طراحی ظروف (Container design) به معنای طراحی گرافیکی و ایجاد نقش و نگارهای زیبا بر روی انواع ظروف سفالی، سرامیکی، چینی و… به کمک نرم افزارهای گرافیکی توسط یک گرافیست است. ظرف، محلی است که خوراکی، غذا یا قسمتی از وعده روزانه در آن قرار می‌گیرد. طراحی ظروف از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا باید به شیوه‌ای طراحی شود که فرد را به اشتها آورد و کاری کند که فرد هنگام استفاده از آن، از رضایت کافی برخوردار شود. به عنوان مثال هنگامی که شما غذای خود را در ظرفی با رنگبندی روشن میل می‌کنید به احتمال زیاد حس بهتری می‌گیرید تا زمانی که غذای شما در ظرفی با پس زمینه تیره رنگ سرو شود. در شرکت میانبر، دیزاین ظروف توسط تیم گرافیست حرفه‌ای انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع‌به قیمت طراحی ظروف با ما تماس بگیرید.

انواع طراحی ظرف

طراحی ظرف تکنیک‌های متفاوتی دارد و انتخاب بهترین تکنیک برای طراحی گرافیکی ظرف بیش از هر چیزی به جنس ظرف بستگی دارد. طراحی گرافیکی می‌تواند بر روی انواع ظروف زیر صورت بگیرد:

دفتر طراحی گرافیک میانبر خدمات طراحی ظروف را در طرح دلخواه شما انجام می‌دهد.

سفارش طراحی ظرف

در وبسایت میانبر، سفارش طراحی ظروف به دو روش انجام می‌شود. در روش اول می‌توانید به صفحه ثبت سفارش میانبر بروید و در آنجا فرمی که قرار دارد را پر کنید یا اینکه به صورت مستقیم با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آنها شما را در این فرآیند راهنمایی کنند. پس از ثبت سفارش و شروع طراحی، شما می‌توانید گزارش عمل طراحی را از پشتیبانان تیم میانبر پرسش کنید. سفارش طراحی محصول‌هایی که دارید را نیز می‌توانید به همین طریق انجام دهید.

شرکت طراحی ظروف

ما به عنوان شرکت طراحی ظروف، خدمات ارزشمندی برای شما مخاطبان عزیز ارائه کرده‌ایم. به عنوان مثال شما پس از طراحی ظروف می‌توانید چاپ روی آن را هم انجام دهید. ما برای کسب و کارها و افراد عادی زیادی در شهر امام رضا این کار را انجام داده‌ایم که خواستار خدمت چاپ روی لیوان در مشهد از ما بوده‌اند. اگر یک کسب و کار و سازمان هستید، نگران نباشید؛ ما علاوه‌بر چاپ روی لیوان خدمات ارزشمند دیگری هم ارائه کرده‌ایم تا بتوانید شخصیت شرکت و کسب و کار خود را رسمی‌تر و حرفه‌ای‌تر کنید. به عنوان مثال می‌توانید خدمت طراحی ست اداری در مشهد را از میان خدمات ما برگزینید. برای مشاوره بیشتر در این حوزه و سایر خدمات می‌توانید با مشاوران صحبت کنید تا بهترین ایده را به شما ارائه دهند.

5/5 - (2 امتیاز)