کارگاه آموزش فتوشاپ در مشهد

کارگاه آموزش فتوشاپ در مشهد را همین حالا ثبت نام کنید. در این دوره آموزش فتوشاپ که توسط استودیو میانبر برگذار می‌شود به مباحث حرفه‌ای طراحی گرافیک می‌پردازیم. همه شما که به حوزه گرافیک و فعالیت در آن علاقه مندید به کارگاه 3 ماه آموزش گرافیک و فتوشاپ در مشهد که توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر برگذار می‌شود، دعوت شده اید! اگر دوست دارید که در زمینه گرافیک فعالیت کنید و به صورت اصولی آموزش ببینید کافی است همین حالا با همکاران ما در میانبر تماس بگیرید و این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

graphic-course-first

حضور در دوره گرافیک استودیو میانبر

چرا شرکت در دوره‌های آموزشی گرافیک میانبر را توصیه میکنیم؟! یکی از اهداف برگزاری این دوره ها تربیت نیروهای علاقه مند به این حوزه و در نهایت حضور در بازار کار به قالب یک متخصص است. ما در این کارگاه علاوه بر نکات پایه ای و مهم تجربیات خود را که طی انجام پروژه های متعدد بدست آمده است را در اختیارتان میگذاریم. 

در کارگاه آموزشی گرافیک میانبر که به صورت هفتگی و یک دوره 3 ماهه برگزار میشود شما مهارت کار با اصلی ترین ابزار گرافیک یعنی نرم افزار فتوشاپ را بدست خواهید آورد.

اگر در دوره‌های مختلفی از گرافیک شرکت کرده‌اید و نتیجه دلخواه نصیب‌تان نشده است این فرصت را از دست ندهید و با تماس بگیرید.

از مجله میانبر دیدن فرمایید
00
از مجله میانبر دیدن فرمایید
00
از مجله میانبر دیدن فرمایید
00
از مجله میانبر دیدن فرمایید
00
دوره گرافیک

چرا شرکت در دوره گرافیک

استدیو دیجیتال مارکتینگ میانبر با بهره‌گیری از تیمی متخصص در زمینه طراحی گرافیک قصد دارد دوره های جامعی را برگزار کند. و در حال حاضر قصد دارد با برگزاری دوره ای رایگان؛ تمام سرفصل‌ها را به صورت صفر تا صدی برای شما شرح دهد.

tableofcontent

سرفصل های دوره گرافیک

فصول اول تا سوم
 •  آشنایی با مفاهیم تئوری اولیه
 •  Image Size & Canvas Size
 •  آشنایی با ابزارهای Selection
فصول چهارم تا ششم
 •  Painting Tools & Gradient
 •  آشنایی با ابزار و امکانات ویرایش تصویر
 •  Mask
فصول هفتم تا دهم
 •  ترسیمات برداری و متن
 •  Smart Layer
 •  Layer Style
 •  جمع‌بندی

آزاده مومنی

کارشناس گرافیک و طراحی گرافیک در استدیو دیجیتال مارکتینگ میانبر با 3 سال سابقه در حوزه طراحی گرافیک. متخصص طراحی لوگو و طراحی بسته بندی.

مجتبی ملاکی

مدیر دپارتمان طراحی گرافیک استدیو خلاق میانبر،با بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی گرافیک. مدیر و موسس شرکت طراحی گرافیک سلام گرافیک.

چه کسانی تدریس دوره گرافیک را بر عهده دارند؟

مدرسان دوره فتوشاپ در شهر مشهد 

مهم ترین عوامل انتخاب و تمایز دوره های مختلف آموزشی علاوه سرفصل های گفته شده، مدرسین دوره است. ما در شرکت دیجیتال مارکتینگ میانبر تلاش کرده‌ایم در اولین حضوری طراحی گرافیک از مدرسان با سابقه و حرفه ای در حوزه گرافیک استفاده کنیم.

در این کارگاه که یک دوره کامل و جامع است به صورت صفر تا صدی از مبانی و اصول اولیه گرافیک گرفته تا آموزش روند یک پروژه اجرایی گفته می‌شود. لازم به یادآوری است که مدرسان در این دوره تجربه کار و پیاده سازی پروژه‌های متعددی در حوزه طراحی گرافیک هم‌مانند طراحی لوگو، طراحی بسته بندی و غیره را در تعداد بیش از 100 مورد را دارند. 

