طراحی پوشاک و لباس فرایندی است که طی آن طرح‌هایی خلاقانه و نوآورانه برای افزایش فروش بر روی پوشاک و لباس چاپ می‌شود. طراحی پوشاک باید متناسب با مد روز و تکنیک‌های دیزاین گرافیک باشد. اگر یک تولیدکننده پوشاک هستید و می‌خواهید طرحی اختصاصی بر روی تولیدات خود چاپ کنید، برای طراحی آن می‌توانید از یک تیم طراحی گرافیک و خدمات طراحی گرافیک کمک بگیرید. اگر به دنبال یک تیم طراحی حرفه ای می‌گردید، ما در آژانس میانبر به شما کمک می‌کنیم.

سفارش طراحی پوشاک و لباس

سفارش طراحی پوشاک و لباس را در استودیو میانبر انجام دهید تا علاوه بر تحویل طراحی باکیفیت، از پشتیبانی قوی برخوردار شوید. می‌توانید ثبت سفارش را به آسانی از طریق فرمی که در وبسایت وجود دارد انجام دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. با سفارش طراحی از میانبر نیازی نیست نگران هزینه طراحی لباس باشید چراکه انجام دیزاین باکیفیت همراه با قیمت عادلانه از شعارهای ما است.

طراح پوشاک و لباس

طراح پوشاک و لباس که به عنوان طراح مد هم شناخته می‌شود؛ هنر استفاده از طراحی، زیبایی‌شناسی (حسّیک) یا زیبایی طبیعی برای خلق پوشاک و زیورآلات را دارا است. طراح پوشاک و لباس، لباسی طراحی می‌کند که تابعی از زیبایی و دل‌انگیزی باشد. این فرد با هوش بالایی که دارد، تشخیص می‌دهد که هر لباس چه نوع مخاطبی را شامل می‌شود و در چه موقعیتی استفاده خواهد شد. مثلا طراحی لباس که در موقعیت‌های متفاوتی ممکن است استفاده شود با طراحی لباس کار که مخصوص مکان کار است، بسیار تفاوت دارد. همچنین با مواردی همچون با طراحی لباس فرم اداری هم تفاوت‌های فاحشی خواهد داشت.

نکات مهم انتخاب طراح پوشاک و لباس

اگر می‌خواهید یک طراح لباس را انتخاب کنید، باید ابتدا تخصص و نمونه کار طراحی لباس این فرد را در ابتدا چک کنید، اگر باب میل بود و نمونه‌های موفقی در این راستا داشت؛ سپس می‌توانید به فاکتور دوم که قیمت طراحی لباس است رجوع کنید و آن را مورد بررسی قرار دهید. معمولا تخصص یک فرد حرفه‌ای در حوزه طراحی پوشاک و لباس به طراحی لباس منتهی نشده و مواردی مانند کفش و لوازم جانبی را هم پوشش می‌دهد. این فرد باید بتواند طرح‌ها را در ابتدا ترسیم کرده و سپس درمرحله دوم پارچه‌ها و الگوها را مطابق با طرح کشیده شده انتخاب کند. در پایان هم دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه ساخت محصولاتی که طراحی می‌کنند ارائه می‌دهند.

5/5 - (2 امتیاز)