طراحی تندیس در مشهد به معنای دیزاین کردن نشانی است که برای تقدیر از یک کسب و کار یا تجلیل از یک فرد در سومین شهر پهناور ایران انجام می‌شود. طراحی تندیس با نرم افزار ایندیزاین انجام می‌شود و برای دیزاین موفق تندیس باید از مهارت طراحی گرافیکی استفاده کرد. تیم گرافیست میانبر با ارائه ایده های خلاقانه و متناسب با هدف تولید تندیس، اقدام به طراحی آن می‌کند.

قیمت طراحی تندیس در مشهد

قیمت طراحی تندیس در شهر مشهد از 1 تا 3 میلیون تومان است. این هزینه برای طراحی تمام اجزای تندیس به شرکت طراحی کننده پرداخت می‌شود. البته تندیس‌ها انواع مختلفی دارند که قیمت هر کدام با دیگری متفاوت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نرخ طراحی تندیس با پشتیبانان میانبر تماس بگیرید.

نوع طراحی
مدت زمان طراحی
تعداد اتود – ویرایش
قیمت – تومان

تندیس پلکسی گلس
7 روز
3 – 2
12.000.000

تندیس حجمی
5 روز
4 – 3
14.000.000

تندیس کریستال
6 روز
3 – 2
10.000.000

عوامل تاثیرگذار در تعرفه طراحی تندیس در کلانشهر خراسان رضوی

عوامل تاثیرگذار در تعرفه طراحی تندیس در کلانشهر خراسان رضوی بسیار مختلف است، این مقوله وابستگی زیادی به نرخ طراحی گرافیک دارد و شامل موارد زیر است:

سفارش طراحی تندیس در شهر امام رضا (ع)

سفارش طراحی تندیس در مشهد به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود. برای ثبت سفارش و آشنایی با روند آن، تنها لازم است با شماره‌ای که در داخل وبسایت قرار دارد تماس بگیرید تا کارشناسان ما تمامی اصول را برایتان شرح دهند. برای گرفتن وقت برای ثبت سفارش تندیس نیز با همان شماره تماس بگیرید. طراحی ست اداری در مشهد همراه با عالی ترین کیفیت را در سایت ما ثبت سفارش کنید.

شرکت طراحی تندیس در مشهد

شرکت طراحی تندیس در مشهد، باید شرکتی با تجربه و متخصص در حوزه طراحی تندیس باشد تا بتواند کار را به خوبی اجرا کند. میانبر با دارا بودن بهترین گرافیست‌های تندیس یکی از برترین شرکت‌های طراحی برای شماست.

مشاوره طراحی تندیس در پایتخت معنوی ایران

مشاوره طراحی تندیس مشهد با شرکت میانبر به صورت رایگان وجود دارد. اگر مطمئن نیستید کدام نوع تندیس مناسب شماست یا جدیدترین نوع تندیس بازار کدام است، با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آنان شما را به طور کامل راهنمایی کنند. مشاوره طراحی تمبر نیز به همین ترتیب شکل می‌گیرد.

انواع طراحی تندیس در کلان شهر شمال شرق ایران

انواع دیزاین تندیس در مشهد که به فراوانی دیده می‌شود به شرح ذیل است:

تمامی تندیس‌های گفته شده در دومین شهر پرجمعیت ایران نیز طراحی می‌شود.

5/5 - (2 امتیاز)