ثبت نام در کارگاه آموزش فتوشاپ

0

چند نمونه از طرح های هنرجویان دوره فتوشاپ حرفه‌ای

اساتید دوره گرافیک استودیو میانبر، درباره آن چه میگویند؟

چرا شرکت در دوره‌های آموزشی گرافیک میانبر را توصیه میکنیم؟! یکی از اهداف برگزاری این دوره ها تربیت نیروهای علاقه مند به این حوزه و در نهایت حضور در بازار کار به قالب یک متخصص است. ما در این کارگاه علاوه بر نکات پایه ای و مهم تجربیات خود را که طی انجام پروژه های متعدد بدست آمده است را در اختیارتان میگذاریم. 

ثبت نام در کارگاه آموزش فتوشاپ

0

Statistic2

چند آمار از دوره فتوشاپ حرفه‌ای

+100
شرکت کننده
+10
دوره برگزار شده
+300
متقاضی
100%
رضایت شرکت کنندگان
ثبت نام در دوره گرافیک و فتوشاپ!
signup
نظرات شرکت کنندگان دوره‌های قبلی
می‌دانید شرکت کنندگان در دوره‌های قبلی چه گفته‌اند؟
شرکت کننده دوره اول
نازنین صالحی

با اینکه در رشته گرافیک تحصیل کردم اما به دنبال دوره جامعی بودم که مفاهیم گرافیک را به صورت کاربردی تدریس کنند و به چگونگی انجام یک پروژه اجرایی را اشاره کنند، دوره بسیار مفید و کاملی بود. ممنونم.

شرکت کننده دوره اول
محمد قربانی

تجربه و تخصص بالای مدرسین در دوره باعث شد که به صورت کامل اصول گرافیک و یاد بگیرم و بتونم اولین پروژه گرافیکی خودم و به صورت آزاد بگیرم. واقعا ممنون و خداقوت.

شرکت کننده دوره اول
مهدیه صیدی

بعد از شرکت در دوره طراحی گرافیک شرکت میانبر و رسیدن به سطح مورد تایید؛ در حال حاضر در شرکت مشغول به کار شدم و در حال گذراندن دوره کارآموزی هستم.

This is a portrait of a study group at work with a laptop.

اگر خواهان شرکت در دومین دوره طراحی گرافیک در شهر مشهد به صورت حضوری هستید. همین حالا برای ثبت نام از طریق شماره 09355054580 اقدام نمایید.

شرکت در این دوره برای عموم آزاد است. در این دوره به صورت رایگان دو ابزار تخصصی طراحی گرافیک را آموزش می‌دهیم.

کارگاه آموزش فتوشاپ

یادگیری و آموزش دیدن فتوشاپ ممکن است در ابتدا کمی برای شما چالش‌برانگیز باشد. به‌خصوص زمانی که با چنین ابزارهایی کارنکرده باشید. اما با شرکت در کارگاه آموزش فتوشاپ، می‌توانید سختی را گام‌به‌گام و با کمک استادان فتوشاپ کنار بزنید. با شرکت در کارگاه آموزشی فتوشاپ می‌توانید طراحی‌های حرفه‌ای را پیاده‌سازی کنید. یادگیری فتوشاپ به شما کمک می‌کند تا در حوزه‌های طراحی تصویرسازی، طراحی گرافیک، طراحی هویت بصری، طراحی بسته‌بندی، طراحی لوگو و … حرفی برای گفتن داشته باشید.

کارگاه آموزش فتوشاپ از مبتدی تا پیشرفته

 برای شرکت در کارگاه آموزش فتوشاپ استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر نیازی به پیش‌نیاز ندارید. کارگاه آموزش فتوشاپ به زبان ساده برگزار می‌شود و هیچ چالشی در رفع سؤال‌های ابتدایی خود نخواهید داشت. یک کارگاه نمی‌تواند آموزش ۰ تا ۱۰۰ فتوشاپ را به شما بدهد. استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر در دوره آموزشی خود، قصد دارد   آموزش 3d فتوشاپ را به کاراموزان بدهد. آموزش فتوشاپ با لپ‌تاپ طبیعتاً راحت‌تر خواهد بود. به دلیل توانایی حمل لپ‌تاپ و انجام تمرین فتوشاپ در محل آموزش، شاید آموزش فتوشاپ با کامپیوتر کمی سخت‌تر باشد. آموزش فتوشاپ ۲۰۲۲ در مجموعه استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر باکیفیت بالا برگزار می‌شود. این آموزش فتوشاپ از پایه است و صرفاً شناخت ابزار نیست.

