طراحی هدایای تبلیغاتی با کیفیت مناسب و بهترین قیمت. هدیه‌های تبلیغاتی باعث می‌شود که برند شما بهتر در چشم مخاطبان دیده شود. در واقع می‌توان گفت که یکی از خدمات برندینگ، استفاده از خدمات هدیه‌های تبلیغاتی است. هدیه‌های تبلیغاتی در قالب‌های مختلفی از قبیل طراحی هدیه‌های تبلیغاتی مناسبتی، هدیه‌های تبلیغاتی روز زن و… اشاره کرد. برای استفاده از خدمات گرافیک استودیو میانبر در ساخت هدیه‌های تبلیغاتی کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.

سفارش طراحی هدایای تبلیغاتی

مدیران کسب و کارها، سفارش طراحی هدایای تبلیغاتی مانند طراحی لیوان تبلیغاتی را معمولا برای مناسبت‌های خاص انجام می‌دهند اما اگر آنها اطلاع داشته باشند که این کار چه مقدار به تبلیغات و برندینگ آنها کمک می‌کند مطمئنا زودتر به سمت سفارش طراحی هدیه‌های تبلیغاتی می‌روند. ثبت سفارش طراحی هدیه‌های تبلیغاتی در میانبر به دو روش انجام می‌شود. در روش اول، شما فرمی را در داخل سایت تکمیل می‌کنید و پس از آن ما با شما تماس می‌گیریم اما در روش دوم شما به صورت مستقیم با ما تماس می‌گیرید تا روند ثبت سفارش به سرعت طی شود. قیمت طراحی هدایای تبلیغاتی را در صفحه مربوطه مشاهده نمایید.

قیمت طراحی هدایا تبلیغاتی

قیمت طراحی هدایای تبلیغاتی از 5.000.000 تا 8.000.000 میلیون تومان است. هزینه کادوهای تبلیغاتی به ساده بودن و پیچیده بودن طراحی آن نیزی بستگی دارد. به عنوان مثال، تعرفه طراحی کتاب با طراحی پیکسل متفاوت است.

شرکت طراحی هدایای تبلیغاتی

شرکت طراحی هدایای تبلیغاتی برای شما پک‌های ارزشمندی در نظر گرفته است که استفاده از آن‌ها باعث می‌شود تا شما در ذهن جامعه هدف خود تثبیت شوید. یکی دیگر از خدمات حرفه‌ای ما که زیر مجموعه هدایای تبلیغاتی محسوب می‌شود، طراحی سررسید در مشهد برای کسب و کارهای مشهدی است که می‌خواهند در کلانشهر شمال شرقی ایران به موفقیت مطلوبی برسند. دومین خدمت ما در این حوزه طراحی تقویم در مشهد است که همیشه می‌تواند جلوی چشمان مشتریان باشد و شما را به خوبی در امر تثبیت کمک کند.

4.7/5 - (4 امتیاز)