کارگاه آموزش گرافیک و فتوشاپ در مشهد

همه شما که به حوزه گرافیک و فعالیت در آن علاقه مندید به کارگاه 3 ماه آموزش گرافیک و فتوشاپ در مشهد که توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر برگذار می‌شود، دعوت شده اید! اگر دوست دارید که در زمینه گرافیک فعالیت کنید و به صورت اصولی آموزش ببینید کافی است همین حالا با همکاران ما در میانبر تماس بگیرید و این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

حضور در دوره گرافیک استودیو میانبر

چرا شرکت در دوره‌های آموزشی گرافیک میانبر را توصیه میکنیم؟! یکی از اهداف برگزاری این دوره ها تربیت نیروهای علاقه مند به این حوزه و در نهایت حضور در بازار کار به قالب یک متخصص است. ما در این کارگاه علاوه بر نکات پایه ای و مهم تجربیات خود را که طی انجام پروژه های متعدد بدست آمده است را در اختیارتان میگذاریم. 

در کارگاه آموزشی گرافیک میانبر که به صورت هفتگی و یک دوره 3 ماهه برگزار میشود شما مهارت کار با اصلی ترین ابزار گرافیک یعنی نرم افزار فتوشاپ را بدست خواهید آورد.

اگر در دوره‌های مختلفی از گرافیک شرکت کرده‌اید و نتیجه دلخواه نصیب‌تان نشده است این فرصت را از دست ندهید و با تماس بگیرید.

از مجله میانبر دیدن فرمایید
00
از مجله میانبر دیدن فرمایید
00
از مجله میانبر دیدن فرمایید
00
از مجله میانبر دیدن فرمایید
00
دوره گرافیک

چرا شرکت در دوره گرافیک

استدیو دیجیتال مارکتینگ میانبر با بهره‌گیری از تیمی متخصص در زمینه طراحی گرافیک قصد دارد دوره های جامعی را برگزار کند. و در حال حاضر قصد دارد با برگزاری دوره ای رایگان؛ تمام سرفصل‌ها را به صورت صفر تا صدی برای شما شرح دهد.

سرفصل های دوره گرافیک

ماه اول آموزش مبانی و اصول گرافیک

0

ماه دوم آموزش نرم افزارهای فتوشاپ و ایلاستریتور

0

ماه سوم آموزش صفرتاصد اجرای یک پروژه

0

آزاده مومنی

کارشناس گرافیک و طراحی گرافیک در استدیو دیجیتال مارکتینگ میانبر با 3 سال سابقه در حوزه طراحی گرافیک. متخصص طراحی لوگو و طراحی بسته بندی.

مجتبی ملاکی

مدیر دپارتمان طراحی گرافیک استدیو خلاق میانبر،با بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی گرافیک. مدیر و موسس شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک.

چه کسانی تدریس دوره گرافیک را بر عهده دارند؟

با مدرسان دوره گرافیک

مهم ترین عوامل انتخاب و تمایز دوره های مختلف آموزشی علاوه سرفصل های گفته شده، مدرسین دوره است. ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر تلاش کرده‌ایم در اولین حضوری طراحی گرافیک از مدرسان با سابقه و حرفه ای در حوزه گرافیک استفاده کنیم.

در این کارگاه که یک دوره کامل و جامع است به صورت صفر تا صدی از مبانی و اصول اولیه گرافیک گرفته تا آموزش روند یک پروژه اجرایی گفته می‌شود. لازم به یادآوری است که مدرسان در این دوره تجربه کار و پیاده سازی پروژه‌های متعددی در حوزه طراحی گرافیک هم‌مانند طراحی لوگو، طراحی بسته بندی و غیره را در تعداد بیش از 100 مورد را دارند. 

چند آمار از دوره گرافیک

+100
شرکت کننده
+10
دوره برگزار شده
+300
متقاضی
100%
رضایت شرکت کنندگان
ثبت نام در دوره گرافیک و فتوشاپ!
نظرات شرکت کنندگان دوره‌های قبلی
می‌دانید شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی چه گفته‌اند؟
شرکت کننده دوره اول
نازنین صالحی

با اینکه در رشته گرافیک تحصیل کردم اما به دنبال دوره جامعی بودم که مفاهیم گرافیک را به صورت کاربردی تدریس کنند و به چگونگی انجام یک پروژه اجرایی را اشاره کنند، دوره بسیار مفید و کاملی بود. ممنونم.

شرکت کننده دوره اول
محمد قربانی

تجربه و تخصص بالای مدرسین در دوره باعث شد که به صورت کامل اصول گرافیک و یاد بگیرم و بتونم اولین پروژه گرافیکی خودم و به صورت آزاد بگیرم. واقعا ممنون و خداقوت.

شرکت کننده دوره اول
مهدیه صیدی

بعد از شرکت در دوره طراحی گرافیک شرکت میانبر و رسیدن به سطح مورد تایید؛ در حال حاضر در شرکت مشغول به کار شدم و در حال گذراندن دوره کارآموزی هستم.

اگر خواهان شرکت در دومین دوره طراحی گرافیک در شهر مشهد به صورت حضوری هستید. همین حالا برای ثبت نام از طریق شماره 09355054580 اقدام نمایید.

شرکت در این دوره برای عموم آزاد است. در این دوره به صورت رایگان دو ابزار تخصصی طراحی گرافیک را آموزش می‌دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.