آموزش فتوشاپ حرفه‌ای نیاز به زمان دارد و باید با تمرین‌های متعدد خود را  به سمت بازار کار بکشانید. مجتبی ملاکی کارشناس طراحی گرافیک مجموعه استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر و مدیر بخش گرافیک استودیو میانبر قصد دارد دوره آموزش فتوشاپ در مشهد طی ۲ ماه به‌صورت حضوری برگزار کند. قیمت این دوره ۸۵۰ هزار تومان است که آموزش فتوشاپ گام‌به‌گام صورت می‌گیرد. آموزش گام‌به‌گام فتوشاپ موجب تسلط شما بر روی هر موضوع می‌شود. تدریس کارگاه آموزش فتوشاپ استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر توسط جناب آقای مجتبی ملاکی و خانم آزاده مؤمنی صورت می‌گیرد.

یادگیری و آموزش فتوشاپ ساده است و نیاز به تمرین و انجام پروژه‌های مختلف و خلاقیت دارد. طراحی بسته‌بندی، طراحی گرافیک یا طراحی لوگو نیاز به ذهن خلاق دارد.

خرید دوره آموزش فتوشاپ مقدماتی و پیشرفته

خرید جامع‌ترین دوره آموزش فتوشاپ نیاز به تکرار و تمرین دارد و تنها با خرید جزوه آموزش فتوشاپ یا خرید پکیج کامل آموزش فتوشاپ چیزی عاید شما نخواهد شد. برخی از افراد با خرید دوره‌های آموزش فتوشاپ عملکرد خوبی نخواهند داشت و باید در کارگاه آموزش فتوشاپ حضوری شرکت کنند. کارگاه آموزش فتوشاپ حضوری حرفه‌ای‌تر است و مباحث واضح‌تر به ذهن شما می‌نشیند. استاد در مقابل شماست و سؤالات شما را در لحظه پاسخ می‌دهد. کلاس آموزش فتوشاپ در مشهد برگزار می‌شود که فتوشاپ را به زبان ساده و به‌صورت حضوری و آنلاین به شما آموزش می‌دهند.

موضوعات کارگاه آموزش فتوشاپ

سرفصل‌های دوره آموزش فتوشاپ استودیو میانبر در ۱۰ فصل به شما ارائه می‌شود. هرکدام از این عناوین دوره گرافیک فتوشاپ شامل مباحثی کاربردی و مهم است. برای مثال در فصول اولیه دوره جامع فتوشاپ مباحثی از جمله، آشنایی مفاهیم اولیه، سایز تصاویر و ابزارهای مختلف آموزش داده می‌شود. در فصول چهار تا شش دوره فتوشاپ، وارد مباحث ماسک، ویرایش تصاویر و پیاده‌سازی Painting Tools است. فصول هفتم تا دهم کلاس حضوری آموزش فتوشاپ، به توصیف مباحثی از جمله ترسیمات، لایه هوشمند، لایه استایل و جمع‌بندی‌های کلی می‌رسیم.

نحوه ثبت نام در کارگاه آموزش فتوشاپ

ثبت‌نام در کلاس‌های آموزش فتوشاپ نیاز به مراحل خاصی ندارد و آموزش ثبت‌نام فتوشاپ نیازی به توضیحات نخواهد داشت. تنها کافی است با شماره ۰۵۱۳۶۰۲۲۱۷۰ تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز را برای ثبت‌نام آموزش فتوشاپ بیان کنید. هنگام ثبت نام در کارگاه آموزشی فتوشاپ بهتر است اعلام کنید که تمایل به شرکت در آموزش فتوشاپ به‌صورت حضوری یا آنلاین دارید. ثبت‌نام کلاس آموزش فتوشاپ همه‌روزه پس از اعلام انجام می‌شود.

مدرک و معرفی به کار پس از کلاس آموزش فتوشاپ استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر

در دوره آموزش جامع فتوشاپ استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر، گواهی حضور به افراد داده می‌شود. مدرک و گواهی حضور شما در کارگاه آموزش فتوشاپ نشان‌دهنده شرکت شما در کلاس‌های طراحی گرافیک فتوشاپ است. در صورتی که عملکرد شما در کارگاه آموزش فتوشاپ مطلوب باشد، استودیو میانبر شما را به کسب‌وکارهای مختلف معرفی می‌کند. معرفی شما به کسب‌وکارهای مختلف گرافیکی، تصویرسازی یا بسته‌بندی توسط استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر انجام می‌شود و بنا به نظر شما، روند استخدام یا کارآموزی طی خواهد شد.

