراحی شده باشد، به راحتی می‌تواند توجه افراد و عابرین را به خود جلب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌به طراحی استند نمایشگاهی در استودیو گرافیک میانبر با ما تماس بگیرید.

سفارش دیزاین استند

سفارش طراحی استند با اعلام از طریق تماس تلفنی قابل ثبت است و در اسرع وقت نسبت به آنالیز درخواست شما اقدام کرده و این گونه نسبت به تایید سریع سفارش طراحی استند اقدام می‌کنیم تا بهترین محصول با کمترین قیمت طراحی استند را برای شما آماده کنیم.

طراح استند

طراح استند، وظیفه دیزاین استندهای تبلیغاتی را دارد و باید آن را به شیوه‌ای طراحی کند که توجه مخاطبین آن حوزه به استند جلب شود. طراح استند، با کار با ابزارهای گرافیکی مانند ایلاستریتور و فتوشاپ آشنایی خوبی دارد. معمولا طراحان استند موفق، سلیقه و خلاقیت بالایی دارند تا بتوانند به کمک آن، stand های بهتری خلق کنند. دیزاینر استند مانند طراح استرابورد وابسته به مهارت‌های خود می‌تواند درآمد بالایی کسب کند اما این کار نیازمند یادگیری و نوآوری است تا به طراحی‌های موثر موجب شود.

نکات مهم انتخاب طراح استند

نکات قابل توجهی در انتخاب طراح استند وجود دارد که اگر طراح آن را داشته باشد، فردی مناسب است برای این که طراحی استند خود را به او بسپارید یا آن شخص را در شرکت استخدام کنید. اصول مهم انتخاب طراح استند را در بخش زیر بیان می‌کنیم:

  • داشتن نمونه کارهای قوی تا هنر او به نمایش گذاشته شود.
  • مهارت‌ کافی در کاربا ابزارهای دیزاین
  • سابقه کار بالا؛ الزامی نیست اما قابل توجه است.
  • داشتن خلاقیت

این ویژاگی‌ها تا حدودی برای طراح آگهی نیز صادق است.

4.7/5 - (3 امتیاز)