چرا باید در کارگاه آموزش فتوشاپ شرکت کنیم؟

شرکت در کارگاه آموزش فتوشاپ به شما کمک می‌کند تا در زمینه‌های طراحی پوستر، تصویرسازی، طراحی لوگو، طراحی بسته‌بندی و به‌صورت کلی کارهای گرافیکی و هنری جایگاه خوبی داشته باشید و پروژه‌های متعددی را از آن خود کنید. بازار کار طراحی گرافیک و تصویر سازی در حال حاضر مطلوب است و خلاقیت‌های جذاب بسیار باب میل کارفرمایان است. با انجام پروژه‌های مختلف و حرفه‌ای‌تر شدن در فتوشاپ، کارفرمایان بیشتری نسبت به شما شناخت پیدا می‌کنند. اگر به فعالیت‌های هنری، گرافیکی، طراحی، طراحی تصویر سازی تبلیغاتی، عکس و پوستر علاقه دارید این فرصت را از دست ندهید.

4.9/5 - (7 امتیاز)

19 پاسخ

 1. سلام و عرض ادب، ممنون میشم اگر روند ثبت نام توی وب سایت رو به من توضیح بدین برای کارگاهی که به صورت حضوری برای آموزش فتوشاپ توی شهر مشهد در نظر گرفتین بگین. ممنونم از مجموعه خوب میانبر برای برگزاری این دوره. من از صفحه اینستاگرام آقای مجتبی ملاکی تبلیغ این دوره رو دیدم.

 2. سلام، وقت بخیر
  دوره های فتوشاپ به صورت مجازی هست یا حضوری؟
  هزینه این دوره به چه صورتی هست؟
  در چند جلسه ‌ و چه مدت زمان برگزار میشه؟
  ممنونم

 3. سلام وقتتوت بخیر
  چه سرفصل هایی تو این دوره بیان میشه و هزینه دوره رو بفرمایین.

 4. سلام این کارگاه به صورت حضوری برگزارمیشه و برای چه افرادی با چه سطحی از اطلاعات از نرم افزار مناسب هست؟

 5. فقط فوتوشاپ آموزش میدین؟ دوره ایلوستریتور جدا برگزار میکنین و هزینه های این دوره به چه صورته ؟

 6. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید ممنون میشم سرفصل های دوره رو هم بذارید چون به نظرم مهمترین بخش اینه که بدونیم چه بخش هایی از نرم افزار قراره اموزش داده بشه به صورت خلاصه هم گفته بشه عالیه مرسی

 7. سلام روزتون بخیر توی دوره در مورد بازارکار هم صبح میشه؟ چون حقیقتا دوره زیاد شرکت کردم تو بخش های مختلف اما میخوام بدونم برای ورود به بازار کار قراره چی یاد بگیریم

 8. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم مدرسین دوره خودشون مدرک مرتبط با گرافیک دیزاین دارند یا خیر و اینکه کجا میتونیم نموه کارهای مدرسین دوره رو ببینیم چون قطعا میتونه توی مجاب شدنمون به شرکت در دوره کمک کنه سپاس روز بخیر

 9. سلام و عرض ادب
  کاش بیشتر درباره سرفصل هایی که تدریس میشه و سابقه تدریس اساتید توضیح میدادین چون من کلاس های آموزش فتوشاپ مختلفی رو رفتم و به نظرم مهارت استاد در یادگیری تاثیری زیادی داره دوست داشتم از سابقه اساتید این دوره بیشتر بدونم تا با خیال راحت در این دوره شرکت کنم
  از طرفی تجربه بدی که در زمینه یادگیری فتوشاپ داشتم من رو برای انتخاب این دوره سخت گیر تر کرده. ممنون میشم سابقه کاری اساتید و هم چنین محتوای آموزشی که قراره در این دوره تدریس بشه رو بفرمایید.

 10. سلام میخواستم بدونم بعد از تموم شدن این دوره مشغول به کار میشیم و یا معرفی به اشتغال دارید؟ چون آموزش تنها کافی نیست و باید کارآموزی کنی تا توی این مباحث ماهر بشی.
  شما همچین امکانی رو دارید که بعد از تموم شدن دوره معرفی به کار داشته باشید؟

 11. من در حال حاضر مشهد نیستم، این کارگاه طراحی فتوشاپ رو دوباره هم برگزار میشه؟

 12. من تازه وارد دنیا گرافیک شدم میخوام برای بسته بندی شرکت های زعفزون طرح بزنم اینجا نوشتین :طراحی بسته بندی های مدرن” به کار من میخوره؟

  1. سلام و عرض ادب مینا جان، بعله توی این دوره به صورت کامل با فتوشاپ و تکنیک های کلی آشنا میشیم در انتها کمی در رابطه با رتوش صحبت میکنیم، البته کارگاه فتوشاپ روتوش به صورت جداگانه نیز برگزار میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *